Листе судија

Листе судија

Листа судија Прве лиге ФС РС, за такмичарску сезону 2020/21.

А листа

  1. Карић Јово - Требиње
  2. Дринић Велимир - Модрича
  3. Вуковић Војислав - Брчко
  4. Перић Данијел - Бијељина
  5. Дошло Слађан - И. Сарајево
  6. Кесић Драган - Градишка
  7. Мазић Славиша - Власеница
  8. Панић Бојан - Приједор
  9. Јелић Марио - Бања Лука
  10. Мирић Младен - Бијељина
  11. Бутулија Данко - Требиње
  12. Вукојевић Дарко - Добој
  13. Гиговић Велибор - Градишка
  14. Домазет Марко - И. Сарајево
  15. Ајдер Вања - Бања Лука
  16. Алексић Немања - Бања Лука
  17. Малетић Стефан - Бијељина
  18. Тодић Драган - Добој
  19. Лазић Бошко - Зворник
  20. Таборин Марко - Зворник
  21. Тешановић Никола - И. Сарајево
  22. Јевтић Александар - Приједор
  23. Жарић Драган - К. Варош
  24. Максимовић Марко - Модрича

Б листа

  1. Керановић Драган - Приједор
  2. Вићић Чедомир - Угљевик
  3. Челица Жељко - К. Дубица
  4. Илинчић Горан - Приједор
  5. Вуковић Радмило - Бијељина
  6. Ракић Бојан - Бијељина
  7. Иванчевић Синиша - Бања Лука
  8. Тодоровић Милан - Добој
  9. Вукашиновић Давор - Рогатица
  10. Максимовић Давор - Добој
  11. Вујадин Немања - И. Сарајево
  12. Рустић Божидар - Градишка
  13. Грачанин Томислав - Бања Лука
  14. Дујаковић Милан - Бања Лука
  15. Црнобрња Гојко - Бања Лука
  16. Ђермановић Бранимир - Челинац
  17. Макарић Бојан - Бијељина
  18. Видовић  Данијел - Србац
  19. Еремић Бојан - Приједор
  20. Вуковић Страхиња - Требиње
  21. Ђурић Стефан - Вишеград
  22. Марковић Слободан - Бијељина
  23. Стјепановић Дејан - Бања Лука
  24. Ступар Младен - Приједор
Листа судија Друге лиге ФС РС, група Запад, за такмичарску сезону 2020/21.

А листа

  1. Лазаревић Слађан - Петрово
  2. Раилић Александар - Дервента
  3. Радић Дејан - Модрича
  4. Трипуновић Зоран - Добој
  5. Дервенић Немања - Шамац
  6. Вујановић Бојан - Градишка
  7. Шестић Немања - Бања Лука
  8. Симић Милан - Бања Лука
  9. Тадић Никола - Бања Лука
  10. Џепина Бојан - Приједор
  11. Пувача Душко - Нови Град
  12. Ковачевић Милош - Приједор
  13. Смиљић Дејан - Бања Лука
  14. Мачкић Мишо - Бања Лука
  15. Шарић Славиша - Градишка
  16. Анчић Владимир - Прњавор
  17. Петровић Немања - Приједор
  18. Давидовић Немања - Приједор
  19. Лазић Дејан - Модрича
  20. Гарић Никола - Добој
  21. Митровић Славиша - Шамац

Б листа

  1. Лукић Љубиша - Модрича
  2. Вујић Ненад - Модрича
  3. Мирић Мирко - Шамац
  4. Мићић Данијел - Добој
  5. Лазић Дејан - Добој
  6. Глигорић Славиша - Добој
  7. Звијерац Бранислав - Градишка
  8. Тодоровић Бранислав - Подградци
  9. Макитан Вељко - Градишка
  10. Милаковић Александар - Б. Лука
  11. Миловац Дејан - Шипово
  12. Тодоровић Владан - Челинац
  13. Басрак Милан - Приједор
  14. Тодоровић Рајко - Челинац
  15. Чича Небојша - Приједор
  16. Рајлић Драган - Нови Град
Листа судија Друге лиге ФС РС, група Исток, за такмичарску сезону 2020/21.

А листа

  1. Аћимовић Раде - Зворник
  2. Барјактаревић Миле - Бијељина
  3. Иконић Александар - Бијељина
  4. Милошевић Чедомир - Зворник
  5. Лакић Горан - Брчко
  6. Милошевић Василије - Бијељина
  7. Видаковић Велибор - Зворник
  8. Лукић Далибор - Бијељина
  9. Ђукић Стефан - Угљевик
  10. Митровић Бојан - Бијељина
  11. Гогић Славољуб - И. Сарајево
  12. Пејић Бојан - Соколац
  13. Поповић Младен - И. Сарајево
  14. Тадић Милан - Пале
  15. Ступић Далибор - Требиње
  16. Бокић Стефан - Билећа
  17. Кићић Предраг - Бијељина
  18. Текић Жељко - Зворник
  19. Јовић Раденко - Бијељина
  20. Бјелица Мирослав - И. Сарајево
  21. Кукрика  Милан - Требиње

Б листа

  1. Вулић Ранко - Требиње
  2. Пљеваљчић Драгослав - Рогатица
  3. Дивчић Владимир - Бијељина
  4. Капур Александар - Брчко
  5. Тојић Бојан - Бијељина
  6. Марковић Невена - Шековићи
  7. Миловановић Раденко - Власеница
  8. Бошковић Његослав - Бијељина
  9. Јовановић Немања - Бијељина
  10. Крунић Ђорђе - Фоча
  11. Ђурић Рајко - Вишеград
  12. Вукосав Слободан - Требиње
  13. Спасојевић Милан - Зворник
Листа судија Регионалне лиге ФС РС, група Запад, за такмичарску сезону 2020/21.

А листа

  1. Јованић Славиша - Прњавор
  2. Радуловић Милан - Прњавор
  3. Радић Борислав - Градишка
  4. Мисимовић Саша - Градишка
  5. Средојевић Филип - Градишка
  6. Пилиповић Немања - Приједор
  7. Гвозден Милан - Приједор
  8. Новаковић Миломир - Приједор
  9. Торбица Блаженко - Приједор
  10. Гарић Милан - Приједор]
  11. Пећанац Никола - И. Дрвар
  12. Кнежевић Јовица - Прњавор
  13. Тепић Петар - Челинац
  14. Илић Бојан - Градишка
  15. Јошкић Милан - Приједор
  16. Топаловић Раденко      - Лакташи

Б листа

  1. Вуковић Срђан - Лакташи
  2. Билбија Зоран - Приједор
  3. Милунић Марко - Приједор
  4. Пашић Игор - Бања Лука
  5. Слијепчевић Владе - Шипово
  6. Дошен Огњен - Приједор
  7. Вучетић Душка - Бања Лука
  8. Марић Душан - Бања Лука
Листа судија Регионалне лиге ФС РС, група Центар, за такмичарску сезону 2020/21.

А листа

  1. Антић Дарио - Модрича
  2. Бардак Славиша - Брод
  3. Ристић Слободан - Модрича
  4. Будеша Славен - Дервента
  5. Благојевић Душан - Шамац
  6. Тепић Зоран - Дервента
  7. Цвјетковић Маринко - Петрово
  8. Јевтић Недељко - Добој
  9. Ерлетић Предраг - Модрича
  10. Поповић Слободан - Шамац
  11. Јокић Деан - Теслић
  12. Радић Коста - Шамац
  13. Стојановић Драган - Модрича

Б листа

  1. Јовић Бојан - Добој
Листа судија Регионалне лиге ФС РС, група Исток, за такмичарску сезону 2020/21.

А листа

  1. Петковић Дарко - Брчко
  2. Радојчић Дарко - Бијељина
  3. Гаврић Александар - Бијељина
  4. Ракић Бошко - Угљевик
  5. Марковић Милана - Шековићи
  6. Поњевић Срећко - Брчко
  7. Шикуљак Милош - Бијељина
  8. Секанић Дарко - Угљевик
  9. Марјановић Драгомир - Бијељина
  10. Манојловић Ђорђе - Бијељина
  11. Бујак Владимир - Бијељина
  12. Турунташ Синиша - Бијељина
  13. Лазић Срђан - Зворник

Б листа

  1. Теофиловић Вјенчеслав - Бијељина
  2. Ђурић Небојша - Бијељина
  3. Даниловић Марина - Зворник
  4. Елезовић Ристо - Бијељина
  5. Гвозденовић Јован - Братунац
  6. Матовић Драган - Бијељина
Листа судија Регионалне лиге ФС РС, група Југ, за такмичарску сезону 2020/21.

А листа

  1. Бјелица Александар - Требиње
  2. Јелачић Милан - Требиње
  3. Скочајић Данило - Невесиње
  4. Илић Игор - Пале
  5. Милетић Весна - Пале
  6. Југовић Урош - Пале
  7. Зуровац Војо - Невесиње

Б листа

  1. Кулашевић Срђан - Требиње
  2. Трифковић Страхиња - Пале