Листе контролора суђења

Листе контролора суђења

Листа контролора суђења Прве лиге ФС РС за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Марић Драган  - Србац
  2. Станић Милан - Угљевик
  3. Бојанић Драган - Бијељина
  4. Јањић Синиша - Бијељина
  5. Ђурић Драгиша - Бијељина
  6. Дабић Дејан - Власеница
  7. Јошкић Душко - Приједор
  8. Пекија Душко - Приједор
  9. Лукић Драган - Приједор
  10. Радић Синиша - Лакташи
  11. Радиша Дејан - Бања Лука
  12. Марић Жељко - Добој
  13. Драшковић Далибор - И. Сарајево
  14. Јекић Бране - Добој
  15. Пајић Данијел - Бијељина
  16. Мухаремовић Горан - И. Сарајево
  17. Матић Владан - Зворник
  18. Скакић Драган - Градишка
  19. Кунић Ратко - Бања Лука
  20. Зрилић Роберт - Бања Лука
  21. Перић Стево - Бијељина
  22. Шипка Бранко - Приједор
  23. Тепавчевић Дарио - Лакташи
  24. Бјелица Владимир - И. Сарајево
Листа контролора суђења Друге лиге ФС РС, група Запад за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Врховац Радиша - Лакташи   
  2. Ђурђевић Предраг - Прњавор     
  3. Шкрбић Далибор - Градишка
  4. Латиновић Жељко - Градишка
  5. Црнадак Никола - Лакташи
  6. Саламић Вељко - Приједор
  7. Анђић Далибор - Омарска
  8. Дринић Зоран - Омарска
  9. Кукавица Раденко - Нови Град
  10. Јевтић Љубомир - Нови Град
  11. Нишић Драган  - Шамац
  12. Радић Јоцо - Шамац
  13. Стефановић Стојан  - Модрича
  14. Петровић Дадо - Брод
  15. Радусин Жељко - Бања Лука
  16. Доцић Милан - Бања Лука
  17. Босанчић Зоран - Србац
  18. Вукић Жељко - Бања Лука  
  19. Лазић Синиша - Приједор
  20. Тадић Милан - Добој
  21. Бундало Душко - Лакташи
Листа контролора суђења Друге лиге ФС РС, група Исток за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Таборин Зоран - Зворник
  2. Југовић Милорад - Угљевик
  3. Дамјановић Драгослав - Брчко
  4. Новаковић Миодраг - Брчко
  5. Андријашевић Саша - Брчко
  6. Кукић Ернесто - Милићи
  7. Михајловић Будимир - Зворник
  8. Мирић Обрен - Бијељина
  9. Микић Горан - Угљевик
  10. Вукојичић Драженко - Соколац
  11. Скакавац Добро - И. Сарајево
  12. Шиљеговић Миомир - Невесиње
  13. Бодирога Миодраг - Требиње
  14. Бутулија Миодраг - Требиње
  15. Софренић Зоран - Бијељина
  16. 16. Љубоје Мирослав - И. Сарајево
  17. Ђорђић Рајко - Бијељина
  18. Ристић Љубиша - Бијељина
  19. Јасика Данило - Вишеград
  20. Божић Далибор - Пале
  21. Крунић Миломир - Фоча