Mарко Домазет

Основни подаци

Mјесто: Источна Илиџа

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
12.08.2023 | Коло: 1 | Прва лига ФСРС
Лакташи

2 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
10.09.2023 | Коло: 5 | Прва лига ФСРС
Омарска

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
20.09.2023 | Коло: 7 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

1 - 0

Лакташи
X
23.09.2023 | Коло: 8 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

2 - 1

Вележ (Невесиње)
X
30.09.2023 | Коло: 9 | Прва лига ФСРС
Рудар (Приједор)

3 - 0

Дрина (Зворник)
X
07.10.2023 | Коло: 10 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

2 - 3

Алфа (Mодрича)
X
14.10.2023 | Коло: 11 | Прва лига ФСРС
Радник (Бијељина)

4 - 0

Сутјеска (Фоча)
X
20.10.2023 | Коло: 12 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

1 - 1

Рудар (Приједор)
X
27.10.2023 | Коло: 13 | Прва лига ФСРС
Алфа (Mодрича)

0 - 2

Лакташи
X
29.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 3

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
04.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Jахорина (Пале)

5 - 5

КMФ Захумље (Требиње)
X
09.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

14 - 2

КMФ Љубиње
X
11.11.2023 | Коло: 15 | Прва лига ФСРС
Борац (Коз. Дубица)

1 - 0

Лакташи
X
13.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

6 - 3

КMФ Раднички (Ново Горажде)
X
18.11.2023 | Коло: 16 | Прва лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

3 - 1

Леотар (Требиње)
X
26.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Jахорина (Пале)

10 - 2

КMФ Калиновик
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Жељезница (Трново)

1 - 2

КMФ Дервента
X
04.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

2 - 5

КMФ Вишеград
X
24.12.2023 | Коло: 11 |
КMФ Вишеград

1 - 2

КMФ Академац (Требиње)
X
28.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

3 - 5

КMФ Академац (Требиње)
X
10.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Калиновик

3 - 8

КMФ Академац (Требиње)
X
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

7 - 9

КMФ Калиновик
X
18.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

10 - 1

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
X
25.02.2024 | Коло: 17 |
КMФ Jахорина (Пале)

6 - 3

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
X
02.03.2024 | Коло: 18 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

1 - 0

БСК (Бања Лука)
X
06.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Рудо

4 - 7

КMФ Академац (Требиње)
X
09.03.2024 | Коло: 19 | Прва лига ФСРС
Вележ (Невесиње)

0 - 5

Рудар (Приједор)
X
13.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Рудо

6 - 0

КMФ Љубиње
X
16.03.2024 | Коло: 20 | Прва лига ФСРС
Леотар (Требиње)

1 - 0

Омарска
X
27.03.2024 | Коло: 22 | Прва лига ФСРС
БСК (Бања Лука)

5 - 2

Омарска
X
31.03.2024 | Коло: 23 | Прва лига ФСРС
Жељезничар СТ (Бања Лука)

0 - 1

Лакташи
X
06.04.2024 | Коло: 24 | Прва лига ФСРС
Дрина (Зворник)

3 - 1

Вележ (Невесиње)
X
15.05.2024 | Коло: 31 | Прва лига ФСРС
Славија (Ист. Сарајево)

3 - 2

Фамос (Ист. Илиџа)
X

Иди назад