Петар Тепић

Основни подаци

Mјесто: Челинац

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
19.08.2023 | Коло: 1 |
Прогрес (Кнежево)

2 - 3

Слога (Трн)
X
02.09.2023 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС
Лакташи

5 - 2

Омарска
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

4 - 1

Козара (Градишка)
X
03.09.2023 | Коло: 3 |
Горица (Шипово)

1 - 1

Слога (Србац)
X
09.09.2023 | Коло: 4 |
Слога (Србац)

2 - 1

Текстилац (Дервента)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 2

Крајина (Цазин)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Слобода (Mркоњић Град)

2 - 5

Крајина (Цазин)
X
30.09.2023 | Коло: 7 |
Борац (Шамац)

2 - 0

Слога (Србац)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

0 - 1

БСК (Бања Лука)
X
01.10.2023 | Коло: 7 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

3 - 0

БСК (Бања Лука)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

5 - 0

БСК (Бања Лука)
X
07.10.2023 | Коло: 11 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

9 - 1

БСК (Бања Лука)
X
08.10.2023 | Коло: 8 |
Дубраве

0 - 1

Борац (Шамац)
X
14.10.2023 | Коло: 9 |
Борац (Шамац)

1 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
21.10.2023 | Коло: 10 |
Полет 1926 (Брод)

1 - 2

Слога (Србац)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

2 - 1

Љубић (Прњавор)
X
22.10.2023 | Коло: 10 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

5 - 0

Љубић (Прњавор)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

5 - 1

Лакташи
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Спартак 2013 (Бања Лука)

1 - 3

Лакташи
X
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Jошавка

1 - 5

КMФ Челинац
X
04.11.2023 | Коло: 12 |
Брдо (Хамбарине)

1 - 0

Текстилац (Дервента)
X
07.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Челинац

7 - 4

КMФ Кнежево
X
09.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Jошавка

1 - 2

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудар (Станари)

4 - 3

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
БСК (Бања Лука)

1 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
12.11.2023 | Коло: 13 |
БСК (Бања Лука)

1 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
15.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Кнежево

9 - 5

КMФ Старчевица (Бања Лука)
X
18.11.2023 | Коло: 14 |
Пролетер (Теслић)

8 - 0

Слобода (Нови Град)
X
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

6 - 2

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
25.11.2023 | Коло: 15 |
Слога (Србац)

2 - 1

Jединство (Жеравица)
X
25.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Jошавка

7 - 2

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
28.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Кнежево

5 - 5

КMФ Теслић
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Рудар (Станари)

3 - 6

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
X
10.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Козара (Градишка)

2 - 7

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
12.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Кнежево

6 - 4

КMФ Сократес (Бања Лука)
X
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Челинац

4 - 3

КMФ Jошавка
X
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Челинац

6 - 1

УКMФ Студент (Бања Лука)
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Котор Варош

4 - 6

КMФ Невесиње
X
02.03.2024 | Коло: 16 |
Полет 1926 (Брод)

4 - 1

Црни врх (Jаружани)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
БСК (Бања Лука)

1 - 4

Крајина (Цазин)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
БСК (Бања Лука)

0 - 1

Крајина (Цазин)
X
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

3 - 4

КMФ Челинац
X
09.03.2024 | Коло: 17 |
Брдо (Хамбарине)

4 - 0

Дубраве
X
12.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Челинац

4 - 7

КMФ Викторија (Рибник)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
БСК (Бања Лука)

1 - 4

Љубић (Прњавор)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
БСК (Бања Лука)

4 - 2

Љубић (Прњавор)
X
23.03.2024 | Коло: 19 |
Пролетер (Теслић)

4 - 1

Полет 1926 (Брод)
X
30.03.2024 | Коло: 20 |
Борац (Шамац)

3 - 1

ФСА (Приједор)
X
02.04.2024 | Коло: 12 |
Борац (Бања Лука)

1 - 1

Слога (Добој)
X
06.04.2024 | Коло: 21 |
Брдо (Хамбарине)

11 - 0

Прогрес (Кнежево)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

5 - 1

Лакташи
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Жељезничар СТ (Бања Лука)

0 - 1

Лакташи
X
13.04.2024 | Коло: 22 |
Слога (Трн)

5 - 0

Текстилац (Дервента)
X
20.04.2024 | Коло: 23 |
ФСА (Приједор)

2 - 1

Полет 1926 (Брод)
X

Иди назад