Славољуб Цвјетковић

Основни подаци

Mјесто: Jардан

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
21.08.2022 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, Исток
Будућност (Скелани)

1 - 2

Бирач (Дервента)
X
03.09.2022 | Коло: 1 | Подручна лига Бирач
Напредак (Доњи Шепак)

3 - 2

Брањево
X
04.09.2022 | Коло: 1 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Дрина (Зворник)

6 - 0

Фул Тајм (Зворник)
X
04.09.2022 | Коло: 1 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Дрина (Зворник)

1 - 1

Фул Тајм (Зворник)
X
10.09.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Фул Тајм (Зворник)

2 - 6

Локомотива (Брчко)
X
10.09.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Фул Тајм (Зворник)

1 - 3

Локомотива (Брчко)
X
10.09.2022 | Коло: 2 | Подручна лига Бирач
Братство (Братунац)

1 - 3

Полет (Кравица)
X
11.09.2022 | Коло: 2 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Раднички (Каракај)

0 - 12

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
11.09.2022 | Коло: 2 | Подручна лига Бирач
Jасеница

0 - 8

Борац (Осмаци)
X
18.09.2022 | Коло: 3 | Подручна лига Бирач
Борац (Осмаци)

0 - 0

Напредак (Доњи Шепак)
X
18.09.2022 | Коло: 7 | Регионална лига ФСРС, Исток
Трновица

2 - 1

Бирач (Дервента)
X
24.09.2022 | Коло: 4 | Подручна лига Бирач
Братство (Братунац)

0 - 5

Пецка
X
25.09.2022 | Коло: 4 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Фул Тајм (Зворник)

1 - 5

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
01.10.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Дрина (Зворник)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
01.10.2022 | Коло: 5 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Дрина (Зворник)

0 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
01.10.2022 | Коло: 5 | Подручна лига Бирач
Раднички (Каракај)

3 - 0

Челопек
X
08.10.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Фул Тајм (Зворник)

0 - 0

Подриње (Jања)
X
08.10.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Фул Тајм (Зворник)

4 - 3

Подриње (Jања)
X
08.10.2022 | Коло: 10 | Регионална лига ФСРС, Исток
Табанци

0 - 0

Бирач (Дервента)
X
09.10.2022 | Коло: 6 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Дрина (Зворник)

0 - 0

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
09.10.2022 | Коло: 6 | Подручна лига Бирач
Брањево

7 - 0

Челопек
X
16.10.2022 | Коло: 7 | Подручна лига Бирач
Полет (Кравица)

1 - 0

Брањево
X
19.10.2022 | Коло: 8 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Фул Тајм (Зворник)

0 - 4

Mладост (Богутово Село)
X
22.10.2022 | Коло: 8 | Подручна лига Бирач
Напредак (Доњи Шепак)

3 - 1

Раднички (Каракај)
X
23.10.2022 | Коло: 8 | Подручна лига Бирач
Полет (Кравица)

3 - 0

Jадар (Нова Касаба)
X
29.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Фул Тајм (Зворник)

2 - 1

Раднички (Каракај)
X
29.10.2022 | Коло: 10 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Фул Тајм (Зворник)

0 - 5

Раднички (Каракај)
X
29.10.2022 | Коло: 9 | Подручна лига Бирач
Пецка

0 - 6

Полет (Кравица)
X
30.10.2022 | Коло: 9 | Подручна лига Бирач
Jадар (Нова Касаба)

0 - 1

Брањево
X
06.11.2022 | Коло: 10 | Подручна лига Бирач
Mладост (Дивич)

2 - 1

Челопек
X
12.11.2022 | Коло: 11 | Подручна лига Бирач
Пецка

4 - 4

Брањево
X
13.11.2022 | Коло: 12 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Дрина (Зворник)

7 - 1

Раднички (Каракај)
X
13.11.2022 | Коло: 12 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Дрина (Зворник)

5 - 2

Раднички (Каракај)
X
13.11.2022 | Коло: 11 | Подручна лига Бирач
Раднички (Каракај)

2 - 0

Полет (Кравица)
X
19.11.2022 | Коло: 5 | Подручна лига Бирач
Jадар (Нова Касаба)

1 - 2

Напредак (Доњи Шепак)
X
12.03.2023 | Коло: 16 | Регионална лига ФСРС, Исток
Шековићи

2 - 1

Будућност (Скелани)
X
19.03.2023 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Раднички (Каракај)

2 - 4

Илићка 01 (Брчко)
X
19.03.2023 | Коло: 14 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Раднички (Каракај)

2 - 5

Илићка 01 (Брчко)
X
19.03.2023 | Коло: 17 | Регионална лига ФСРС, Исток
Будућност (Скелани)

0 - 1

Партизан (Доња Трнова)
X
26.03.2023 | Коло: 15 | Омладинска лига ФСРС, Исток (пионири)
Дрина (Зворник)

10 - 0

Зенит (Бијељина)
X
26.03.2023 | Коло: 15 | Омладинска лига ФСРС, Исток (претпионири)
Дрина (Зворник)

1 - 3

Зенит (Бијељина)
X
26.03.2023 | Коло: 18 | Регионална лига ФСРС, Исток
Трновица

6 - 1

Брезик (Горњи Брезик - Брчко)
X

Иди назад