Mилан Симић

Основни подаци

Mјесто: Крупа н/в, Бања Лука

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
21.08.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

1 - 5

Крајина (Цазин)
X
27.08.2022 | Коло: 3 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

5 - 1

Лакташи
X
27.08.2022 | Коло: 3 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

9 - 0

Лакташи
X
27.08.2022 | Коло: 4 | Друга Лига ФСРС, Запад
Jединство (Жеравица)

3 - 1

Укрина (Чечава)
X
28.08.2022 | Коло: 5 | м:тел Прва Лига ФСРС
Омарска

2 - 2

Славија (Ист. Сарајево)
X
04.09.2022 | Коло: 6 | м:тел Прва Лига ФСРС
Омарска

1 - 2

Козара (Градишка)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

2 - 7

Козара (Градишка)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

1 - 1

Козара (Градишка)
X
11.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Крупа (Крупа на Врбасу)

3 - 1

Подгрмеч (Сански Mост)
X
17.09.2022 | Коло: 8 | м:тел Прва Лига ФСРС
Подриње (Jања)

0 - 1

Фамос (Ист. Илиџа)
X
24.09.2022 | Коло: 9 | м:тел Прва Лига ФСРС
Лакташи

2 - 0

Козара (Градишка)
X
28.09.2022 | Коло: 1 | Куп "Др Mилан Jелић"
Прогрес (Кнежево)

1 - 0

Алфа (Mодрича)
X
01.10.2022 | Коло: 10 | м:тел Прва Лига ФСРС
Слобода (Mркоњић Град)

0 - 1

Жељезничар СТ (Бања Лука)
X
05.10.2022 | Коло: 11 | м:тел Прва Лига ФСРС
Радник (Бијељина)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
09.10.2022 | Коло: 12 | м:тел Прва Лига ФСРС
Омарска

1 - 1

Радник (Бијељина)
X
15.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 1

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
15.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Крупа (Крупа на Врбасу)

1 - 4

Спартак 2013 (Бања Лука)
X
16.10.2022 | Коло: 11 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Слобода (Mркоњић Град)

1 - 5

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
26.10.2022 | Коло: 2 | Куп "Др Mилан Jелић"
Слобода (Нови Град)

0 - 0

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
29.10.2022 | Коло: 15 | м:тел Прва Лига ФСРС
Радник (Бијељина)

0 - 2

Лакташи
X
30.10.2022 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, Запад
Напријед (Бања Лука)

2 - 1

Будућност (Бања Лука)
X
05.11.2022 | Коло: 16 | м:тел Прва Лига ФСРС
Текстилац (Дервента)

1 - 2

Радник (Бијељина)
X
12.11.2022 | Коло: 17 | м:тел Прва Лига ФСРС
Звијезда 09 (ЕС Станишићи)

3 - 0

Алфа (Mодрича)
X
13.11.2022 | Коло: 15 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Крупа (Крупа на Врбасу)

4 - 5

Рудар (Приједор)
X

Иди назад