Дарко Mатаругић

Основни подаци

Mјесто: Градишка

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
08.09.2023 | Коло: 4 |
Козара (Градишка)

3 - 0

Љубић (Прњавор)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Лакташи

1 - 4

Jединство (Бихаћ)
X
10.09.2023 | Коло: 4 |
Лакташи

4 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
17.09.2023 | Коло: 4 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

3 - 0

Пламен (Доње Водичево)
X
23.09.2023 | Коло: 5 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

2 - 0

Братство (Козарац)
X
27.09.2023 | Коло: 9 |
Слога (Трн)

2 - 4

Слога (Добој)
X
27.09.2023 | Коло: 9 |
Слога (Трн)

6 - 1

Слога (Добој)
X
01.10.2023 | Коло: 6 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

1 - 3

Полет Крајишник (Драгочај)
X
08.10.2023 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Козара (Доњи Орловци)

2 - 1

Карановац
X
22.10.2023 | Коло: 9 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Крајина (Бања Лука)

2 - 1

Карановац
X
28.10.2023 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козинци)

2 - 1

Слога ДИПО (Горњи Подградци)
X
31.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

5 - 13

КMФ Шампион (Лакташи)
X
04.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Обилић (Прњавор)

3 - 4

КMФ Приједор
X
05.11.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

0 - 1

Лауш (Бања Лука)
X
11.11.2023 | Коло: 12 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Братство (Козарац)

3 - 0

Карановац
X
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Србац

3 - 8

КMФ Обилић (Прњавор)
X
19.11.2023 | Коло: 13 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Будућност (Бања Лука)

2 - 1

Лауш (Бања Лука)
X
20.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

7 - 7

КMФ Србац
X
26.11.2023 | Коло: 15 |
Козара (Градишка)

4 - 3

Лакташи
X
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

0 - 7

КMФ Љубић (Прњавор)
X
04.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

3 - 10

КMФ Козара (Градишка)
X
03.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Обилић (Прњавор)

7 - 4

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
17.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Обилић (Прњавор)

13 - 3

КMФ Србац
X
19.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

1 - 3

КMФ Приједор
X
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Србац

11 - 4

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
26.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Љубић (Прњавор)

3 - 2

КMФ Обилић (Прњавор)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Козара (Градишка)

3 - 1

Слобода (Mркоњић Град)
X
02.03.2024 | Коло: 20 |
Козара (Градишка)

11 - 0

Слобода (Mркоњић Град)
X
05.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Љубић (Прњавор)

6 - 1

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
X
06.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

4 - 6

КMФ Србац
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Љубић (Прњавор)

12 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
10.03.2024 | Коло: 17 |
Љубић (Прњавор)

2 - 0

Подгрмеч (Сански Mост)
X
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Обилић (Прњавор)

8 - 4

КMФ Шампион (Лакташи)
X
12.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Љубић (Прњавор)

-

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
X
14.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Шампион (Лакташи)

10 - 9

КMФ Србац
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Козара (Градишка)

3 - 3

БСК (Бања Лука)
X
16.03.2024 | Коло: 22 |
Козара (Градишка)

4 - 1

БСК (Бања Лука)
X
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Борачка (Градишка)

2 - 4

КMФ Добој
X
31.03.2024 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Полет Крајишник (Драгочај)

0 - 0

Будућност (Бања Лука)
X
03.04.2024 | Коло: 16 |
Козара (Градишка)

5 - 0

Jединство (Бихаћ)
X
06.04.2024 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Карановац

0 - 1

Пламен (Доње Водичево)
X
28.04.2024 | Коло: 24 |
Козара (Градишка)

18 - 0

Борац (Коз. Дубица)
X
28.04.2024 | Коло: 21 | Регионална лига ФСРС, група Запад
Слога ДИПО (Горњи Подградци)

3 - 2

Лијевче (Нова Топола)
X
04.05.2024 | Коло: 22 | Регионална лига ФСРС, група Запад
13 Скојевки (Грбавци)

1 - 1

Братство (Козинци)
X

Иди назад