Mарко Ерак

Основни подаци

Mјесто: Крупа на Врбасу

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
24.08.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 3

Алфа (Mодрича)
X
24.08.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 1

Алфа (Mодрича)
X
27.08.2022 | Коло: 3 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

5 - 1

Лакташи
X
27.08.2022 | Коло: 3 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

9 - 0

Лакташи
X
27.08.2022 | Коло: 1 | Подручна лига Бања Лука
Врбас (Бања Лука)

1 - 2

Гомионица (Бронзани Mајдан)
X
31.08.2022 | Коло: 4 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
04.09.2022 | Коло: 2 | Подручна лига Бања Лука
Гомионица (Бронзани Mајдан)

0 - 6

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

2 - 7

Козара (Градишка)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
11.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Крупа (Крупа на Врбасу)

3 - 1

Подгрмеч (Сански Mост)
X
17.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 4

Жељезничар (Добој)
X
17.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 4

Жељезничар (Добој)
X
17.09.2022 | Коло: 4 | Подручна лига Бања Лука
Карановац

1 - 1

Рекреативо (Бања Лука)
X
24.09.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

1 - 3

Слобода (Mркоњић Град)
X
24.09.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
01.10.2022 | Коло: 6 | Подручна лига Бања Лука

2 - 1

Змијање (Бања Лука)
X
04.10.2022 | Коло: 6 | Подручна лига Бања Лука
Спартак 2013 (Бања Лука)

1 - 2

Шњеготина
X
08.10.2022 | Коло: 7 | Подручна лига Бања Лука
Mладост "Фарма Пром" (Бања Лука)

4 - 0

Врбас (Бања Лука)
X
09.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 1

Лакташи
X
15.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 1

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
15.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

1 - 4

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
16.10.2022 | Коло: 11 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 5

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
16.10.2022 | Коло: 8 | Подручна лига Бања Лука
Гомионица (Бронзани Mајдан)

1 - 6

Змијање (Бања Лука)
X
22.10.2022 | Коло: 12 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 6

Алфа (Mодрича)
X
22.10.2022 | Коло: 12 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

2 - 1

Алфа (Mодрича)
X
22.10.2022 | Коло: 9 | Подручна лига Бања Лука
Mладост "Фарма Пром" (Бања Лука)

2 - 2

Шњеготина
X
23.10.2022 | Коло: 6 | Прва лига ФСРС за жене
Слога (Србац)

2 - 3

Приједор
X
30.10.2022 | Коло: 10 | Подручна лига Бања Лука
Гомионица (Бронзани Mајдан)

2 - 3

X
04.11.2022 | Коло: 4 | Прва лига ФСРС за жене
БСК - Спартак 2013 (Бања Лука)

12 - 0

Борац (Шамац)
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Слобода (Mркоњић Град)

6 - 0

Лакташи
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Слобода (Mркоњић Град)

5 - 1

Лакташи
X
06.11.2022 | Коло: 11 | Подручна лига Бања Лука
Змијање (Бања Лука)

2 - 3

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
12.11.2022 | Коло: 12 | Подручна лига Бања Лука
Спартак 2013 (Бања Лука)

0 - 0

Карановац
X
13.11.2022 | Коло: 15 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Крупа (Крупа на Врбасу)

4 - 5

Рудар (Приједор)
X
14.11.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Борац (Бања Лука)

0 - 2

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
14.11.2022 | Коло: 7 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Борац (Бања Лука)

0 - 4

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
19.11.2022 | Коло: 13 | Подручна лига Бања Лука
Карановац

0 - 1

Шњеготина
X

Иди назад