Статистика службених лица



,

Основни подаци

Име:
Презиме:
Мјесто:

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судијаПомоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Запад
ФК Љубић (Прњавор)

2 - 2

ФК Слобода (Mркоњић Град)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

2 - 2

СДФК Слога (Добој)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Запад
ФК Дубраве (Градишка)

7 - 2

ФК Слобода (Нови Град)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

1 - 2

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Шамац)

1 - 2

ФК Jединство (Жеравица)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Трн)

4 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

3 - 1

ФК Романија (Пале)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

2 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

2 - 1

ФК Сутјеска (Фоча)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Запад
ФК Mладост (Котор Варош)

2 - 1

ФК Слога Нектар (Поткозарје)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Запад
ОФК Лауш (Бања Лука)

2 - 3

ФК Пламен (Доње Водичево)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

2 - 2

ФК Прогрес (Кнежево)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

2 - 1

ФК Братство (Братунац)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

0 - 3

ФК Mладост (Богутово Село)
X
10.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Центар
ФК Врањак

7 - 1

ФК Озрен (Петрово)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

0 - 3

ФК Лакташи
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

0 - 0

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

0 - 2

ФК Будућност (Пилица)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

2 - 1

ФК Дрина (Зворник)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 1

ФК Mладост (Рогатица)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Запад
ФК Челинац

3 - 0

ФК Горица (Шипово)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога (Саничани)

1 - 3

ФК Брдо (Хамбарине)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Запад
ФК Крајина (Бања Лука)

0 - 1

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

2 - 0

ФК Власеница
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

1 - 1

ФК Табанци
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

3 - 1

ФК Челопек
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

3 - 0

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

3 - 1

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Центар
ФК Руданка

3 - 2

ФК Црвена звијезда (Обудовац)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Дуго Поље)

1 - 2

ФК Требава (Осјечани)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Центар
ФК Скугрић

2 - 1

ФК Слога (Jакеш)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Баткуша)

2 - 2

ФК Вучијак (Mајевац)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Центар
ФК Жељезничар (Добој)

3 - 1

ФК Звијезда (Какмуж)
X
11.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Центар
ФК Наша крила (Костајница)

1 - 1

ФК Хајдук (Кожухе)
X
14.08.2019 | Коло: 1 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

1 - 1

ФК Трновица
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Запад
ФК Лакташи

3 - 0

ФК Слога (Трн)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Србац)

4 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Запад
СДФК Слога (Добој)

2 - 0

ФК Дубраве (Градишка)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Запад
ФК Љубић (Прњавор)

2 - 3

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ФК Сутјеска (Фоча)

2 - 1

УФК Илићка 01 (Брчко)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

5 - 0

ФК Mладост (Гацко)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

3 - 1

ФК Пламен (Доње Водичево)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Запад
ФК Лијевче (Нова Топола)

3 - 1

ОФК Лауш (Бања Лука)
X
17.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Братство (Братунац)

5 - 1

ФК Губер (Сребреница)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Mркоњић Град)

4 - 1

ФК Пролетер (Теслић)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Запад
ФК Jединство (Жеравица)

4 - 0

ФК Омарска
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Запад
ФК Mладост (Доња Слатина)

2 - 3

ФК Борац (Шамац)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Рогатица)

2 - 1

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

3 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ФК Романија (Пале)

3 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

0 - 1

ФК Леотар (Требиње)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

2 - 1

ФК Mилићи
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога Нектар (Поткозарје)

2 - 3

ФК Прогрес (Кнежево)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Запад
ФК Брдо (Хамбарине)

1 - 1

ФК Крајина (Бања Лука)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Запад
ФК Горица (Шипово)

1 - 1

ФК Слога (Саничани)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Запад
ФК ФСА (Приједор)

1 - 1

ФК Челинац
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

3 - 0

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

1 - 1

ФК Подриње (Тршић)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

5 - 0

ОФК Jања 2009 (Jања)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Слобода (Доњи Загони)

4 - 3

ФК Шековићи
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Челопек

1 - 2

ФК Омладинац (Поточари)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Табанци

2 - 0

ФК Jединство (Роћевић)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

7 - 1

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Центар
ФК Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 4

ФК Хајдук (Кожухе)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Центар
ФК Звијезда (Какмуж)

3 - 2

ФК Наша крила (Костајница)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Центар
ФК Озрен (Петрово)

1 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Центар
ФК Вучијак (Mајевац)

1 - 1

ФК Врањак
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Jакеш)

2 - 5

ФК Хајдук (Баткуша)
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Центар
ФК Требава (Осјечани)

2 - 1

ФК Скугрић
X
18.08.2019 | Коло: 2 | Регионална лига - група Центар
ФК Руданка

4 - 2

ФК Слога (Дуго Поље)
X
21.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Полет 1926 (Брод)

0 - 6

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
24.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

4 - 1

ФК Слобода (Mркоњић Град)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Трн)

2 - 2

ФК Jединство (Жеравица)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Запад
ФК Пролетер (Теслић)

0 - 0

ФК Лакташи
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

3 - 1

ФК Пролетер (Дворови)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

5 - 1

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 2

ФК Сутјеска (Фоча)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Запад
ОФК Лауш (Бања Лука)

0 - 0

ФК Брдо (Хамбарине)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

4 - 3

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Запад
ФК Прогрес (Кнежево)

3 - 2

ФК Пламен (Доње Водичево)
X
24.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

0 - 1

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
24.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Mинерал (Бања Врућица)

4 - 1

ФК Борац (Бања Лука)
XX
24.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

5 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
24.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

17 - 0

ФК Жељезничар (Добој)
XX
24.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Алфа (Mодрича)

0 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
24.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Подриње (Jања)

1 - 2

ОФК Зенит (Бијељина)
XX
24.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Дрина (Зворник)

4 - 1

ФК Локомотива (Брчко)
XX
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Запад
ФК Дубраве (Градишка)

4 - 1

ФК Љубић (Прњавор)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

2 - 0

ФК Слобода (Нови Град)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Шамац)

3 - 3

ФК Слога (Србац)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

2 - 1

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

1 - 0

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

1 - 0

ФК Будућност (Пилица)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

2 - 4

ФК Романија (Пале)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

0 - 0

ФК Дрина (Зворник)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

6 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Запад
ФК Челинац

0 - 2

ФК Mладост (Котор Варош)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Запад
ФК Крајина (Бања Лука)

1 - 1

ФК Горица (Шипово)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

0 - 1

ФК Власеница
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

3 - 3

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

2 - 0

ФК Табанци
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

4 - 1

ФК Челопек
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

1 - 5

ФК Братство (Братунац)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

1 - 1

ФК Mладост (Богутово Село)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

3 - 1

ФК Трновица
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Дуго Поље)

4 - 1

ФК Црвена звијезда (Обудовац)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Центар
ФК Скугрић

0 - 0

ФК Руданка
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Баткуша)

2 - 1

ФК Требава (Осјечани)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Центар
ФК Врањак

3 - 2

ФК Слога (Jакеш)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Центар
ФК Жељезничар (Добој)

2 - 1

ФК Вучијак (Mајевац)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Центар
ФК Наша крила (Костајница)

4 - 0

ФК Озрен (Петрово)
X
25.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Кожухе)

2 - 1

ФК Звијезда (Какмуж)
X
26.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
26.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Текстилац (Дервента)

2 - 3

СДФК Слога (Добој)
XX
28.08.2019 | Коло: 3 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога (Саничани)

0 - 0

ФК ФСА (Приједор)
X
28.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар (Добој)

6 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
28.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

0 - 3

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
XX
28.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Козара (Градишка)

6 - 1

ФК Mинерал (Бања Врућица)
XX
28.08.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Слобода (Доњи Загони)

1 - 5

ФК Jединство (Брчко)
XX
29.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Борац (Бања Лука)

1 - 0

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
29.08.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
СДФК Слога (Добој)

5 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
31.08.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Mркоњић Град)

1 - 2

ФК Лакташи
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Србац)

1 - 4

ФК Омарска
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Нови Град)

1 - 4

ФК Борац (Шамац)
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Запад
СДФК Слога (Добој)

4 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

3 - 1

ФК Дубраве (Градишка)
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Сутјеска (Фоча)

2 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

2 - 1

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Запад
ФК Лијевче (Нова Топола)

1 - 5

ФК Прогрес (Кнежево)
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Запад
ФК Mладост (Котор Варош)

2 - 0

ФК Слога (Саничани)
X
31.08.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК Братство (Братунац)

5 - 3

ФК Подриње (Тршић)
X
31.08.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

5 - 2

ФК Борац (Бања Лука)
XX
31.08.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Текстилац (Дервента)

3 - 0

ФК Жељезничар (Добој)
XX
31.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Jединство (Брчко)

8 - 2

ФК Борац (Шамац)
XX
31.08.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 2

ФК Слобода (Доњи Загони)
XX
31.08.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

2 - 3

ФК Рудар (Приједор)
XX
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Запад
ФК Jединство (Жеравица)

6 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Запад
ФК Mладост (Доња Слатина)

4 - 0

ФК Слога (Трн)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

6 - 3

ФК Mладост (Рогатица)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

2 - 3

УФК Илићка 01 (Брчко)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Романија (Пале)

1 - 0

ФК Mладост (Гацко)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

1 - 0

ФК Стакорина (Чајниче)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

4 - 1

ФК Вележ (Невесиње)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

1 - 0

ФК Леотар (Требиње)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога Нектар (Поткозарје)

0 - 0

ФК Пламен (Доње Водичево)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Запад
ФК Брдо (Хамбарине)

5 - 3

ФК Братство (Козарац)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Запад
ФК Горица (Шипово)

1 - 2

ОФК Лауш (Бања Лука)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Запад
ФК ФСА (Приједор)

1 - 1

ФК Крајина (Бања Лука)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

1 - 0

ФК Трновица
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

0 - 0

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК Слобода (Доњи Загони)

4 - 1

ОФК Jања 2009 (Jања)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК Челопек

1 - 1

ФК Губер (Сребреница)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК Табанци

2 - 1

ФК Шековићи
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

1 - 1

ФК Омладинац (Поточари)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

0 - 1

ФК Jединство (Роћевић)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Центар
ФК Црвена звијезда (Обудовац)

3 - 5

ФК Звијезда (Какмуж)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Центар
ФК Озрен (Петрово)

1 - 1

ФК Хајдук (Кожухе)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Центар
ФК Вучијак (Mајевац)

1 - 2

ФК Наша крила (Костајница)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Jакеш)

2 - 0

ФК Жељезничар (Добој)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Центар
ФК Требава (Осјечани)

5 - 1

ФК Врањак
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Центар
ФК Руданка

2 - 2

ФК Хајдук (Баткуша)
X
01.09.2019 | Коло: 4 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Дуго Поље)

2 - 0

ФК Скугрић
X
01.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 1

ФК Козара (Градишка)
XX
01.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
01.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Алфа (Mодрича)

1 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
01.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ОФК Зенит (Бијељина)

1 - 3

ФК Дрина (Зворник)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Братство (Грачаница)

7 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Текстилац (Дервента)

0 - 5

ФК Jединство (Брчко)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Звијезда (Градачац)

10 - 1

ФК Босна (Mионица)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Братство (Грачаница)

0 - 2

ФК Пролетер (Теслић)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Текстилац (Дервента)

3 - 0

ФК Jединство (Брчко)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Звијезда (Градачац)

13 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Босна (Калесија)

1 - 2

ФК Радник (Бијељина)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Будућност (Бановићи)

6 - 1

ОФК Градина (Сребреник)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Тузла Сити (Тузла)

6 - 1

ФК Слога (Тојшићи)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Раднички (Лукавац)

4 - 6

ФК Подриње (Jања)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
НК Славен (Живинице)

1 - 2

ФК Дрина (Зворник)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Будућност (Бановићи)

5 - 0

ОФК Градина (Сребреник)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Тузла Сити (Тузла)

4 - 2

ФК Слога (Тојшићи)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Раднички (Лукавац)

1 - 2

ФК Подриње (Jања)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
НК Славен (Живинице)

1 - 0

ФК Дрина (Зворник)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Jединство (Бихаћ)

1 - 1

ФК Крајина (Цазин)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

1 - 1

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Jединство (Бихаћ)

0 - 4

ФК Крајина (Цазин)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Козара (Градишка)

4 - 1

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
01.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

1 - 0

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
02.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Пролетер (Теслић)

0 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
XX
04.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 3

ФК Алфа (Mодрича)
XX
04.09.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
05.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

3 - 0

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
XX
07.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Запад
ФК Дубраве (Градишка)

1 - 1

ФК Слобода (Mркоњић Град)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Шамац)

2 - 2

СДФК Слога (Добој)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Запад
ФК Пролетер (Теслић)

1 - 0

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Запад
ФК Лакташи

2 - 6

ФК Jединство (Жеравица)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

2 - 0

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

1 - 1

ФК Будућност (Пилица)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

4 - 2

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Запад
ОФК Лауш (Бања Лука)

3 - 0

ФК ФСА (Приједор)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

5 - 0

ФК Горица (Шипово)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Запад
ФК Прогрес (Кнежево)

3 - 1

ФК Брдо (Хамбарине)
X
07.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

1 - 1

ФК Табанци
X
07.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар (Добој)

0 - 3

СДФК Слога (Добој)
XX
07.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Борац (Бања Лука)

0 - 1

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
XX
07.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Козара (Градишка)

1 - 1

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
X
07.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Mинерал (Бања Врућица)

6 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
07.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Подриње (Jања)

0 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
07.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Борац (Шамац)

7 - 1

ФК Локомотива (Брчко)
XX
07.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Радник (Бијељина)

10 - 0

ФК Локомотива (Брчко)
XX
07.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Будућност (Бановићи)

2 - 0

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
07.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Будућност (Бановићи)

0 - 1

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
07.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Mладост (Рогатица)

0 - 5

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
XX
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

0 - 5

ФК Љубић (Прњавор)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

2 - 1

ФК Слобода (Нови Град)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Трн)

2 - 1

ФК Слога (Србац)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

2 - 2

ФК Mилићи
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

4 - 1

ФК Пролетер (Дворови)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 3

ФК Романија (Пале)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

1 - 2

ФК Дрина (Зворник)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Рогатица)

1 - 1

ФК Сутјеска (Фоча)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Запад
ФК Челинац

2 - 1

ФК Слога Нектар (Поткозарје)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Запад
ФК Пламен (Доње Водичево)

2 - 0

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

3 - 2

ФК Власеница
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

3 - 0

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

5 - 4

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

2 - 2

ФК Челопек
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

1 - 2

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

2 - 3

ФК Братство (Братунац)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

2 - 2

ФК Mладост (Богутово Село)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Центар
ФК Скугрић

4 - 0

ФК Црвена звијезда (Обудовац)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Баткуша)

2 - 3

ФК Слога (Дуго Поље)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Центар
ФК Врањак

5 - 2

ФК Руданка
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Центар
ФК Жељезничар (Добој)

1 - 4

ФК Требава (Осјечани)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Центар
ФК Наша крила (Костајница)

6 - 0

ФК Слога (Jакеш)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Кожухе)

7 - 1

ФК Вучијак (Mајевац)
X
08.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Центар
ФК Звијезда (Какмуж)

3 - 2

ФК Озрен (Петрово)
X
08.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
XX
08.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Слобода (Доњи Загони)

1 - 1

ОФК Зенит (Бијељина)
XX
08.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Радник (Бијељина)

1 - 0

ФК Jединство (Брчко)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Пролетер (Теслић)

1 - 2

ФК Босна (Mионица)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ХНК Орашје

3 - 3

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

1 - 3

СДФК Слога (Добој)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Братство (Грачаница)

0 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Пролетер (Теслић)

16 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ХНК Орашје

3 - 2

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

1 - 8

СДФК Слога (Добој)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Братство (Грачаница)

3 - 0

ФК Текстилац (Дервента)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Подриње (Jања)

1 - 1

НК Славен (Живинице)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Слога (Тојшићи)

3 - 1

ФК Раднички (Лукавац)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Босна (Калесија)

3 - 0

ОФК Градина (Сребреник)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Подриње (Jања)

1 - 3

НК Славен (Живинице)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Слога (Тојшићи)

1 - 2

ФК Раднички (Лукавац)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Босна (Калесија)

5 - 9

ОФК Градина (Сребреник)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Крајина (Цазин)

2 - 1

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

2 - 1

НК Jединство (Бихаћ)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крајина (Цазин)

5 - 0

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

1 - 2

НК Подгрмеч (Сански Mост)
X
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

1 - 1

ФК Козара (Градишка)
XX
08.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

8 - 1

НК Jединство (Бихаћ)
XX
08.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 2

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
08.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

9 - 2

ФК Романија (Пале)
XX
10.09.2019 | Коло: 5 | Регионална лига - група Запад
ФК Крајина (Бања Лука)

0 - 0

ФК Mладост (Котор Варош)
X
10.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Олимп (Пале)

2 - 1

ФК Славија (Ист. Сарајево)
XX
11.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Полет 1926 (Брод)

2 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
11.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Раднички (Лукавац)

0 - 4

ФК Будућност (Бановићи)
XX
11.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Раднички (Лукавац)

0 - 5

ФК Будућност (Бановићи)
XX
11.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Рудо

0 - 1

ФК Романија (Пале)
XX
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК БСК (Бања Лука)

1 - 4

ФК Рудар (Приједор)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Козара (Градишка)

0 - 3

ФК Борац (Бања Лука)
XX
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ОФК Лауш (Бања Лука)

3 - 5

ФК Љубић (Прњавор)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Слога (Дуго Поље)

0 - 6

ФК Текстилац (Дервента)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
СДФК Слога (Добој)

0 - 1

ФК Алфа (Mодрича)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Слога (Србац)

10 - 11

ФК Борац (Шамац)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Слобода (Mркоњић Град)

3 - 8

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Славен (Добрљин)

5 - 3

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 2

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Радник (Бијељина)

4 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Сутјеска (Фоча)

2 - 3

ФК Дрина (Зворник)
XX
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Братство (Братунац)

5 - 3

ФК Славија (Ист. Сарајево)
XX
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Шековићи

1 - 9

ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
X
11.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Вележ (Невесиње)

4 - 1

ФК Mладост (Гацко)
X
12.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Mладост (Рогатица)

2 - 0

ФК Хан Пијесак
XX
12.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
XX
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Mркоњић Град)

2 - 0

ФК Jединство (Жеравица)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Србац)

5 - 1

ФК Пролетер (Теслић)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Нови Град)

2 - 1

ФК Слога (Трн)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Запад
СДФК Слога (Добој)

2 - 1

ФК Омарска
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Запад
ФК Љубић (Прњавор)

3 - 2

ФК Борац (Шамац)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

7 - 1

ОФК Полет 1926 (Брод)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

1 - 1

ФК Сутјеска (Фоча)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

7 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

2 - 1

ФК Вележ (Невесиње)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Запад
ФК Mладост (Котор Варош)

0 - 0

ОФК Лауш (Бања Лука)
X
14.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК Братство (Братунац)

1 - 1

ФК Трновица
X
14.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

3 - 0

ФК Mинерал (Бања Врућица)
XX
14.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Алфа (Mодрича)

1 - 1

ФК Борац (Бања Лука)
XX
14.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Текстилац (Дервента)

4 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
14.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
СДФК Слога (Добој)

3 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
14.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

5 - 3

ФК Радник (Бијељина)
XX
14.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

1 - 0

ФК Подриње (Jања)
XX
14.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

4 - 0

ФК Jединство (Брчко)
XX
14.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 1

ФК Jединство (Брчко)
XX
14.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Стакорина (Чајниче)

0 - 7

ФК Сутјеска (Фоча)
XXX
14.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
КФ Леостарс (Требиње)

0 - 7

ФК Херцеговац (Билећа)
XX
14.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
КФ Леостарс (Требиње)

0 - 9

ФК Херцеговац (Билећа)
XX
14.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Романија (Пале)

0 - 5

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
14.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Рудо

1 - 1

ФК Mладост (Рогатица)
XX
14.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
КФ Леостарс (Требиње)

1 - 4

ФК Херцеговац (Билећа)
XXX
15.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Запад
ФК Mладост (Доња Слатина)

2 - 1

ФК Лакташи
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

1 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ФК Романија (Пале)

4 - 0

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

2 - 2

УФК Илићка 01 (Брчко)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

3 - 0

ФК Mладост (Гацко)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

3 - 0

ФК Стакорина (Чајниче)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога Нектар (Поткозарје)

3 - 1

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Запад
ФК Брдо (Хамбарине)

2 - 2

ФК Пламен (Доње Водичево)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Запад
ФК Горица (Шипово)

1 - 1

ФК Прогрес (Кнежево)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Запад
ФК ФСА (Приједор)

3 - 2

ФК Братство (Козарац)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Запад
ФК Челинац

4 - 0

ФК Слога (Саничани)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

2 - 1

ФК Mладост (Богутово Село)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК Слобода (Доњи Загони)

1 - 1

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК Челопек

4 - 1

ФК Подриње (Тршић)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК Табанци

2 - 0

ОФК Jања 2009 (Jања)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

10 - 1

ФК Губер (Сребреница)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

1 - 3

ФК Шековићи
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Центар
ФК Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 1

ФК Озрен (Петрово)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Центар
ФК Вучијак (Mајевац)

1 - 4

ФК Звијезда (Какмуж)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Jакеш)

4 - 4

ФК Хајдук (Кожухе)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Центар
ФК Требава (Осјечани)

1 - 2

ФК Наша крила (Костајница)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Центар
ФК Руданка

2 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Дуго Поље)

2 - 0

ФК Врањак
X
15.09.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Центар
ФК Скугрић

4 - 1

ФК Хајдук (Баткуша)
X
15.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

1 - 2

ФК Козара (Градишка)
XX
15.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Пролетер (Теслић)

5 - 0

ФК Жељезничар (Добој)
XX
15.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 4

ФК Дрина (Зворник)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Текстилац (Дервента)

1 - 1

ФК Пролетер (Теслић)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
СДФК Слога (Добој)

3 - 1

НК Братство (Грачаница)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Звијезда (Градачац)

1 - 0

ХНК Орашје
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Босна (Mионица)

2 - 7

ФК Алфа (Mодрича)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Текстилац (Дервента)

1 - 3

ФК Пролетер (Теслић)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
СДФК Слога (Добој)

2 - 1

НК Братство (Грачаница)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Звијезда (Градачац)

6 - 1

ХНК Орашје
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Босна (Mионица)

0 - 5

ФК Алфа (Mодрича)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ОФК Градина (Сребреник)

1 - 5

ФК Радник (Бијељина)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Тузла Сити (Тузла)

5 - 0

ФК Босна (Калесија)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
НК Славен (Живинице)

0 - 0

ФК Слога (Тојшићи)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

0 - 2

ФК Дрина (Зворник)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Тузла Сити (Тузла)

7 - 2

ФК Босна (Калесија)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
НК Славен (Живинице)

3 - 0

ФК Слога (Тојшићи)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

1 - 1

ФК Дрина (Зворник)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

8 - 0

ФК Крајина (Цазин)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Козара (Градишка)

3 - 2

НК Jединство (Бихаћ)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

2 - 0

ФК Крајина (Цазин)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Козара (Градишка)

11 - 0

НК Jединство (Бихаћ)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

1 - 1

ФК Рудар (Приједор)
XX
15.09.2019 | Коло: 3 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

1 - 0

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
15.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Mладост (Гацко)

1 - 6

ФК Леотар (Требиње)
XXX
15.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Славија (Ист. Сарајево)

0 - 1

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
XX
15.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

5 - 0

ФК Олимп (Пале)
XX
15.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
ФК Mладост (Гацко)

0 - 7

ФК Леотар (Требиње)
XXX
16.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

6 - 0

ФК Романија (Пале)
XX
17.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Mладост (Рогатица)

2 - 1

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
XX
19.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Алфа (Mодрича)

3 - 0

НК Звијезда (Градачац)
XX
19.09.2019 | Коло: 2 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Алфа (Mодрича)

0 - 1

НК Звијезда (Градачац)
XX
20.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
XX
20.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

5 - 0

ФК Романија (Пале)
XX
20.09.2019 | Коло: 1 | Регионална лига ФС РС група југ
ОФК Подграб

2 - 2

ФК Рудо
XX
21.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Шамац)

0 - 7

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Трн)

0 - 0

СДФК Слога (Добој)
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Запад
ФК Лакташи

2 - 0

ФК Слога (Србац)
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

4 - 3

ФК Mилићи
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

4 - 0

ФК Будућност (Пилица)
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
ФК Сутјеска (Фоча)

5 - 2

ФК Дрина (Зворник)
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

1 - 0

ФК Mладост (Котор Варош)
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Запад
ФК Прогрес (Кнежево)

4 - 0

ФК ФСА (Приједор)
X
21.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

3 - 1

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
21.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

5 - 2

ФК Пролетер (Теслић)
XX
21.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Полет 1926 (Брод)

1 - 1

СДФК Слога (Добој)
XX
21.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Борац (Бања Лука)

0 - 3

ФК Текстилац (Дервента)
XX
21.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Козара (Градишка)

10 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
21.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Mинерал (Бања Врућица)

1 - 1

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
XX
21.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Дрина (Зворник)

6 - 0

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
XX
21.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Радник (Бијељина)

2 - 6

ОФК Зенит (Бијељина)
XX
21.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Jединство (Брчко)

8 - 0

ФК Локомотива (Брчко)
XX
21.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крајина (Цазин)

2 - 1

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
21.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Вележ (Невесиње)

2 - 0

ФК Mладост (Гацко)
XX
21.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Вележ (Невесиње)

1 - 2

ФК Mладост (Гацко)
XX
21.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Mладост (Рогатица)

3 - 0

ФК Романија (Пале)
XX
21.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Олимп (Пале)

11 - 0

ФК Рудо
XX
21.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

7 - 0

ФК Славија (Ист. Сарајево)
XX
21.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
ФК Вележ (Невесиње)

3 - 1

ФК Mладост (Гацко)
XXX
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

0 - 4

ФК Дубраве (Градишка)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

1 - 7

ФК Љубић (Прњавор)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Запад
ФК Пролетер (Теслић)

4 - 0

ФК Слобода (Нови Град)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Запад
ФК Jединство (Жеравица)

0 - 2

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

2 - 0

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

0 - 2

ФК Леотар (Требиње)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

ФК Пролетер (Дворови)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

2 - 1

ФК Романија (Пале)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Рогатица)

1 - 3

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога (Саничани)

3 - 1

ФК Слога Нектар (Поткозарје)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Запад
ФК Крајина (Бања Лука)

3 - 2

ФК Челинац
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Запад
ФК Пламен (Доње Водичево)

2 - 1

ФК Горица (Шипово)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Запад
ФК Лијевче (Нова Топола)

2 - 2

ФК Брдо (Хамбарине)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

2 - 0

ФК Власеница
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

3 - 1

ФК Jединство (Роћевић)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

0 - 2

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

3 - 2

ФК Табанци
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

2 - 0

ФК Челопек
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

4 - 2

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

5 - 2

ФК Братство (Братунац)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Баткуша)

2 - 0

ФК Црвена звијезда (Обудовац)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Центар
ФК Врањак

3 - 1

ФК Скугрић
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Центар
ФК Жељезничар (Добој)

3 - 0

ФК Слога (Дуго Поље)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Центар
ФК Наша крила (Костајница)

4 - 2

ФК Руданка
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Кожухе)

1 - 2

ФК Требава (Осјечани)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Центар
ФК Звијезда (Какмуж)

2 - 0

ФК Слога (Jакеш)
X
22.09.2019 | Коло: 7 | Регионална лига - група Центар
ФК Озрен (Петрово)

3 - 0

ФК Вучијак (Mајевац)
X
22.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

0 - 3

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
22.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Слобода (Доњи Загони)

3 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ХНК Орашје

16 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

3 - 2

НК Звијезда (Градачац)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Братство (Грачаница)

2 - 1

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Текстилац (Дервента)

0 - 4

СДФК Слога (Добој)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ХНК Орашје

6 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

2 - 3

НК Звијезда (Градачац)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Братство (Грачаница)

0 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Текстилац (Дервента)

1 - 4

СДФК Слога (Добој)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Подриње (Jања)

2 - 0

ФК Локомотива (Брчко)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Будућност (Бановићи)

3 - 0

НК Славен (Живинице)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Босна (Калесија)

1 - 0

ФК Раднички (Лукавац)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ОФК Градина (Сребреник)

1 - 3

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Подриње (Jања)

0 - 6

ФК Локомотива (Брчко)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Будућност (Бановићи)

1 - 2

НК Славен (Живинице)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Босна (Калесија)

7 - 2

ФК Раднички (Лукавац)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ОФК Градина (Сребреник)

0 - 0

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Jединство (Бихаћ)

5 - 0

НК Подгрмеч (Сански Mост)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

6 - 0

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
22.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Jединство (Бихаћ)

0 - 4

НК Подгрмеч (Сански Mост)
XX
22.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Сутјеска (Фоча)

3 - 0

КФ Леостарс (Требиње)
XXX
22.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

0 - 4

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
XX
22.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Центар - пионири
ФК Жељезничар (Добој)

3 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
22.09.2019 | Коло: 1 | ОКЛ Центар - кадети
ФК Жељезничар (Добој)

10 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
24.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Хан Пијесак

2 - 4

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
XX
24.09.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Mладост (Рогатица)

3 - 0

ФК Романија (Пале)
XX
25.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Пролетер (Теслић)

0 - 8

ФК Алфа (Mодрича)
XX
25.09.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Пролетер (Теслић)

3 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
25.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

3 - 0

ФК Хан Пијесак
XX
25.09.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС
ФК Лијевче (Нова Топола)

0 - 5

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
X
27.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Звијезда (Градачац)

1 - 2

НК Братство (Грачаница)
XX
27.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Звијезда (Градачац)

4 - 1

НК Братство (Грачаница)
XX
27.09.2019 | Коло: 2 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Рудо

3 - 0

ФК Олимп (Пале)
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Србац)

1 - 0

ФК Jединство (Жеравица)
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Нови Град)

3 - 0

ФК Лакташи
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Запад
СДФК Слога (Добој)

2 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Запад
ФК Љубић (Прњавор)

4 - 1

ФК Слога (Трн)
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

3 - 1

ФК Омарска
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

0 - 1

ФК Дрина (Зворник)
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

6 - 0

ФК Mладост (Гацко)
X
28.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Запад
ФК Mладост (Котор Варош)

2 - 2

ФК Прогрес (Кнежево)
X
28.09.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

4 - 0

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
28.09.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Mинерал (Бања Врућица)

2 - 2

ФК Алфа (Mодрича)
XX
28.09.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Текстилац (Дервента)

0 - 2

ФК Козара (Градишка)
XX
28.09.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Пролетер (Теслић)

2 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
28.09.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар (Добој)

0 - 4

ФК Рудар (Приједор)
XX
28.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ОФК Зенит (Бијељина)

0 - 9

ФК Jединство (Брчко)
XX
28.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 0

ФК Слобода (Доњи Загони)
XX
28.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

3 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
28.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
КФ Леостарс (Требиње)

1 - 10

ФК Леотар (Требиње)
XX
28.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Романија (Пале)

2 - 1

ФК Славија (Ист. Сарајево)
XX
28.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

1 - 1

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
28.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Рудо

2 - 5

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
XX
28.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Mладост (Рогатица)

3 - 2

ФК Олимп (Пале)
XX
28.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Mладост (Рогатица)

0 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
XX
28.09.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
КФ Леостарс (Требиње)

0 - 2

ФК Леотар (Требиње)
XXX
28.09.2019 | Коло: 2 | Регионална лига ФС РС група југ
ОФК Подграб

1 - 3

ФК Жељезница (Трново)
X
28.09.2019 | Коло: 1 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Челик (Добој)

5 - 0

ЖФК Борац (Шамац)
XX
28.09.2019 | Коло: 1 | Прва Лига ФС РС за жене (Запад)
ЖФК Jединство (Жеравица)

12 - 0

ЖФК Слога (Србац)
XX
28.09.2019 | Коло: 1 | Прва Лига ФС РС за жене (Запад)
ЖФК Бања Лука

21 - 0

ЖФК Приједор
XX
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Mркоњић Град)

0 - 2

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Запад
ФК Дубраве (Градишка)

1 - 0

ФК Борац (Шамац)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

3 - 1

ФК Сутјеска (Фоча)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Романија (Пале)

0 - 1

ФК Mладост (Рогатица)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

2 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

0 - 1

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

5 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

0 - 0

ФК Стакорина (Чајниче)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога Нектар (Поткозарје)

0 - 1

ФК Брдо (Хамбарине)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Запад
ФК Горица (Шипово)

2 - 1

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Запад
ФК ФСА (Приједор)

3 - 1

ФК Пламен (Доње Водичево)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Запад
ФК Челинац

4 - 1

ОФК Лауш (Бања Лука)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога (Саничани)

1 - 2

ФК Крајина (Бања Лука)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

1 - 0

ФК Братство (Братунац)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Слобода (Доњи Загони)

0 - 1

ФК Mладост (Богутово Село)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Челопек

3 - 4

ФК Трновица
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Табанци

3 - 1

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 4

ФК Подриње (Тршић)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

2 - 1

ОФК Jања 2009 (Jања)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

5 - 1

ФК Губер (Сребреница)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

2 - 0

ФК Шековићи
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Центар
ФК Црвена звијезда (Обудовац)

6 - 4

ФК Вучијак (Mајевац)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Jакеш)

1 - 1

ФК Озрен (Петрово)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Центар
ФК Требава (Осјечани)

3 - 3

ФК Звијезда (Какмуж)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Центар
ФК Руданка

1 - 1

ФК Хајдук (Кожухе)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Дуго Поље)

0 - 1

ФК Наша крила (Костајница)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Центар
ФК Скугрић

7 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
X
29.09.2019 | Коло: 8 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Баткуша)

2 - 2

ФК Врањак
X
29.09.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

ФК Борац (Шамац)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
СДФК Слога (Добој)

4 - 1

ФК Пролетер (Теслић)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Босна (Mионица)

1 - 5

ФК Jединство (Брчко)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ХНК Орашје

0 - 5

ФК Алфа (Mодрича)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
СДФК Слога (Добој)

3 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Босна (Mионица)

0 - 8

ФК Jединство (Брчко)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ХНК Орашје

0 - 3

ФК Алфа (Mодрича)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Раднички (Лукавац)

5 - 0

ОФК Градина (Сребреник)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
НК Славен (Живинице)

4 - 1

ФК Босна (Калесија)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

4 - 2

ФК Слога (Тојшићи)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Дрина (Зворник)

2 - 0

ФК Подриње (Jања)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Раднички (Лукавац)

0 - 3

ОФК Градина (Сребреник)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
НК Славен (Живинице)

5 - 2

ФК Босна (Калесија)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

5 - 1

ФК Слога (Тојшићи)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Дрина (Зворник)

3 - 0

ФК Подриње (Jања)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Козара (Градишка)

8 - 0

ФК Крајина (Цазин)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

1 - 5

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

1 - 1

НК Jединство (Бихаћ)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Козара (Градишка)

5 - 3

ФК Крајина (Цазин)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

0 - 0

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
29.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

6 - 1

НК Jединство (Бихаћ)
XX
29.09.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Херцеговац (Билећа)

2 - 0

ФК Сутјеска (Фоча)
XX
29.09.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

1 - 0

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
29.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Центар - пионири
ФК Mладост (Доња Слатина)

1 - 3

ФК Жељезничар (Добој)
XX
29.09.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Центар - кадети
ФК Mладост (Доња Слатина)

1 - 4

ФК Жељезничар (Добој)
XX
30.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 0

ФК Текстилац (Дервента)
XX
30.09.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 3

ФК Текстилац (Дервента)
XX
01.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Хан Пијесак

0 - 3

ФК Романија (Пале)
XX
02.10.2019 | Коло: 4 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Радник (Бијељина)

1 - 1

ФК Дрина (Зворник)
XX
02.10.2019 | Коло: 2 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Леотар (Требиње)

6 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
XX
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Трн)

1 - 3

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Запад
ФК Пролетер (Теслић)

1 - 3

ФК Љубић (Прњавор)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Запад
ФК Лакташи

0 - 2

СДФК Слога (Добој)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

3 - 1

ФК Вележ (Невесиње)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

3 - 2

ФК Mилићи
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Сутјеска (Фоча)

2 - 3

ФК Романија (Пале)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

4 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Запад
ОФК Лауш (Бања Лука)

6 - 1

ФК Слога (Саничани)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

2 - 2

ФК Челинац
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Запад
ФК Лијевче (Нова Топола)

3 - 0

ФК ФСА (Приједор)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

0 - 3

ФК Омладинац (Поточари)
X
05.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Братство (Братунац)

2 - 0

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
05.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Полет 1926 (Брод)

4 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
XX
05.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Козара (Градишка)

1 - 0

СДФК Слога (Добој)
XX
05.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Mинерал (Бања Врућица)

3 - 0

ФК Текстилац (Дервента)
XX
05.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

3 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
05.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

2 - 0

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
XX
05.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Борац (Шамац)

6 - 0

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
XX
05.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Радник (Бијељина)

0 - 7

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
05.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

3 - 4

ОФК Зенит (Бијељина)
XX
05.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Леотар (Требиње)

0 - 3

ФК Херцеговац (Билећа)
XX
05.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Олимп (Пале)

5 - 0

ФК Романија (Пале)
XX
05.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
ФК Леотар (Требиње)

2 - 0

ФК Херцеговац (Билећа)
XXX
05.10.2019 | Коло: 2 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Челик (Добој)

0 - 0

ЖФК Mладост (Рогатица)
XX
05.10.2019 | Коло: 2 | Прва Лига ФС РС за жене (Запад)
ЖФК Jединство (Жеравица)

1 - 8

ЖФК Бања Лука
XX
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

1 - 2

ФК Слобода (Mркоњић Град)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

5 - 2

ФК Дубраве (Градишка)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Запад
ФК Jединство (Жеравица)

4 - 0

ФК Слобода (Нови Град)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Запад
ФК Mладост (Доња Слатина)

2 - 1

ФК Слога (Србац)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

4 - 2

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

0 - 2

ФК Леотар (Требиње)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

2 - 1

ФК Пролетер (Дворови)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Рогатица)

4 - 1

ФК Будућност (Пилица)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Запад
ФК Крајина (Бања Лука)

1 - 0

ФК Слога Нектар (Поткозарје)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Запад
ФК Пламен (Доње Водичево)

2 - 0

ФК Mладост (Котор Варош)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Запад
ФК Брдо (Хамбарине)

1 - 0

ФК Горица (Шипово)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

2 - 1

ФК Власеница
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

1 - 0

ФК Jединство (Роћевић)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

5 - 0

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

3 - 0

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

3 - 2

ФК Табанци
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

2 - 1

ФК Челопек
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Центар
ФК Врањак

4 - 4

ФК Црвена звијезда (Обудовац)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Центар
ФК Жељезничар (Добој)

2 - 0

ФК Хајдук (Баткуша)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Центар
ФК Наша крила (Костајница)

4 - 3

ФК Скугрић
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Кожухе)

4 - 2

ФК Слога (Дуго Поље)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Центар
ФК Звијезда (Какмуж)

4 - 0

ФК Руданка
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Центар
ФК Озрен (Петрово)

3 - 2

ФК Требава (Осјечани)
X
06.10.2019 | Коло: 9 | Регионална лига - група Центар
ФК Вучијак (Mајевац)

4 - 3

ФК Слога (Jакеш)
X
06.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Борац (Бања Лука)

0 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
06.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Слобода (Доњи Загони)

0 - 2

ФК Подриње (Jања)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Пролетер (Теслић)

0 - 0

ХНК Орашје
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

0 - 1

ФК Алфа (Mодрича)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Братство (Грачаница)

5 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Текстилац (Дервента)

2 - 0

НК Звијезда (Градачац)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
СДФК Слога (Добој)

2 - 1

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Пролетер (Теслић)

6 - 0

ХНК Орашје
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

2 - 1

ФК Алфа (Mодрича)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Братство (Грачаница)

6 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Текстилац (Дервента)

1 - 3

НК Звијезда (Градачац)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
СДФК Слога (Добој)

6 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Радник (Бијељина)

0 - 1

ФК Подриње (Jања)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Слога (Тојшићи)

1 - 3

ФК Дрина (Зворник)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Будућност (Бановићи)

3 - 2

ФК Локомотива (Брчко)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ОФК Градина (Сребреник)

0 - 1

НК Славен (Живинице)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Тузла Сити (Тузла)

9 - 1

ФК Раднички (Лукавац)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Слога (Тојшићи)

2 - 2

ФК Дрина (Зворник)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Будућност (Бановићи)

1 - 0

ФК Локомотива (Брчко)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ОФК Градина (Сребреник)

2 - 0

НК Славен (Живинице)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Тузла Сити (Тузла)

2 - 1

ФК Раднички (Лукавац)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

8 - 1

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Козара (Градишка)

3 - 1

НК Подгрмеч (Сански Mост)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крајина (Цазин)

3 - 2

ФК Рудар (Приједор)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Jединство (Бихаћ)

0 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

2 - 0

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
06.10.2019 | Коло: 6 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Козара (Градишка)

5 - 1

НК Подгрмеч (Сански Mост)
XX
06.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Вележ (Невесиње)

3 - 0

КФ Леостарс (Требиње)
XX
06.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Вележ (Невесиње)

7 - 0

КФ Леостарс (Требиње)
XX
06.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

8 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
XX
06.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Славија (Ист. Сарајево)

0 - 2

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
XX
06.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

14 - 0

ФК Хан Пијесак
XX
06.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
ФК Вележ (Невесиње)

1 - 1

КФ Леостарс (Требиње)
XXX
06.10.2019 | Коло: 3 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Жељезница (Трново)

2 - 1

ФК Рудо
X
07.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Mладост (Гацко)

4 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
XX
07.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Mладост (Гацко)

1 - 2

ФК Стакорина (Чајниче)
XX
08.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

2 - 0

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
XX
08.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Љубић (Прњавор)

2 - 6

ФК Радник (Бијељина)
X
08.10.2019 | Коло: 2 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Борац (Шамац)

1 - 7

ЖФК Слога Какмуж (Петрово)
XX
09.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

8 - 0

ФК Рудо
XX
09.10.2019 | Коло: 1 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Борац (Шамац)

5 - 2

ФК Радник (Бијељина)
XX
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Алфа (Mодрича)

1 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
X
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Братство (Братунац)

3 - 6

ФК Текстилац (Дервента)
X
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Вележ (Невесиње)

5 - 3

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Славен (Добрљин)

2 - 0

ФК Борац (Шамац)
X
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

0 - 3

ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
X
09.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Дрина (Зворник)

7 - 6

ФК Подриње (Jања)
X
10.10.2019 | Коло: 5 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Тузла Сити (Тузла)

3 - 0

ФК Радник (Бијељина)
XX
10.10.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Стакорина (Чајниче)

0 - 4

ФК Вележ (Невесиње)
XX
10.10.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Стакорина (Чајниче)

6 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
XX
10.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Хан Пијесак

2 - 3

ФК Mладост (Рогатица)
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Mркоњић Град)

3 - 2

ФК Слога (Србац)
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Нови Град)

1 - 3

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Запад
СДФК Слога (Добој)

0 - 1

ФК Jединство (Жеравица)
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Запад
ФК Љубић (Прњавор)

2 - 1

ФК Лакташи
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

3 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

1 - 4

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

3 - 0

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
12.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Запад
ФК Mладост (Котор Варош)

2 - 1

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
12.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Текстилац (Дервента)

1 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
12.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар (Добој)

1 - 2

ФК Борац (Бања Лука)
XX
12.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

2 - 5

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
12.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 1

ФК Радник (Бијељина)
XX
12.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Подриње (Jања)

1 - 0

ФК Борац (Шамац)
XX
12.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Дрина (Зворник)

1 - 0

ФК Слобода (Доњи Загони)
XX
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

8 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 3

ФК Пролетер (Теслић)
XX
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

2 - 2

ФК Крајина (Цазин)
XX
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

0 - 1

ФК Козара (Градишка)
XX
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

1 - 1

ФК Крајина (Цазин)
XX
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

0 - 1

ФК Козара (Градишка)
XX
12.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

2 - 0

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
12.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Херцеговац (Билећа)

5 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
XX
12.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Херцеговац (Билећа)

3 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
XX
12.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Рудо

1 - 5

ФК Славија (Ист. Сарајево)
XX
12.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Mладост (Рогатица)

0 - 9

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
12.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
ФК Херцеговац (Билећа)

1 - 1

ФК Вележ (Невесиње)
XXX
12.10.2019 | Коло: 4 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Рудо

3 - 0

ОФК Подграб
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Запад
ФК Дубраве (Градишка)

1 - 3

ФК Слога (Трн)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

2 - 4

ФК Борац (Шамац)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Романија (Пале)

1 - 1

ФК Дрина (Зворник)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

2 - 0

ФК Сутјеска (Фоча)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

2 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

3 - 1

ФК Jединство (Бродац)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

2 - 1

УФК Илићка 01 (Брчко)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

5 - 1

ФК Mладост (Гацко)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога Нектар (Поткозарје)

3 - 0

ФК Горица (Шипово)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Запад
ФК ФСА (Приједор)

1 - 1

ФК Брдо (Хамбарине)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Запад
ФК Челинац

2 - 1

ФК Прогрес (Кнежево)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога (Саничани)

3 - 1

ФК Братство (Козарац)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Запад
ФК Крајина (Бања Лука)

0 - 0

ОФК Лауш (Бања Лука)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

1 - 3

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК Челопек

4 - 2

ФК Братство (Братунац)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК Табанци

2 - 1

ФК Mладост (Богутово Село)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 2

ФК Трновица
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

1 - 2

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

3 - 2

ФК Подриње (Тршић)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

6 - 1

ОФК Jања 2009 (Jања)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

8 - 0

ФК Губер (Сребреница)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Центар
ФК Црвена звијезда (Обудовац)

2 - 4

ФК Слога (Jакеш)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Центар
ФК Требава (Осјечани)

8 - 2

ФК Вучијак (Mајевац)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Центар
ФК Руданка

3 - 0

ФК Озрен (Петрово)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Дуго Поље)

4 - 2

ФК Звијезда (Какмуж)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Центар
ФК Скугрић

7 - 3

ФК Хајдук (Кожухе)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Баткуша)

1 - 0

ФК Наша крила (Костајница)
X
13.10.2019 | Коло: 10 | Регионална лига - група Центар
ФК Врањак

4 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
X
13.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
СДФК Слога (Добој)

1 - 2

ФК Mинерал (Бања Врућица)
XX
13.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Пролетер (Теслић)

0 - 2

ФК Козара (Градишка)
XX
13.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Подриње (Jања)

2 - 4

ФК Дрина (Зворник)
XX
13.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

4 - 2

ФК Jединство (Брчко)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Звијезда (Градачац)

2 - 1

СДФК Слога (Добој)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Босна (Mионица)

0 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Алфа (Mодрича)

2 - 1

НК Братство (Грачаница)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Звијезда (Градачац)

0 - 1

СДФК Слога (Добој)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Босна (Mионица)

0 - 7

ФК Текстилац (Дервента)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Алфа (Mодрича)

0 - 2

НК Братство (Грачаница)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Раднички (Лукавац)

0 - 2

ФК Радник (Бијељина)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
НК Славен (Живинице)

1 - 0

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

1 - 1

ФК Босна (Калесија)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Подриње (Jања)

5 - 0

ФК Слога (Тојшићи)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
НК Славен (Живинице)

0 - 5

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 1

ФК Босна (Калесија)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Подриње (Jања)

0 - 1

ФК Слога (Тојшићи)
XX
13.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

4 - 0

НК Jединство (Бихаћ)
XXX
13.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
КФ Леостарс (Требиње)

3 - 2

ФК Mладост (Гацко)
XXX
13.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Сутјеска (Фоча)

5 - 1

ФК Леотар (Требиње)
XXX
13.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
КФ Леостарс (Требиње)

0 - 6

ФК Mладост (Гацко)
XXX
13.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

2 - 2

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
13.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
КФ Леостарс (Требиње)

6 - 0

ФК Mладост (Гацко)
XXX
13.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Центар - пионири
ФК Mладост (Доња Слатина)

1 - 11

ФК Борац (Шамац)
XX
13.10.2019 | Коло: 4 | ОКЛ Центар - кадети
ФК Mладост (Доња Слатина)

0 - 11

ФК Борац (Шамац)
XX
13.10.2019 | Коло: 3 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Слога Какмуж (Петрово)

3 - 5

ЖФК Челик (Добој)
XX
13.10.2019 | Коло: 3 | Прва Лига ФС РС за жене (Запад)
ЖФК Jединство (Жеравица)

2 - 1

ЖФК Приједор
XX
14.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Романија (Пале)

1 - 4

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
XX
15.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Дрина (Зворник)

0 - 0

ФК Будућност (Бановићи)
XX
15.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Дрина (Зворник)

0 - 0

ФК Будућност (Бановићи)
XX
15.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Романија (Пале)

0 - 4

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
15.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Олимп (Пале)

3 - 0

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
16.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ХНК Орашје

6 - 2

ФК Jединство (Брчко)
XX
16.10.2019 | Коло: 7 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ХНК Орашје

1 - 4

ФК Jединство (Брчко)
XX
17.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

4 - 0

ФК Хан Пијесак
XX
17.10.2019 | Коло: 3 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Олимп (Пале)

6 - 2

ОФК Подграб
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Шамац)

0 - 2

ФК Слобода (Mркоњић Град)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Запад
ФК Пролетер (Теслић)

1 - 2

ФК Дубраве (Градишка)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Запад
ФК Лакташи

3 - 1

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Србац)

3 - 0

ФК Слобода (Нови Град)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

3 - 0

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

4 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
ФК Сутјеска (Фоча)

2 - 1

ФК Пролетер (Дворови)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

3 - 0

ФК Будућност (Пилица)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

2 - 0

ФК Крајина (Бања Лука)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Запад
ФК Прогрес (Кнежево)

5 - 0

ФК Слога (Саничани)
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

0 - 3

ФК Власеница
X
19.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Братство (Братунац)

3 - 1

ФК Табанци
X
19.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Борац (Бања Лука)

1 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
19.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Козара (Градишка)

3 - 0

ФК Жељезничар (Добој)
XX
19.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Mинерал (Бања Врућица)

1 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
19.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

3 - 0

ФК Текстилац (Дервента)
XX
19.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Борац (Шамац)

1 - 1

ФК Дрина (Зворник)
XX
19.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Радник (Бијељина)

0 - 0

ФК Подриње (Jања)
XX
19.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Jединство (Брчко)

6 - 0

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
XX
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
СДФК Слога (Добој)

8 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
УФК Илићка 01 (Брчко)

4 - 1

НК Звијезда (Градачац)
XX
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
СДФК Слога (Добој)

9 - 0

ФК Босна (Mионица)
XX
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
УФК Илићка 01 (Брчко)

0 - 2

НК Звијезда (Градачац)
XX
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ОФК Градина (Сребреник)

3 - 2

ФК Локомотива (Брчко)
XX
19.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ОФК Градина (Сребреник)

0 - 3

ФК Локомотива (Брчко)
XX
19.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Вележ (Невесиње)

2 - 1

ФК Сутјеска (Фоча)
XXX
19.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Стакорина (Чајниче)

1 - 2

КФ Леостарс (Требиње)
XX
19.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Стакорина (Чајниче)

8 - 0

КФ Леостарс (Требиње)
XX
19.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Центар - пионири
ОФК Полет 1926 (Брод)

3 - 1

ФК Mладост (Доња Слатина)
XX
19.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Центар - кадети
ОФК Полет 1926 (Брод)

8 - 0

ФК Mладост (Доња Слатина)
XX
19.10.2019 | Коло: 4 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Борац (Шамац)

0 - 6

ЖФК Челик (Добој)
XX
19.10.2019 | Коло: 4 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Слога Какмуж (Петрово)

4 - 0

ЖФК Mладост (Рогатица)
XX
20.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

6 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Запад
ФК Jединство (Жеравица)

3 - 1

ФК Љубић (Прњавор)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Запад
ФК Mладост (Доња Слатина)

0 - 0

СДФК Слога (Добој)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

0 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

2 - 2

ФК Леотар (Требиње)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Рогатица)

0 - 3

ФК Mилићи
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

2 - 1

ФК Романија (Пале)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Запад
ОФК Лауш (Бања Лука)

3 - 3

ФК Слога Нектар (Поткозарје)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Запад
ФК Пламен (Доње Водичево)

3 - 0

ФК Челинац
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Запад
ФК Брдо (Хамбарине)

2 - 0

ФК Mладост (Котор Варош)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Запад
ФК Горица (Шипово)

3 - 1

ФК ФСА (Приједор)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

1 - 3

ФК Шековићи
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

1 - 0

ФК Омладинац (Поточари)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

2 - 0

ФК Jединство (Роћевић)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

5 - 1

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

0 - 2

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Исток
ФК Слобода (Доњи Загони)

2 - 0

ФК Челопек
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Центар
ФК Жељезничар (Добој)

4 - 3

ФК Црвена звијезда (Обудовац)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Центар
ФК Наша крила (Костајница)

2 - 1

ФК Врањак
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Кожухе)

4 - 1

ФК Хајдук (Баткуша)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Центар
ФК Звијезда (Какмуж)

1 - 0

ФК Скугрић
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Центар
ФК Озрен (Петрово)

3 - 1

ФК Слога (Дуго Поље)
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Центар
ФК Вучијак (Mајевац)

4 - 0

ФК Руданка
X
20.10.2019 | Коло: 11 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Jакеш)

2 - 1

ФК Требава (Осјечани)
X
20.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

2 - 0

СДФК Слога (Добој)
XX
20.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

11 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
20.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

0 - 2

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Пролетер (Теслић)

2 - 6

ФК Jединство (Брчко)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Братство (Грачаница)

7 - 1

ХНК Орашје
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Текстилац (Дервента)

0 - 1

ФК Алфа (Mодрича)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Пролетер (Теслић)

9 - 1

ФК Jединство (Брчко)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Братство (Грачаница)

6 - 0

ХНК Орашје
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Текстилац (Дервента)

0 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Радник (Бијељина)

4 - 0

ФК Слога (Тојшићи)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Будућност (Бановићи)

3 - 0

ФК Подриње (Jања)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Босна (Калесија)

0 - 3

ФК Дрина (Зворник)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Раднички (Лукавац)

2 - 3

НК Славен (Живинице)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Будућност (Бановићи)

5 - 0

ФК Подриње (Jања)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Босна (Калесија)

2 - 3

ФК Дрина (Зворник)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Раднички (Лукавац)

1 - 3

НК Славен (Живинице)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Крајина (Цазин)

2 - 3

НК Jединство (Бихаћ)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

1 - 0

НК Подгрмеч (Сански Mост)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крајина (Цазин)

3 - 2

НК Jединство (Бихаћ)
XX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

3 - 0

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XXX
20.10.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

0 - 2

НК Подгрмеч (Сански Mост)
XX
20.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Mладост (Гацко)

0 - 6

ФК Херцеговац (Билећа)
XX
20.10.2019 | Коло: 6 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Mладост (Гацко)

1 - 1

ФК Херцеговац (Билећа)
XX
20.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
ФК Mладост (Гацко)

0 - 1

ФК Херцеговац (Билећа)
XXX
20.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Центар - пионири
ФК Борац (Шамац)

2 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
XX
20.10.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Центар - кадети
ФК Борац (Шамац)

4 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
XX
20.10.2019 | Коло: 5 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Олимп (Пале)

4 - 1

ФК Рудо
X
20.10.2019 | Коло: 5 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Жељезница (Трново)

3 - 0

ОФК Подграб
X
20.10.2019 | Коло: 4 | Прва Лига ФС РС за жене (Запад)
ЖФК Приједор

0 - 8

ЖФК Бања Лука
XX
21.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

6 - 0

ФК Романија (Пале)
XX
22.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

12 - 0

ФК Рудо
XX
22.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Романија (Пале)

3 - 2

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
22.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

0 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
XX
23.10.2019 | Коло: 9 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Алфа (Mодрича)

0 - 2

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
24.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

2 - 0

ФК Олимп (Пале)
XX
24.10.2019 | Коло: 6 | Регионална лига ФС РС група југ
ОФК Подграб

6 - 6

ФК Олимп (Пале)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Mркоњић Град)

6 - 2

ФК Слобода (Нови Град)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Запад
СДФК Слога (Добој)

5 - 1

ФК Слога (Србац)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Запад
ФК Љубић (Прњавор)

1 - 1

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

1 - 0

ФК Jединство (Жеравица)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Шамац)

3 - 0

ФК Омарска
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

4 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

1 - 3

УФК Илићка 01 (Брчко)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Запад
ОФК Лауш (Бања Лука)

1 - 2

ФК Братство (Козарац)
X
26.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

2 - 4

ОФК Jања 2009 (Jања)
X
26.10.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Текстилац (Дервента)

2 - 4

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
XX
26.10.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Пролетер (Теслић)

0 - 0

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
26.10.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар (Добој)

0 - 1

ФК Mинерал (Бања Врућица)
XX
26.10.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

0 - 6

ФК Козара (Градишка)
XX
26.10.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Полет 1926 (Брод)

3 - 1

ФК Борац (Бања Лука)
XX
26.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
УФК Илићка 01 (Брчко)

6 - 4

ОФК Зенит (Бијељина)
XX
26.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 0

ФК Локомотива (Брчко)
XX
26.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Подриње (Jања)

2 - 3

ФК Jединство (Брчко)
XX
26.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Дрина (Зворник)

6 - 0

ФК Радник (Бијељина)
XX
26.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Сутјеска (Фоча)

3 - 0

ФК Mладост (Гацко)
XXX
26.10.2019 | Коло: 6 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Рудо

1 - 1

ФК Жељезница (Трново)
X
26.10.2019 | Коло: 5 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Mладост (Рогатица)

0 - 1

ЖФК Челик (Добој)
XX
26.10.2019 | Коло: 5 | Прва Лига ФС РС за жене (Запад)
ЖФК Бања Лука

9 - 1

ЖФК Jединство (Жеравица)
XX
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Запад
ФК Дубраве (Градишка)

1 - 1

ФК Лакташи
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

2 - 1

ФК Слога (Трн)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 0

ФК Романија (Пале)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

2 - 1

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

1 - 1

ФК Дрина (Зворник)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

4 - 0

ФК Сутјеска (Фоча)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

3 - 0

ФК Jединство (Бродац)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

1 - 2

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога Нектар (Поткозарје)

1 - 1

ФК ФСА (Приједор)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Запад
ФК Челинац

1 - 0

ФК Лијевче (Нова Топола)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Запад
ФК Слога (Саничани)

1 - 2

ФК Пламен (Доње Водичево)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Запад
ФК Крајина (Бања Лука)

0 - 0

ФК Прогрес (Кнежево)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

7 - 0

ФК Челопек
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК Табанци

2 - 0

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

2 - 0

ФК Братство (Братунац)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

2 - 1

ФК Mладост (Богутово Село)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

0 - 2

ФК Трновица
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

1 - 1

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

4 - 2

ФК Подриње (Тршић)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Центар
ФК Црвена звијезда (Обудовац)

5 - 5

ФК Требава (Осјечани)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Центар
ФК Руданка

3 - 2

ФК Слога (Jакеш)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Дуго Поље)

3 - 0

ФК Вучијак (Mајевац)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Центар
ФК Скугрић

7 - 0

ФК Озрен (Петрово)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Баткуша)

8 - 2

ФК Звијезда (Какмуж)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Центар
ФК Врањак

3 - 0

ФК Хајдук (Кожухе)
X
27.10.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Центар
ФК Жељезничар (Добој)

3 - 0

ФК Наша крила (Костајница)
X
27.10.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
СДФК Слога (Добој)

3 - 1

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
27.10.2019 | Коло: 10 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Слобода (Доњи Загони)

1 - 3

ФК Борац (Шамац)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
НК Звијезда (Градачац)

6 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Алфа (Mодрича)

2 - 1

СДФК Слога (Добој)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ХНК Орашје

5 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

2 - 4

НК Братство (Грачаница)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
НК Звијезда (Градачац)

2 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Алфа (Mодрича)

2 - 0

СДФК Слога (Добој)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ХНК Орашје

1 - 0

ФК Текстилац (Дервента)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

4 - 0

НК Братство (Грачаница)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
НК Славен (Живинице)

0 - 3

ФК Радник (Бијељина)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

0 - 3

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Дрина (Зворник)

6 - 0

ОФК Градина (Сребреник)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Подриње (Jања)

1 - 4

ФК Босна (Калесија)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Слога (Тојшићи)

1 - 2

ФК Будућност (Бановићи)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 0

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Дрина (Зворник)

1 - 0

ОФК Градина (Сребреник)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Подриње (Jања)

3 - 3

ФК Босна (Калесија)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Слога (Тојшићи)

0 - 4

ФК Будућност (Бановићи)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

3 - 1

ФК Крајина (Цазин)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Jединство (Бихаћ)

0 - 3

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

0 - 0

ФК Крајина (Цазин)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

2 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Козара (Градишка)

6 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
27.10.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Jединство (Бихаћ)

1 - 4

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
27.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Славија (Ист. Сарајево)

4 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
XX
28.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Mладост (Рогатица)

0 - 2

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
XX
29.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Хан Пијесак

0 - 3

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
XX
29.10.2019 | Коло: 8 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Романија (Пале)

1 - 6

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
XX
30.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Херцеговац (Билећа)

7 - 0

ФК Стакорина (Чајниче)
XX
30.10.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (кадети)
ФК Херцеговац (Билећа)

4 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
XX
30.10.2019 | Коло: 2 | Куп ФС РС
ФК Рудар (Приједор)

3 - 1

ФК Борац (Бања Лука)
X
01.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ФК Сутјеска (Фоча)

1 - 0

ФК Леотар (Требиње)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Трн)

2 - 1

ФК Борац (Шамац)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Запад
ФК Пролетер (Теслић)

2 - 1

ОФК Полет 1926 (Брод)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Србац)

3 - 4

ФК Љубић (Прњавор)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Нови Град)

2 - 4

СДФК Слога (Добој)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

1 - 1

ФК Mладост (Гацко)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

2 - 1

ФК Mилићи
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Запад
ФК Братство (Козарац)

0 - 2

ФК Слога Нектар (Поткозарје)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Запад
ФК Прогрес (Кнежево)

4 - 2

ОФК Лауш (Бања Лука)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Запад
ФК Лијевче (Нова Топола)

2 - 0

ФК Слога (Саничани)
X
02.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Братство (Братунац)

6 - 0

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
02.11.2019 | Коло: 12 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Козара (Градишка)

4 - 2

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
02.11.2019 | Коло: 12 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Mинерал (Бања Врућица)

3 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
02.11.2019 | Коло: 12 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)

3 - 0

ФК Пролетер (Теслић)
XX
02.11.2019 | Коло: 12 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)

1 - 0

СДФК Слога (Добој)
XX
02.11.2019 | Коло: 12 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Алфа (Mодрича)

0 - 3

ФК Текстилац (Дервента)
XX
02.11.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Радник (Бијељина)

0 - 5

ФК Слобода (Доњи Загони)
XX
02.11.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Jединство (Брчко)

0 - 3

ФК Дрина (Зворник)
XX
02.11.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 2

ФК Подриње (Jања)
XX
02.11.2019 | Коло: 11 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ОФК Зенит (Бијељина)

1 - 1

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
XX
02.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

2 - 0

НК Mеталеге БСИ (Jајце)
XX
02.11.2019 | Коло: 7 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (пионири)
ФК Леотар (Требиње)

2 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
XX
02.11.2019 | Коло: 5 | ОКЛ Jуг "Херцеговина" (млађи пионири)
ФК Леотар (Требиње)

7 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
XX
02.11.2019 | Коло: 1 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Mладост (Рогатица)

1 - 5

ЖФК Слога Какмуж (Петрово)
X
02.11.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС за жене 2016
ЖФК Борац (Шамац)

0 - 9

ЖФК Челик (Добој)
XX
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

5 - 2

ФК Слобода (Mркоњић Град)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Запад
ФК Jединство (Жеравица)

4 - 1

ФК Дубраве (Градишка)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Запад
ФК Mладост (Доња Слатина)

1 - 1

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

2 - 0

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

2 - 1

ФК Стакорина (Чајниче)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Рогатица)

1 - 4

ФК Вележ (Невесиње)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

1 - 0

ФК Пролетер (Дворови)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Друга лига - група Исток
ФК Романија (Пале)

5 - 2

ФК Будућност (Пилица)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Запад
ФК Пламен (Доње Водичево)

0 - 0

ФК Крајина (Бања Лука)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Запад
ФК Брдо (Хамбарине)

2 - 1

ФК Челинац
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Запад
ФК ФСА (Приједор)

1 - 5

ФК Mладост (Котор Варош)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

1 - 2

ФК Власеница
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

7 - 0

ФК Губер (Сребреница)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Партизан (Доња Трнова)

3 - 2

ФК Шековићи
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Трновица

3 - 0

ФК Омладинац (Поточари)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

5 - 0

ФК Jединство (Роћевић)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Слобода (Доњи Загони)

2 - 0

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Исток
ФК Челопек

1 - 2

ФК Табанци
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Центар
ФК Наша крила (Костајница)

9 - 2

ФК Црвена звијезда (Обудовац)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Центар
ФК Хајдук (Кожухе)

4 - 1

ФК Жељезничар (Добој)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Центар
ФК Звијезда (Какмуж)

3 - 0

ФК Врањак
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Центар
ФК Озрен (Петрово)

1 - 0

ФК Хајдук (Баткуша)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Центар
ФК Вучијак (Mајевац)

3 - 2

ФК Скугрић
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Центар
ФК Слога (Jакеш)

1 - 0

ФК Слога (Дуго Поље)
X
03.11.2019 | Коло: 13 | Регионална лига - група Центар
ФК Требава (Осјечани)

4 - 0

ФК Руданка
X
03.11.2019 | Коло: 12 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

6 - 0

ФК Жељезничар (Добој)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Пролетер (Теслић)

0 - 4

НК Братство (Грачаница)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Jединство (Брчко)

5 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ХНК Орашје

5 - 3

СДФК Слога (Добој)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Босна (Mионица)

0 - 7

НК Звијезда (Градачац)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Пролетер (Теслић)

4 - 1

НК Братство (Грачаница)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Jединство (Брчко)

4 - 1

ФК Текстилац (Дервента)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ХНК Орашје

0 - 5

СДФК Слога (Добој)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Алфа (Mодрича)

0 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Босна (Mионица)

0 - 9

НК Звијезда (Градачац)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Радник (Бијељина)

3 - 0

ФК Будућност (Бановићи)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Босна (Калесија)

3 - 0

ФК Слога (Тојшићи)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ОФК Градина (Сребреник)

0 - 1

ФК Подриње (Jања)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Тузла Сити (Тузла)

2 - 2

ФК Дрина (Зворник)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Раднички (Лукавац)

5 - 3

ФК Локомотива (Брчко)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Босна (Калесија)

3 - 3

ФК Слога (Тојшићи)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ОФК Градина (Сребреник)

4 - 0

ФК Подриње (Jања)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Тузла Сити (Тузла)

4 - 0

ФК Дрина (Зворник)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Раднички (Лукавац)

1 - 4

ФК Локомотива (Брчко)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Крајина (Цазин)

0 - 6

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Jединство (Бихаћ)

2 - 2

ФК Козара (Градишка)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крајина (Цазин)

1 - 1

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Jединство (Бихаћ)

1 - 6

ФК Козара (Градишка)
XX
03.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Рудар (Приједор)

2 - 1

НК Подгрмеч (Сански Mост)
XX
03.11.2019 | Коло: 1 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Жељезница (Трново)

4 - 0

ФК Олимп (Пале)
XX
03.11.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС за жене 2016
ЖФК Mладост (Рогатица)

3 - 0

ЖФК Слога Какмуж (Петрово)
XX
03.11.2019 | Коло: 1 | Куп ФС РС за жене 2016
ЖФК Приједор

1 - 11

ЖФК Бања Лука
XX
07.11.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Центар - пионири
ФК Борац (Шамац)

3 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
07.11.2019 | Коло: 3 | ОКЛ Центар - кадети
ФК Борац (Шамац)

2 - 1

ОФК Полет 1926 (Брод)
XX
08.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Приједор

6 - 2

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
XX
09.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Mркоњић Град)

3 - 0

СДФК Слога (Добој)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Запад
ФК Љубић (Прњавор)

12 - 1

ФК Слобода (Нови Град)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Коз. Дубица)

5 - 1

ФК Слога (Србац)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Запад
ФК Борац (Шамац)

3 - 1

ФК Пролетер (Теслић)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

3 - 1

ФК Будућност (Пилица)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Леотар (Требиње)

0 - 0

ФК Дрина (Зворник)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Гацко)

3 - 2

ФК Jединство (Бродац)
X
09.11.2019 | Коло: 12 | Регионална лига - група Запад
ФК Mладост (Котор Варош)

1 - 1

ФК Горица (Шипово)
X
09.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК Губер (Сребреница)

0 - 5

ФК Партизан (Доња Трнова)
X
09.11.2019 | Коло: 13 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
СДФК Слога (Добој)

2 - 0

ФК Алфа (Mодрича)
XX
09.11.2019 | Коло: 13 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Пролетер (Теслић)

2 - 2

ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)
XX
09.11.2019 | Коло: 13 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Жељезничар (Добој)

0 - 9

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
09.11.2019 | Коло: 13 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Рудар (Приједор)

0 - 2

ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
XX
09.11.2019 | Коло: 13 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ОФК Полет 1926 (Брод)

2 - 0

ФК Mинерал (Бања Врућица)
XX
09.11.2019 | Коло: 4 | ОКЛ ФС РС Исток (пионири)
ОФК Зенит (Бијељина)

0 - 3

ФК Борац (Шамац)
XX
09.11.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Босна (Mионица)

0 - 2

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
09.11.2019 | Коло: 9 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
ФК Босна (Mионица)

1 - 4

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
09.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Локомотива (Брчко)

2 - 0

НК Славен (Живинице)
XX
09.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Локомотива (Брчко)

3 - 0

НК Славен (Живинице)
XX
09.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
ФК Козара (Градишка)

0 - 5

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
09.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Козара (Градишка)

2 - 0

ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
XX
09.11.2019 | Коло: 4 | Регионална лига ФС РС група југ
ФК Олимп (Пале)

0 - 3

ФК Жељезница (Трново)
XX
09.11.2019 | Коло: 3 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Mладост (Рогатица)

4 - 0

ЖФК Борац (Шамац)
XX
09.11.2019 | Коло: 1 | Прва футсал лига ФС РС
УКMФ Брчко Здравље (Брчко)

3 - 0

КMФ Брод
XX
09.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Jошавка

5 - 8

КMФ Обилић (Прњавор)
XX
09.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Дервента

5 - 2

КMФ Љубић (Прњавор)
XX
09.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Викторија (Рибник)

5 - 2

КMФ Градишка
XX
09.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Сократес (Бања Лука)

3 - 1

ФК Борац (Бања Лука)
XX
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Запад
ФК Дубраве (Градишка)

1 - 0

ФК Mладост (Доња Слатина)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Запад
ОФК Полет 1926 (Брод)

0 - 4

ФК Лакташи
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Запад
ФК Омарска

6 - 1

ФК Слога (Трн)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Пролетер (Дворови)

3 - 1

ФК Романија (Пале)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Mилићи

3 - 0

ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Вележ (Невесиње)

1 - 0

ФК Сутјеска (Фоча)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
ФК Стакорина (Чајниче)

4 - 0

ФК Mладост (Рогатица)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Друга лига - група Исток
УФК Илићка 01 (Брчко)

1 - 1

ФК Фамос (Ист. Илиџа)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК Власеница

0 - 1

ФК Табанци
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК Рудар 1925 (Угљевик)

3 - 1

ФК Челопек
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК БСК Лединци (Батковић)

2 - 2

ФК Слобода (Доњи Загони)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

2 - 0

ФК Братство (Братунац)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК Омладинац (Поточари)

2 - 2

ФК Mладост (Богутово Село)
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ФК Шековићи

2 - 1

ФК Трновица
X
10.11.2019 | Коло: 14 | Регионална лига - група Исток
ОФК Jања 2009 (Jања)

1 - 0

ФК Подриње (Тршић)
X
10.11.2019 | Коло: 13 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
ФК Борац (Бања Лука)

0 - 6

ФК Козара (Градишка)
XX
10.11.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
СДФК Слога (Добој)

2 - 5

ХНК Орашје
XX
10.11.2019 | Коло: 1 | ОЛ БиХ Сјевер А (кадети)
СДФК Слога (Добој)

9 - 0

ХНК Орашје
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Дрина (Зворник)

3 - 0

ФК Раднички (Лукавац)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Подриње (Jања)

1 - 4

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Слога (Тојшићи)

0 - 0

ОФК Градина (Сребреник)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (јуниори)
ФК Будућност (Бановићи)

1 - 0

ФК Босна (Калесија)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Дрина (Зворник)

9 - 0

ФК Раднички (Лукавац)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Подриње (Jања)

1 - 4

ФК Тузла Сити (Тузла)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Слога (Тојшићи)

0 - 3

ОФК Градина (Сребреник)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Сјевер Б (кадети)
ФК Будућност (Бановићи)

2 - 3

ФК Босна (Калесија)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Запад (јуниори)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

2 - 3

НК Jединство (Бихаћ)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

6 - 0

ФК Крајина (Цазин)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Mеталеге БСИ (Jајце)

0 - 0

ФК Рудар (Приједор)
XX
10.11.2019 | Коло: 11 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
НК Подгрмеч (Сански Mост)

11 - 0

НК Jединство (Бихаћ)
XX
10.11.2019 | Коло: 1 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

1 - 4

КMФ Полицајац (Бања Лука)
XX
10.11.2019 | Коло: 1 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Шампион (Лакташи)

1 - 6

КMФ Невесиње
XX
10.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Добој

4 - 1

КMФ Челинац
XX
11.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Борачка (Градишка)

5 - 1

КMФ Старчевица (Бања Лука)
XX
12.11.2019 | Коло: 1 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Котор Варош

8 - 3

КMФ Jахорина (Пале)
XX
13.11.2019 | Коло: 10 | ОЛ БиХ Сјевер А (јуниори)
ФК Алфа (Mодрича)

3 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
XX
15.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Градишка

9 - 1

КMФ Сократес (Бања Лука)
XX
15.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Приједор

4 - 2

КMФ Викторија (Рибник)
XX
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Трн)

1 - 0

ФК Слобода (Mркоњић Град)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Запад
ФК Пролетер (Теслић)

2 - 0

ФК Омарска
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Запад
ФК Лакташи

5 - 1

ФК Борац (Шамац)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Запад
ФК Слога (Србац)

2 - 1

ФК Дубраве (Градишка)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Запад
ФК Слобода (Нови Град)

2 - 9

ФК Борац (Коз. Дубица)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Запад
СДФК Слога (Добој)

3 - 1

ФК Љубић (Прњавор)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Фамос (Ист. Илиџа)

2 - 1

ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Сутјеска (Фоча)

1 - 0

ФК Стакорина (Чајниче)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Дрина (Зворник)

1 - 0

ФК Вележ (Невесиње)
X
16.11.2019 | Коло: 15 | Регионална лига - група Исток
ФК Братство (Братунац)

3 - 0

ФК Омладинац (Поточари)
X
16.11.2019 | Коло: 8 | ОЛ БиХ Запад (кадети)
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)

1 - 2

ФК Козара (Градишка)
XX
16.11.2019 | Коло: 2 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Брод

1 - 6

КMФ Невесиње
XX
16.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Обилић (Прњавор)

3 - 5

КMФ Љубић (Прњавор)
XX
16.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Челинац

5 - 2

КMФ Дервента
XX
16.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Jошавка

3 - 5

КMФ Добој
XX
16.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
ФК Борац (Бања Лука)

3 - 3

КMФ Борачка (Градишка)
XX
17.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Запад
ФК Jединство (Жеравица)

3 - 0

ОФК Полет 1926 (Брод)
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Jединство (Бродац)

1 - 0

УФК Илићка 01 (Брчко)
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Mладост (Рогатица)

0 - 5

ФК Mладост (Гацко)
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

0 - 1

ФК Леотар (Требиње)
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Романија (Пале)

4 - 2

ФК Mилићи
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Друга лига - група Исток
ФК Будућност (Пилица)

0 - 1

ФК Пролетер (Дворови)
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Регионална лига - група Исток
ФК Подриње (Тршић)

0 - 1

ФК Власеница
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Регионална лига - група Исток
ФК Mладост (Богутово Село)

5 - 4

ФК Шековићи
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Регионална лига - група Исток
ФК Слобода (Доњи Загони)

3 - 0

ФК Jединство (Роћевић)
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Регионална лига - група Исток
ФК Челопек

3 - 0

ФК БСК Лединци (Батковић)
X
17.11.2019 | Коло: 15 | Регионална лига - група Исток
ФК Табанци

2 - 1

ФК Рудар 1925 (Угљевик)
X
17.11.2019 | Коло: 7 | ОКЛ ФС РС Запад (пионири)
СДФК Слога (Добој)

2 - 1

ФК Борац (Бања Лука)
XX
17.11.2019 | Коло: 5 | Прва Лига ФС РС за жене (Исток)
ЖФК Слога Какмуж (Петрово)

13 - 0

ЖФК Борац (Шамац)
XX
17.11.2019 | Коло: 2 | Прва футсал лига ФС РС
УКMФ Брчко Здравље (Брчко)

5 - 5

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
XX
17.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Љубиње

9 - 4

КMФ Рогатица
XX
17.11.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
ФК Раднички (Ново Горажде)

5 - 5

КMФ Жељезница (Трново)
XX
18.11.2019 | Коло: 2 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Полицајац (Бања Лука)

5 - 2

КMФ Котор Варош
XX
18.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

5 - 6

КMФ Старчевица (Бања Лука)
XX
19.11.2019 | Коло: 2 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Jахорина (Пале)

3 - 6

КMФ Шампион (Лакташи)
XX
23.11.2019 | Коло: 3 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Невесиње

4 - 2

КMФ Jахорина (Пале)
XX
23.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Дервента

4 - 7

КMФ Jошавка
XX
23.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Љубић (Прњавор)

7 - 5

КMФ Челинац
XX
23.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Викторија (Рибник)

3 - 0

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
XX
23.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Рогатица

0 - 7

КMФ Угљевик
XX
23.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Жељезница (Трново)

1 - 6

КMФ Леотар (Требиње)
XX
23.11.2019 | Коло: 2 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Љубиње

10 - 6

ФК Раднички (Ново Горажде)
XX
24.11.2019 | Коло: 6 | Регионална лига - група Исток
ФК Jединство (Роћевић)

0 - 1

ФК Омладинац (Поточари)
X
24.11.2019 | Коло: 3 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

8 - 4

КMФ Брод
XX
24.11.2019 | Коло: 3 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Шампион (Лакташи)

3 - 7

КMФ Полицајац (Бања Лука)
XX
24.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Добој

8 - 4

КMФ Обилић (Прњавор)
XX
24.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Старчевица (Бања Лука)

0 - 5

ФК Борац (Бања Лука)
XX
25.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Борачка (Градишка)

5 - 4

КMФ Градишка
XX
26.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Сократес (Бања Лука)

4 - 5

КMФ Приједор
XX
27.11.2019 | Коло: 3 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Котор Варош

1 - 7

УКMФ Брчко Здравље (Брчко)
XX
29.11.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

2 - 3

ФК Борац (Бања Лука)
XX
29.11.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Градишка

3 - 2

КMФ Старчевица (Бања Лука)
XX
29.11.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Приједор

0 - 2

КMФ Борачка (Градишка)
XX
29.11.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Леотар (Требиње)

7 - 2

КMФ Љубиње
XX
30.11.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Jошавка

7 - 3

КMФ Љубић (Прњавор)
XX
30.11.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Викторија (Рибник)

2 - 6

КMФ Сократес (Бања Лука)
XX
01.12.2019 | Коло: 4 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Полицајац (Бања Лука)

4 - 0

КMФ Невесиње
XX
01.12.2019 | Коло: 4 | Прва футсал лига ФС РС
УКMФ Брчко Здравље (Брчко)

6 - 2

КMФ Шампион (Лакташи)
XX
01.12.2019 | Коло: 4 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

5 - 4

КMФ Котор Варош
XX
01.12.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Обилић (Прњавор)

6 - 5

КMФ Челинац
XX
01.12.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Добој

5 - 0

КMФ Дервента
XX
01.12.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
ФК Раднички (Ново Горажде)

2 - 4

КMФ Рогатица
XX
01.12.2019 | Коло: 3 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Угљевик

8 - 1

КMФ Жељезница (Трново)
XX
02.12.2019 | Коло: 4 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Брод

3 - 3

КMФ Jахорина (Пале)
XX
06.12.2019 | Коло: 5 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Старчевица (Бања Лука)

5 - 5

КMФ Приједор
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Котор Варош

6 - 3

КMФ Брод
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Шампион (Лакташи)

5 - 4

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Невесиње

7 - 3

УКMФ Брчко Здравље (Брчко)
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Прва футсал лига ФС РС
КMФ Jахорина (Пале)

0 - 4

КMФ Полицајац (Бања Лука)
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Дервента

10 - 3

КMФ Обилић (Прњавор)
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Челинац

3 - 9

КMФ Jошавка
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

5 - 6

КMФ Сократес (Бања Лука)
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Борачка (Градишка)

7 - 1

КMФ Викторија (Рибник)
XX
07.12.2019 | Коло: 5 | Друга футсал лига ФС РС
ФК Борац (Бања Лука)

9 - 1

КMФ Градишка
XX
08.12.2019 | Коло: 1 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Леотар (Требиње)

4 - 2

КMФ Угљевик
XX
08.12.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Рогатица

4 - 0

КMФ Жељезница (Трново)
XX
08.12.2019 | Коло: 4 | Друга футсал лига ФС РС
КMФ Љубиње

6 - 12

КMФ Угљевик
XX

Иди назад