Бошко Лазић

Основни подаци

Mјесто: Бијељина

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
19.08.2023 | Коло: 1 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

2 - 0

Гласинац 1936 (Соколац)
X
26.08.2023 | Коло: 2 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

3 - 8

Власеница
X
27.08.2023 | Коло: 3 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Трновица

4 - 0

Љесковац
X
30.08.2023 | Коло: 1 |
Jања 2009 (Jања)

0 - 7

Звијезда 09 (ЕС Станишићи)
X
02.09.2023 | Коло: 3 | Друга лига ФСРС Исток
Власеница

1 - 0

Илићка 01 (Брчко)
X
10.09.2023 | Коло: 4 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

1 - 4

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
16.09.2023 | Коло: 5 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

3 - 0

Херцеговац (Билећа)
X
01.10.2023 | Коло: 7 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

3 - 1

Mладост (Гацко)
X
07.10.2023 | Коло: 8 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

4 - 1

Власеница
X
14.10.2023 | Коло: 9 | Друга лига ФСРС Исток
Губер (Сребреница)

1 - 4

Дрина ХЕ (Вишеград)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Дрина (Зворник)

5 - 1

Звијезда (Градачац)
X
15.10.2023 | Коло: 9 |
Дрина (Зворник)

6 - 2

Звијезда (Градачац)
X
21.10.2023 | Коло: 11 | Регионална лига ФСРС, група Исток
Будућност (Скелани)

0 - 0

Локомотива (Брчко)
X
22.10.2023 | Коло: 10 | Друга лига ФСРС Исток
Стакорина (Чајниче)

7 - 0

Рудар 1925 (Угљевик)
X
28.10.2023 | Коло: 11 | Друга лига ФСРС Исток
Будућност (Пилица)

2 - 1

Илићка 01 (Брчко)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Дрина (Зворник)

4 - 3

Радник (Бијељина)
X
29.10.2023 | Коло: 11 |
Дрина (Зворник)

3 - 3

Радник (Бијељина)
X
12.11.2023 | Коло: 13 | Друга лига ФСРС Исток
Гласинац 1936 (Соколац)

3 - 0

Mладост (Рогатица)
X
18.11.2023 | Коло: 14 | Друга лига ФСРС Исток
Дрина ХЕ (Вишеград)

4 - 0

Гласинац 1936 (Соколац)
X
26.11.2023 | Коло: 15 | Друга лига ФСРС Исток
Херцеговац (Билећа)

3 - 1

Стакорина (Чајниче)
X
03.03.2024 | Коло: 16 | Друга лига ФСРС Исток
Задругар (Доње Црњелово)

0 - 1

Пролетер (Дворови)
X

Иди назад