Mарко Лазаревић

Основни подаци

Mјесто: Челопек

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
20.08.2023 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Шековићи

1 - 2

Партизан (Доња Трнова)
X
27.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

4 - 1

Задругар (Доње Црњелово)
X
30.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

0 - 0

Задругар (Доње Црњелово)
X
03.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

4 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Дрина (Зворник)

6 - 1

Горњи Рахић
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Дрина (Зворник)

12 - 0

Горњи Рахић
X
10.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

4 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
16.09.2023 | Коло: 2 |
Раднички (Каракај)

10 - 1

Напредак (Доњи Шепак)
X
16.09.2023 | Коло: 2 |
Раднички (Каракај)

2 - 1

Напредак (Доњи Шепак)
X
17.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

1 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
23.09.2023 | Коло: 3 |
Напредак (Доњи Шепак)

1 - 2

Локомотива (Брчко)
X
23.09.2023 | Коло: 3 |
Напредак (Доњи Шепак)

1 - 9

Локомотива (Брчко)
X
08.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

2 - 1

Губер (Сребреница)
X
15.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
21.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 0

Подриње (Jања)
X
22.10.2023 | Коло: 7 |
Дрина (Зворник)

1 - 5

Илићка 01 (Брчко)
X
22.10.2023 | Коло: 7 |
Дрина (Зворник)

2 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
29.10.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

2 - 0

Власеница
X
04.11.2023 | Коло: 12 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

5 - 2

Задругар (Доње Црњелово)
X
11.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

3 - 2

Губер (Сребреница)
X
18.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 2

Задругар (Доње Црњелово)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Дрина (Зворник)

2 - 0

Алфа (Mодрича)
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Дрина (Зворник)

4 - 0

Алфа (Mодрича)
X
25.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

9 - 6

КMФ Полицајац (Бања Лука)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Дрина (Зворник)

4 - 0

Слога (Добој)
X
03.03.2024 | Коло: 16 |
Дрина (Зворник)

0 - 6

Слога (Добој)
X
10.03.2024 | Коло: 17 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

2 - 1

Рудар 1925 (Угљевик)
X
16.03.2024 | Коло: 18 | Друга лига ФСРС Исток
Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 3

Задругар (Доње Црњелово)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Дрина (Зворник)

2 - 1

Градина (Сребреник)
X
17.03.2024 | Коло: 18 |
Дрина (Зворник)

2 - 1

Градина (Сребреник)
X
23.03.2024 | Коло: 19 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

4 - 0

Mладост (Гацко)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Дрина (Зворник)

7 - 0

Жељезничар (Добој)
X
31.03.2024 | Коло: 20 |
Дрина (Зворник)

6 - 0

Руданка
X
06.04.2024 | Коло: 21 | Друга лига ФСРС Исток
Пролетер (Дворови)

1 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Дрина (Зворник)

4 - 0

Будућност (Бановићи)
X
07.04.2024 | Коло: 21 |
Дрина (Зворник)

5 - 2

Будућност (Бановићи)
X
10.04.2024 | Коло: 20 | Друга лига ФСРС Исток
Jединство (Бродац)

5 - 0

Mладост (Рогатица)
X
13.04.2024 | Коло: 11 |
Напредак (Доњи Шепак)

1 - 3

Раднички (Каракај)
X
13.04.2024 | Коло: 11 |
Напредак (Доњи Шепак)

1 - 3

Раднички (Каракај)
X
14.04.2024 | Коло: 22 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

1 - 1

Власеница
X
20.04.2024 | Коло: 12 |
Раднички (Каракај)

0 - 4

Радник (Бијељина)
X
20.04.2024 | Коло: 12 |
Раднички (Каракај)

2 - 1

Радник (Бијељина)
X
21.04.2024 | Коло: 23 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
04.05.2024 | Коло: 25 | Друга лига ФСРС Исток
Подриње (Jања)

0 - 1

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
15.05.2024 | Коло: 27 | Друга лига ФСРС Исток
Илићка 01 (Брчко)

6 - 2

Jединство (Бродац)
X
22.05.2024 | Коло: 26 | Друга лига ФСРС Исток
Mладост (Рогатица)

3 - 1

Задругар (Доње Црњелово)
X
26.05.2024 | Коло: 17 |
Дрина (Зворник)

4 - 1

Напредак (Доњи Шепак)
X
26.05.2024 | Коло: 17 |
Дрина (Зворник)

4 - 0

Напредак (Доњи Шепак)
X
26.05.2024 | Коло: 29 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

1 - 1

Губер (Сребреница)
X

Иди назад