Основни подаци

Mјесто:

Подаци о наступима

УтакмицаГлавни судија/Судија (футсал)Помоћни судијаЧетврти судијаДелегатКонтролор
22.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

9 - 4

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
28.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Жељезница (Трново)

5 - 2

КMФ Борачка (Градишка)
28.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Невесиње

2 - 1

КMФ Полицајац (Бања Лука)
28.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Калиновик

8 - 5

КMФ Раднички (Ново Горажде)
28.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Вишеград

5 - 2

КMФ Љубиње
29.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Захумље (Требиње)

5 - 1

КMФ Рудо
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Теслић

8 - 5

КMФ Старчевица (Бања Лука)
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Добој

5 - 2

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
29.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Србац

9 - 9

КMФ Љубић (Прњавор)
29.10.2023 | Коло: 2 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 3

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Приједор

4 - 1

КMФ Козара (Градишка)
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Кнежево

4 - 3

УКMФ Студент (Бања Лука)
30.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Котор Варош

1 - 5

КMФ Дервента
31.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

5 - 13

КMФ Шампион (Лакташи)
31.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

5 - 7

КMФ Обилић (Прњавор)
31.10.2023 | Коло: 1 |
КMФ Империја (Шамац)

6 - 9

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
02.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудо

4 - 5

КMФ Вишеград
03.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

0 - 3

КMФ Котор Варош
04.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Jахорина (Пале)

5 - 5

КMФ Захумље (Требиње)
05.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Љубиње

12 - 8

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

5 - 2

КMФ Jошавка
05.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

1 - 4

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
05.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

7 - 3

УКMФ Студент (Бања Лука)
06.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Брод

6 - 1

КMФ Рудар (Станари)
06.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

7 - 4

КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
07.11.2023 | Коло: 2 |
КMФ Челинац

7 - 4

КMФ Кнежево
08.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

4 - 5

КMФ Академац (Требиње)
08.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Вишеград

8 - 2

КMФ Jахорина (Пале)
09.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 4

КMФ Рудо
09.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Jошавка

1 - 2

УКMФ Студент (Бања Лука)
10.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Захумље (Требиње)

8 - 2

КMФ Вишеград
10.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Калиновик

3 - 0

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудар (Станари)

4 - 3

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
11.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Љубић (Прњавор)

7 - 3

КMФ Козара (Градишка)
12.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 2

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Jошавка

2 - 2

КMФ Викторија (Рибник)
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Невесиње

9 - 0

КMФ Борачка (Градишка)
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Теслић

8 - 6

КMФ Сократес (Бања Лука)
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

6 - 4

КMФ Дервента
12.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Србац

3 - 8

КMФ Обилић (Прњавор)
12.11.2023 | Коло: 3 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

2 - 1

КMФ Челинац
13.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

6 - 3

КMФ Раднички (Ново Горажде)
15.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Захумље (Требиње)

2 - 3

КMФ Академац (Требиње)
15.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Рудо

2 - 3

КMФ Раднички (Ново Горажде)
15.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Теслић

8 - 8

КMФ Рудар (Станари)
15.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Кнежево

9 - 5

КMФ Старчевица (Бања Лука)
15.11.2023 | Коло: 3 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

6 - 2

КMФ Шампион (Лакташи)
15.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

4 - 2

КMФ Вишеград
16.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Србац

8 - 4

КMФ Козара (Градишка)
16.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

3 - 6

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Борачка (Градишка)

3 - 3

КMФ Дервента
18.11.2023 | Коло: 6 |
КMФ Калиновик

7 - 2

КMФ Рудо
18.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

6 - 2

УКMФ Студент (Бања Лука)
19.11.2023 | Коло: 6 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

8 - 4

КMФ Jахорина (Пале)
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Невесиње

7 - 3

КMФ Котор Варош
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Теслић

7 - 2

КMФ Jошавка
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Жељезница (Трново)

2 - 3

КMФ Добој
19.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Обилић (Прњавор)

2 - 9

КMФ Љубић (Прњавор)
20.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Приједор

2 - 4

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
20.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

7 - 7

КMФ Србац
21.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

6 - 6

КMФ Сократес (Бања Лука)
22.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Љубиње

6 - 9

КMФ Калиновик
22.11.2023 | Коло: 4 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

5 - 3

КMФ Приједор
23.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

4 - 6

КMФ Империја (Шамац)
23.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Рудо

2 - 7

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
23.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Шампион (Лакташи)

7 - 7

КMФ Љубић (Прњавор)
24.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Љубиње

3 - 8

КMФ Академац (Требиње)
24.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Дервента

5 - 0

КMФ Полицајац (Бања Лука)
25.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Котор Варош

5 - 0

КMФ Борачка (Градишка)
25.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Jошавка

7 - 2

КMФ Сократес (Бања Лука)
25.11.2023 | Коло: 5 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

7 - 4

КMФ Викторија (Рибник)
26.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Захумље (Требиње)

4 - 2

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
26.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Jахорина (Пале)

10 - 2

КMФ Калиновик
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Србац

5 - 8

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

6 - 11

КMФ Брод
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Добој

5 - 1

КMФ Невесиње
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Козара (Градишка)

3 - 2

КMФ Обилић (Прњавор)
26.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Вишеград

5 - 1

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
26.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

1 - 1

КMФ Жељезница (Трново)
27.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Челинац

7 - 13

КMФ Старчевица (Бања Лука)
27.11.2023 | Коло: 1 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

3 - 3

КMФ Вишеград
27.11.2023 | Коло: 7 |
КMФ Рудо

1 - 6

КMФ Раднички (Ново Горажде)
28.11.2023 | Коло: 5 |
КMФ Империја (Шамац)

13 - 7

КMФ Рудар (Станари)
01.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Приједор

9 - 2

КMФ Србац
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Борачка (Градишка)

9 - 4

КMФ Полицајац (Бања Лука)
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Жељезница (Трново)

1 - 2

КMФ Дервента
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Невесиње

6 - 2

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
02.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Калиновик

4 - 1

КMФ Захумље (Требиње)
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

0 - 7

КMФ Љубић (Прњавор)
02.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Jошавка

4 - 4

КMФ Кнежево
03.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

1 - 5

КMФ Jахорина (Пале)
03.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Академац (Требиње)

7 - 1

КMФ Рудо
03.12.2023 | Коло: 8 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

12 - 4

КMФ Љубиње
03.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Теслић

4 - 5

УКMФ Студент (Бања Лука)
04.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

3 - 10

КMФ Козара (Градишка)
05.12.2023 | Коло: 6 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

4 - 7

КMФ Старчевица (Бања Лука)
08.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

5 - 6

КMФ Жељезница (Трново)
09.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

8 - 5

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
09.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Jахорина (Пале)

3 - 4

КMФ Академац (Требиње)
09.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Дервента

8 - 1

КMФ Невесиње
09.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Вишеград

2 - 2

КMФ Калиновик
10.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

10 - 1

КMФ Котор Варош
10.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Захумље (Требиње)

10 - 0

КMФ Раднички (Ново Горажде)
10.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Обилић (Прњавор)

8 - 4

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
10.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

8 - 10

КMФ Угљевик
10.12.2023 | Коло: 9 |
КMФ Рудо

8 - 6

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
10.12.2023 | Коло: 7 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

8 - 1

КMФ Jошавка
12.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Србац

2 - 7

КMФ Шампион (Лакташи)
12.12.2023 | Коло: 7 |
КMФ Кнежево

6 - 4

КMФ Сократес (Бања Лука)
16.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Калиновик

3 - 1

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
16.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

1 - 1

КMФ Вишеград
17.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Академац (Требиње)

5 - 3

КMФ Захумље (Требиње)
17.12.2023 | Коло: 10 |
КMФ Љубиње

9 - 12

КMФ Рудо
21.12.2023 | Коло: 2 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

1 - 3

КMФ Академац (Требиње)
23.12.2023 | Коло: 11 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

6 - 5

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
23.12.2023 | Коло: 11 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

5 - 7

КMФ Калиновик
24.12.2023 | Коло: 11 |
КMФ Захумље (Требиње)

10 - 2

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
24.12.2023 | Коло: 11 |
КMФ Jахорина (Пале)

6 - 2

КMФ Љубиње
24.12.2023 | Коло: 11 |
КMФ Вишеград

1 - 2

КMФ Академац (Требиње)
26.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Захумље (Требиње)

11 - 2

КMФ Љубиње
27.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

18 - 2

КMФ Раднички (Ново Горажде)
28.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Jахорина (Пале)

6 - 3

КMФ Рудо
28.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Вишеград

6 - 4

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
28.01.2024 | Коло: 12 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

3 - 5

КMФ Академац (Требиње)
03.02.2024 | Коло: 13 |
КMФ Љубиње

13 - 7

КMФ Вишеград
03.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Обилић (Прњавор)

7 - 4

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
03.02.2024 | Коло: 13 |
КMФ Рудо

1 - 4

КMФ Захумље (Требиње)
03.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

3 - 7

КMФ Викторија (Рибник)
03.02.2024 | Коло: 13 |
КMФ Академац (Требиње)

3 - 2

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

3 - 7

КMФ Невесиње
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

7 - 4

КMФ Добој
04.02.2024 | Коло: 13 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

6 - 3

КMФ Калиновик
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Шампион (Лакташи)

10 - 5

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
04.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Борачка (Градишка)

1 - 4

КMФ Жељезница (Трново)
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Челинац

4 - 3

КMФ Jошавка
06.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

4 - 4

КMФ Брод
07.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Дервента

5 - 3

КMФ Котор Варош
07.02.2024 | Коло: 13 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

7 - 3

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
08.02.2024 | Коло: 8 |
КMФ Козара (Градишка)

4 - 7

КMФ Приједор
10.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Калиновик

3 - 8

КMФ Академац (Требиње)
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Теслић

4 - 2

КMФ Викторија (Рибник)
10.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

8 - 3

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
10.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

7 - 3

КMФ Љубиње
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

8 - 5

КMФ Брчко Здравље (Брчко)
10.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Добој

2 - 0

КMФ Дервента
11.02.2024 | Коло: 14 |
КMФ Вишеград

6 - 2

КMФ Рудо
11.02.2024 | Коло: 9 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

9 - 2

КMФ Сократес (Бања Лука)
11.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

10 - 1

КMФ Борачка (Градишка)
12.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Приједор

8 - 1

КMФ Обилић (Прњавор)
12.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Котор Варош

13 - 2

КMФ Полицајац (Бања Лука)
13.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Љубић (Прњавор)

1 - 0

КMФ Шампион (Лакташи)
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Рудо

4 - 2

КMФ Гласинац Соколац (Соколац)
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 4

КMФ Вишеград
14.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

7 - 9

КMФ Калиновик
15.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Рудар (Станари)

7 - 11

КMФ Брод
15.02.2024 | Коло: 9 |
КMФ Jошавка

5 - 8

КMФ Старчевица (Бања Лука)
15.02.2024 | Коло: 15 |
КMФ Љубиње

8 - 13

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
17.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Обилић (Прњавор)

13 - 3

КMФ Србац
17.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)

11 - 3

КMФ Рудо
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Челинац

6 - 1

УКMФ Студент (Бања Лука)
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Шампион (Лакташи)

-

КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)
18.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

10 - 1

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Жељезница (Трново)

7 - 2

КMФ Котор Варош
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

5 - 5

КMФ Кнежево
18.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Вишеград

1 - 4

КMФ Захумље (Требиње)
18.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Дервента

4 - 5

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
18.02.2024 | Коло: 16 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

3 - 9

КMФ Jахорина (Пале)
19.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Дубица (Коз. Дубица)

1 - 3

КMФ Приједор
20.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Козара (Градишка)

4 - 4

КMФ Љубић (Прњавор)
20.02.2024 | Коло: 10 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

10 - 0

КMФ Рудар (Станари)
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Котор Варош

4 - 6

КMФ Невесиње
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Кнежево

13 - 9

КMФ Викторија (Рибник)
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Добој

4 - 0

КMФ Жељезница (Трново)
24.02.2024 | Коло: 17 |
КMФ Љубиње

12 - 10

КMФ Раднички (Ново Горажде)
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Козара (Градишка)

8 - 7

КMФ Шампион (Лакташи)
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Империја (Шамац)

7 - 3

КMФ Брод
24.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Србац

11 - 4

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
25.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

9 - 6

КMФ Полицајац (Бања Лука)
25.02.2024 | Коло: 17 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

1 - 4

КMФ Академац (Требиње)
25.02.2024 | Коло: 17 |
КMФ Рудо

5 - 1

КMФ Калиновик
25.02.2024 | Коло: 17 |
КMФ Jахорина (Пале)

6 - 3

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
26.02.2024 | Коло: 11 |
КMФ Љубић (Прњавор)

3 - 2

КMФ Обилић (Прњавор)
28.02.2024 | Коло: 11 |
УКMФ Студент (Бања Лука)

2 - 1

КMФ Старчевица (Бања Лука)
01.03.2024 | Коло: 18 |
КMФ Академац (Требиње)

6 - 1

КMФ Љубиње
02.03.2024 | Коло: 18 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

5 - 2

КMФ Рудо
02.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Жељезница (Трново)

4 - 2

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
02.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Теслић

-

КMФ Кнежево
02.03.2024 | Коло: 18 |
КMФ Калиновик

4 - 5

КMФ Jахорина (Пале)
02.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Рудар (Станари)

6 - 10

КMФ Империја (Шамац)
02.03.2024 | Коло: 18 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 8

КMФ Вишеград
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Невесиње

9 - 5

КMФ Добој
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Сократес (Бања Лука)

1 - 5

КMФ Jошавка
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Обилић (Прњавор)

5 - 4

КMФ Козара (Градишка)
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Викторија (Рибник)

7 - 1

УКMФ Студент (Бања Лука)
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

3 - 4

КMФ Челинац
03.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

3 - 3

КMФ Угљевик
04.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Борачка (Градишка)

5 - 3

КMФ Котор Варош
05.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Љубић (Прњавор)

6 - 1

КMФ Дубица (Коз. Дубица)
05.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Jахорина (Пале)

7 - 1

КMФ Раднички (Ново Горажде)
06.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Рудо

4 - 7

КMФ Академац (Требиње)
06.03.2024 | Коло: 12 |
КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)

4 - 6

КMФ Србац
06.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Вишеград

2 - 1

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
07.03.2024 | Коло: 19 |
КMФ Љубиње

9 - 13

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
08.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)

-

КMФ Рудар (Станари)
09.03.2024 | Коло: 20 |
КMФ Калиновик

7 - 1

КMФ Вишеград
09.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Империја (Шамац)

4 - 8

КMФ Угљевик
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Jанг Бојс (Зворник)

7 - 3

КMФ Невесиње
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Полицајац (Бања Лука)

7 - 3

КMФ Борачка (Градишка)
10.03.2024 | Коло: 20 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

2 - 7

КMФ Рудо
10.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Старчевица (Бања Лука)

5 - 2

КMФ Сократес (Бања Лука)
10.03.2024 | Коло: 20 |
КMФ Раднички (Ново Горажде)

0 - 6

КMФ Захумље (Требиње)
11.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Добој

7 - 3

КMФ Котор Варош
12.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Вишеград

4 - 4

КMФ Раднички (Ново Горажде)
12.03.2024 | Коло: 13 |
КMФ Челинац

4 - 7

КMФ Викторија (Рибник)
13.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Захумље (Требиње)

4 - 3

КMФ Академац (Требиње)
13.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Рудо

6 - 0

КMФ Љубиње
13.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Гласинац Соколац (Соколац)

2 - 7

КMФ Калиновик
13.03.2024 | Коло: 21 |
КMФ Jахорина (Пале)

16 - 6

КMФ Mедицински факултет (Фоча)
14.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Шампион (Лакташи)

10 - 9

КMФ Србац
16.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Теслић

3 - 3

КMФ Челинац
16.03.2024 | Коло: 22 |
КMФ Калиновик

2 - 2

КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
17.03.2024 | Коло: 22 |
КMФ Mедицински факултет (Фоча)

3 - 3

КMФ Захумље (Требиње)
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Жељезница (Трново)

9 - 0

КMФ Полицајац (Бања Лука)
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Невесиње

5 - 2

КMФ Дервента
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Котор Варош

2 - 6

КMФ Jанг Бојс (Зворник)
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Борачка (Градишка)

2 - 4

КMФ Добој
17.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Брчко Здравље (Брчко)

0 - 0

КMФ Империја (Шамац)
18.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Приједор

5 - 5

КMФ Љубић (Прњавор)
19.03.2024 | Коло: 14 |
КMФ Jошавка

1 - 3

УКMФ Студент (Бања Лука)

Иди назад