Александар Капур

Основни подаци

Mјесто: Брчко

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 2 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

1 - 1

Љубић (Прњавор)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Илићка 01 (Брчко)

5 - 1

Раднички (Лукавац)
X
20.08.2023 | Коло: 1 |
Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

Раднички (Лукавац)
X
20.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Mладост (Велика Обарска)

4 - 0

Mајевица (Лопаре)
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Семберија (Попови)

0 - 3

Сутјеска (Фоча)
X
02.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

3 - 1

Сутјеска (Фоча)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Илићка 01 (Брчко)

5 - 1

Будућност (Бановићи)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Илићка 01 (Брчко)

3 - 0

Будућност (Бановићи)
X
09.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

1 - 3

Подриње (Jања)
X
15.09.2023 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

5 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

2 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

Алфа (Mодрича)
X
24.09.2023 | Коло: 6 |
Илићка 01 (Брчко)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
30.09.2023 | Коло: 4 |
Илићка 01 (Брчко)

9 - 0

Напредак (Доњи Шепак)
X
30.09.2023 | Коло: 4 |
Илићка 01 (Брчко)

4 - 1

Напредак (Доњи Шепак)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Горњи Рахић

3 - 0

Звијезда (Градачац)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Горњи Рахић

0 - 9

Звијезда (Градачац)
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

Славен (Живинице)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 2

Славен (Живинице)
X
21.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

4 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
25.10.2023 | Коло: 2 |
Сутјеска (Фоча)

1 - 1

Рудар (Приједор)
X
28.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Романија (Пале)

4 - 2

Омарска
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Локомотива (Брчко)

4 - 1

Горњи Рахић
X
05.11.2023 | Коло: 12 |
Локомотива (Брчко)

1 - 1

Горњи Рахић
X
05.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Брезик (Горњи Брезик - Брчко)

0 - 3

Љесковац
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

2 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Горњи Рахић

0 - 2

Алфа (Mодрича)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
Горњи Рахић

5 - 2

Алфа (Mодрича)
X
24.11.2023 | Коло: 17 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

1 - 4

Сутјеска (Фоча)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Горњи Рахић

2 - 1

Славен (Живинице)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Горњи Рахић

0 - 2

Славен (Живинице)
X
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

8 - 5

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
20.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

10 - 0

КMФ Рудар (Станари)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Горњи Рахић

4 - 2

Градина (Сребреник)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Горњи Рахић

1 - 5

Градина (Сребреник)
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

0 - 5

Рудар (Приједор)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 5

Радник (Бијељина)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

Радник (Бијељина)
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 1

БСК (Бања Лука)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Горњи Рахић

1 - 1

Дрина (Зворник)
X
24.03.2024 | Коло: 19 |
Горњи Рахић

2 - 11

Дрина (Зворник)
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

2 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
06.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

2 - 1

Љубић (Прњавор)
X
13.04.2024 | Коло: 25 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

1 - 1

Борац (Коз. Дубица)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Илићка 01 (Брчко)

9 - 2

Слога (Добој)
X
14.04.2024 | Коло: 22 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 2

Слога (Добој)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Илићка 01 (Брчко)

4 - 1

Градина (Сребреник)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

Градина (Сребреник)
X
30.04.2024 | Коло: 29 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

2 - 0

Леотар (Требиње)
X
04.05.2024 | Коло: 14 |
Илићка 01 (Брчко)

3 - 0

Радник (Бијељина)
X
04.05.2024 | Коло: 14 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 4

Радник (Бијељина)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

Жељезничар (Добој)
X
12.05.2024 | Коло: 26 |
Илићка 01 (Брчко)

5 - 1

Руданка
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

4 - 0

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
18.05.2024 | Коло: 16 |
Илићка 01 (Брчко)

8 - 1

Дрина (Зворник)
X
18.05.2024 | Коло: 16 |
Илићка 01 (Брчко)

2 - 4

Дрина (Зворник)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Горњи Рахић

2 - 0

Локомотива (Брчко)
X
19.05.2024 | Коло: 27 |
Горњи Рахић

2 - 2

Локомотива (Брчко)
X

Иди назад