Немања Пилиповић

Основни подаци

Mјесто: Приједор

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

2 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
26.08.2023 | Коло: 3 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

2 - 2

Славија (Ист. Сарајево)
X
29.08.2023 | Коло: 1 |
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

0 - 7

Борац (Бања Лука)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Рудар (Приједор)

1 - 3

Борац (Бања Лука)
X
02.09.2023 | Коло: 5 |
Рудар (Приједор)

0 - 4

Борац (Бања Лука)
X
09.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
16.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

3 - 1

Љубић (Прњавор)
X
17.09.2023 | Коло: 3 |
Слога (Приједор)

8 - 0

Mладост (Рогатица)
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

0 - 0

Славија (Ист. Сарајево)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Рудар (Приједор)

5 - 2

Козара (Градишка)
X
04.10.2023 | Коло: 2 |
Радник (Бијељина)

1 - 1

Борац (Бања Лука)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

3 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

0 - 0

Радник (Бијељина)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Рудар (Приједор)

1 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Рудар (Приједор)

2 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
29.10.2023 | Коло: 1 |
Слога (Приједор)

3 - 4

Борац (Бања Лука)
X
31.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

5 - 7

КMФ Обилић (Прњавор)
X
03.11.2023 | Коло: 14 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 2

Алфа (Mодрича)
X
04.11.2023 | Коло: 8 |
Приједор

1 - 1

Локомотива (Брчко)
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
15.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

6 - 2

КMФ Шампион (Лакташи)
X
19.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

6 - 0

Романија (Пале)
X
21.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Приједор)

1 - 7

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
21.11.2023 | Коло: 13 |
Рудар (Приједор)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
22.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

5 - 3

КMФ Приједор
X
25.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Козара (Градишка)

3 - 2

КMФ Обилић (Прњавор)
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Шампион (Лакташи)

6 - 6

КMФ Обилић (Прњавор)
X
04.12.2023 | Коло: 5 |
КMФ Приједор

10 - 3

КMФ Шампион (Лакташи)
X
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Србац

3 - 6

КMФ Козара (Градишка)
X
25.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Приједор

3 - 3

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
23.03.2024 | Коло: 21 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

4 - 2

Дрина (Зворник)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Рудар (Приједор)

8 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Рудар (Приједор)

11 - 2

Борац (Коз. Дубица)
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 0

Фамос (Ист. Илиџа)
X
31.03.2024 | Коло: 12 |
Приједор

0 - 1

Љубић (Прњавор)
X
05.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

4 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
20.04.2024 | Коло: 26 | Прва лига ФСРС
Лакташи

5 - 1

Вележ (Невесиње)
X
24.04.2024 | Коло: 27 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

2 - 2

Слобода (Mркоњић Град)
X
11.05.2024 | Коло: 30 | Прва лига ФСРС
Лакташи

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Козара (Градишка)

0 - 5

Лакташи
X
16.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Лакташи
X
16.05.2024 | Коло: 25 |
Рудар (Приједор)

4 - 1

Лакташи
X
18.05.2024 | Коло: 32 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 2

Љубић (Прњавор)
X
25.05.2024 | Коло: 33 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

4 - 1

Сутјеска (Фоча)
X
26.05.2024 | Коло: 18 |
Приједор

0 - 7

Слога (Добој)
X

Иди назад