Листе делегата

Листе делегата

Листа делегата Прве лиге ФС РС, за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Кулина Немања (ПФС И. Сарајево)
  2. Суџука Натко (ПФС И. Сарајево)
  3. Вујат Зоран (ПФС Градишка)
  4. Смиљанић Илија (ПФС Градишка)
  5. Стојчић Синиша (ПФС Градишка)
  6. Спасојевић Миле (ПФС Бијељина)
  7. Ђокић Јовица (ПФС Бијељина)
  8. Симеуновић Владан (ПФС Бијељина)
  9. Писић Милорад (ПФС Бијељина)
  10. Марковић Миливоје (ПФС Бијељина)
  11. Грекуловић Саша (ПФС Бијељина)
  12. Бодирога Велибор (ПФС Требиње)
  13. Рашевић Далибор (ПФС Требиње)
  14. Ђуран Марио (ПФС Добој)
  15. Ђурић Миленко (ПФС Добој)
  16. Јевтић Предраг (ПФС Добој)
  17. Ђурић Синиша (ПФС Добој)
  18. Симић Драган ПФС Добој)
  19. Радовановић Вељко (ПФС Бања Лука)
  20. Топић Бојан (ПФС Бања Лука)
  21. Новковић Дарко (ПФС Бања Лука)
  22. Микановић Горан (ПФС Приједор)
  23. Граховац Борислав (ПФС Приједор)
  24. Ступар Младен (ПФС Приједор)
  25. Здјелар Дејан (ПФС Приједор)
Листа делегата Друге лиге ФС РС, група Исток, за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Дувњак Мирко (ПФС И. Сарајево)
  2. Мршевић Предраг (ПФС И. Сарајево)
  3. Лубура Недељко (ПФС И. Сарајево)
  4. Савић Саша (ПФС И. Сарајево)
  5. Жижовић Милован (ПФС И. Сарајево)
  6. Пухалац Дарко (ПФС И. Сарајево)
  7. Слагало Петар (ПФС И. Сарајево)
  8. Мусић Амир (ПФС Бијељина)
  9. Јовановић Лазо (ПФС Бијељина)
  10. Остојић Велибор (ПФС Бијељина)
  11. Ђукановић Зоран (ПФС Бијељина)
  12. Ристановић Радивоје (ПФС Бијељина)
  13. Станојевић Раденко (ПФС Бијељина)
  14. Јовичић Драган (ПФС Бијељина)
  15. Јовановић Ненад (ПФС Бијељина)
  16. Борић Раденко (ПФС Бијељина)
  17. Војводић Александар (ПФС Бијељина)
  18. Мишић Марко (ПФС Бијељина)
  19. Максимовић Цвијетин (ПФС Бијељина)
  20. Којовић Душко (ПФС Требиње)
  21. Вуковић Мирослав (ПФС Требиње)
  22. Мишељић Данијел (ПФС Требиње)
  23. Вуковић Здравко (ПФС Требиње)
  24. Вујадиновић Младен (ПФС Требиње)
Листа делегата Друге лиге ФС РС, група Запад, за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Панчић Славко (ПФС Добој)
  2. Ковачевић Слободан (ПФС Добој)
  3. Ћелић Љубиша (ПФС Добој)
  4. Пајић Предраг (ПФС Добој)
  5. Чакаревић Вјекослав (ПФС Добој)
  6. Томић Дејан (ПФС Градишка)
  7. Мисимовић Витомир (ПФС Градишка)
  8. Гвоздић Далибор (ПФС Градишка)
  9. Жујић Славољуб (ПФС Градишка)
  10. Алексић Драган (ПФС Градишка)
  11. Трипић Бранко (ПФС Градишка)
  12. Миланковић Бојан (ПФС Приједор)
  13. Мејакић Ненад (ПФС Приједор)
  14. Адамовић Саша (ПФС Приједор)
  15. Пилиповић Раде (ПФС Приједор)
  16. Марјанац Александар (ПФС Бања Лука)
  17. Балабан Горан (ПФС Бања Лука)
  18. Гојић Александар (ПФС Бања Лука)
  19. Ћибић Драган (ПФС Бања Лука)
  20. Бандић Милош (ПФС Бања Лука)
  21. Рачић Синиша (ПФС Бања Лука)
  22. Шарић Борислав (ПФС Бања Лука)
Листа делегата Регионалне лиге ФС РС, група Запад, за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Анчић Драган (ПФС Градишка)
  2. Башкало Бранко (ПФС Градишка)
  3. Дабић Владимир (ПФС Градишка)
  4. Вучен Огњен (ПФС Градишка)
  5. Моравац Ведран (ПФС Градишка)
  6. Личина Младен (ПФС Приједор)
  7. Бујић Дарко (ПФС Приједор)
  8. Пантош Перица (ПФС Приједор)
  9. Тадић Дарко (ПФС Приједор)
  10. Родић Жељко (ПФС Приједор)
  11. Крајишник Петар (ПФС Приједор)
  12. Булајић Милан (ПФС Бања Лука)
  13. Којић Јовица (ПФС Бања Лука)
  14. Шипка Дејан (ПФС Бања Лука)
  15. Марковић Оливер (ПФС Бања Лука)
  16. Лукајић Горан (ПФС Бања Лука)
  17. Миловановић Младен (ПФС Бања Лука)
  18. Видачковић Млађaн (ПФС Бања Лука)
  19. Анђелић Драшко (ПФС Бања Лука)
  20. Тривић Горан (ПФС Бања Лука)
  21. Јанковић Драган (ПФС Бања Лука)
Листа делегата Регионалне лиге ФС РС, група Центар, за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Васић Ненад
  2. Марковић Остоја
  3. Субић Милорад
  4. Стојановић Горан
  5. Марковић Владо
  6. Старчевић Срђан
  7. Ступар Стево
  8. Спасојевић Жељко
  9. Алексић Младен
  10. Петковић Јован
  11. Марковић Лазо
  12. Нинковић Горан
  13. Вучићевић Лазар
  14. Ђулабић Далибор
  15. Панић Драган
  16. Пантелић Крста
  17. Ристић Дејан
  18. Јанковић Недо
  19. Ђурић Миодраг
  20. Антић Жељко
  21. Сајловић Слободан

Сви ПФС Добој

Листа делегата Регионалне лиге ФС РС, група Исток, за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Бабић Звјездан
  2. Максимовић Јован
  3. Тодоровић Мићо
  4. Митровић Мирослав
  5. Гајић Жико
  6. Митровић Вујо
  7. Вучковић Раде
  8. Вујевић Весо
  9. Рикић Миле
  10. Симић Цвијетин
  11. Митровић Јовица
  12. Радовић Драган
  13. Аћимовић Жељко
  14. Дендић Милисав
  15. Ђорђић Милан
  16. Симић Петко
  17. Микић Зоран
  18. Текић Славиша
  19. Васић Бошко
  20. Мишић Васо
  21. Крезовић Далибор
  22. Делић Борислав
  23. Митровић Митар
  24. Симић Слободан

Сви ПФС Бијељина

Листа делегата Регионалне лиге ФС РС, група Југ, за такмичарску сезону 2020/21.
  1. Ивковић Горан (ПФС И. Сарајево)
  2. Станић Саша (ПФС И. Сарајево)
  3. Голијан Павле (ПФС И. Сарајево)
  4. Елез Слободан (ПФС И. Сарајево)
  5. Mарковић Милован (ПФС И. Сарајево)
  6. Митровић Рајко (ПФС Требиње)
  7. Продановић Горан (ПФС Требиње)
  8. Вучетић Марко (ПФС Требиње)
  9. Арнаутовић Жељко (ПФС Требиње)