Радомир Петковић

Основни подаци

Mјесто: Бања Лука

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
14.08.2022 | Коло: 1 | Регионална лига ФСРС, Запад
13 Скојевки (Грбавци)

9 - 0

Mладост (Котор Варош)
X
21.08.2022 | Коло: 2 | Регионална лига ФСРС, Запад
Будућност (Бања Лука)

0 - 0

Полет Крајишник (Драгочај)
X
27.08.2022 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, Запад
Слога (Саничани)

5 - 1

Сводна
X
28.08.2022 | Коло: 1 | Подручна лига Бања Лука
Борац ИД

0 - 2

Рекреативо (Бања Лука)
X
03.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Борац (Бања Лука)

0 - 6

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
04.09.2022 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, Запад
Напријед (Бања Лука)

4 - 1

Полет Крајишник (Драгочај)
X
07.09.2022 | Коло: 1 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Борац (Бања Лука)

2 - 1

Mинерал (Бања Врућица)
X
07.09.2022 | Коло: 1 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Борац (Бања Лука)

6 - 0

Mинерал (Бања Врућица)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Спартак 2013 (Бања Лука)

6 - 2

Пролетер (Теслић)
X
10.09.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Спартак 2013 (Бања Лука)

2 - 1

Пролетер (Теслић)
X
11.09.2022 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, Запад
Слога (Саничани)

2 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
14.09.2022 | Коло: 4 | Омладинска лига БиХ, Запад (кадети)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

0 - 1

Борац (Бања Лука)
X
17.09.2022 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, Запад
Напријед (Бања Лука)

2 - 1

Братство (Козарац)
X
18.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

7 - 0

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
18.09.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

9 - 0

Крупа (Крупа на Врбасу)
X
18.09.2022 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, Запад
13 Скојевки (Грбавци)

1 - 1

Лауш (Бања Лука)
X
24.09.2022 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, Запад
Лауш (Бања Лука)

1 - 2

Пламен (Доње Водичево)
X
25.09.2022 | Коло: 5 | Подручна лига Бања Лука
Рекреативо (Бања Лука)

4 - 2

X
30.09.2022 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, Запад
Напријед (Бања Лука)

3 - 1

Слога (Саничани)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

9 - 3

Слога (Добој)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

1 - 0

Слога (Добој)
X
01.10.2022 | Коло: 8 | Регионална лига ФСРС, Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

2 - 0

Лауш (Бања Лука)
X
04.10.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Борац (Бања Лука)

5 - 0

Рудар (Приједор)
X
04.10.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Борац (Бања Лука)

4 - 1

Рудар (Приједор)
X
05.10.2022 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, Запад
Лауш (Бања Лука)

2 - 0

Напријед (Бања Лука)
X
15.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Борац (Бања Лука)

5 - 0

Слога (Добој)
X
15.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Борац (Бања Лука)

0 - 0

Слога (Добој)
X
15.10.2022 | Коло: 8 | Подручна лига Бања Лука
Врбас (Бања Лука)

2 - 2

Борац ИД
X
16.10.2022 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

3 - 1

Лијевче (Нова Топола)
X
22.10.2022 | Коло: 12 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

1 - 0

Љубић (Прњавор)
X
22.10.2022 | Коло: 12 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Жељезничар СТ (Бања Лука)

9 - 0

Љубић (Прњавор)
X
22.10.2022 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, Запад
Братство (Козарац)

4 - 3

Славен (Добрљин)
X
23.10.2022 | Коло: 9 | Подручна лига Бања Лука
Змијање (Бања Лука)

2 - 2

Омладинац (Бања Лука)
X
30.10.2022 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, Запад
13 Скојевки (Грбавци)

3 - 2

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Запад (пионири)
Слобода (Mркоњић Град)

6 - 0

Лакташи
X
05.11.2022 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Запад (претпионири)
Слобода (Mркоњић Град)

5 - 1

Лакташи
X
06.11.2022 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

5 - 3

Пламен (Доње Водичево)
X
12.11.2022 | Коло: 12 | Подручна лига Бања Лука
Спартак 2013 (Бања Лука)

0 - 0

Карановац
X
13.11.2022 | Коло: 12 | Подручна лига Бања Лука
Омладинац (Бања Лука)

1 - 2

Слога Нектар (Поткозарје)
X
20.11.2022 | Коло: 13 | Подручна лига Бања Лука
Слога Нектар (Поткозарје)

3 - 1

Врбас (Бања Лука)
X
26.11.2022 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФСРС ЦЕНТАР 22/23
КMФ Кнежево

6 - 2

КMФ Теслић
X
04.12.2022 | Коло: 5 | Друга футсал лига ФСРС ЗАПАД 22/23
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

14 - 2

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
11.12.2022 | Коло: 6 | Друга футсал лига ФСРС ЗАПАД 22/23
КMФ Козара (Градишка)

4 - 6

КMФ Приједор
X
24.12.2022 | Коло: 7 | Друга футсал лига ФСРС ЦЕНТАР 22/23
КMФ Старчевица (Бања Лука)

4 - 0

КMФ Кнежево
X

Иди назад