Премијер лига БиХ, Прва лига и Друга лига ФС РС

Премијер лига БиХ Прва лига РС Друга лига РС, група Запад Друга лига РС, група Исток
ФК Радник (Бијељина) ФК Крупа (Крупа на Врбасу) ФК Борац (Шамац) ФК Илићка 01 (Брчко)
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић) ФК Жељезничар Спорт Тим (Бања Лука) ФК Пролетер (Теслић) ФК Леотар (Требиње)
ФК Борац (Бања Лука) ФК Слога (Горње Црњелово) ФК Љубић (Прњавор) ФК Будућност (Пилица)
  ФК Рудар (Приједор) ФК Лакташи ФК Фамос (Ист. Илиџа)
  ФК Славија (Ист. Сарајево) ФК Слога (Србац) ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
  ФК Козара (Градишка) ФК Дубраве (Градишка) ФК Дрина (Зворник)
  ФК Јединство (Брчко) ФК Омарска ФК Сутјеска (Фоча)
  ФК Текстилац (Дервента) ФК Младост (Доња Слатина) ФК Милићи
  ФК Подриње (Јања) ОФК Полет 1926 (Брод) ФК Пролетер (Дворови)
  ФК Алфа (Модрича) ФК Слобода (Нови Град) ФК Јединство (Бродац)
    ФК Слога (Трн) ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
    ФК Слобода (Мркоњић Град) ФК Младост (Гацко)
    ФК Јединство (Жеравица) ФК Вележ (Невесиње)
    ФК Слога (Добој) ФК Младост (Рогатица)
    ФК Борац (Козарска Дубица) ФК Романија (Пале)
      ФК Стакорина (Чајниче)

Регионалне лиге

Регионална лига, група Запад Регионална лига, група Центар Регионална лига, група Исток Регионална лига, група Југ
ФК Слога Нектар (Поткозарје) ФК Требава (Осјечани) ФК Братство (Братунац) ФК Олимп (Пале)
ФК Пламен (Доње Водичево) ФК Звијезда (Какмуж) ФК Губер (Сребреница) ФК Жељезница (Трново)
ФК Прогрес (Кнежево) ФК Руданка ОФК Шековићи ФК Рудо
ФК Слога (Саничани) ФК Хајдук (Кожухе) ФК Челопек ОФК Подграб
ОФК Лауш (Бања Лука) ФК Наша крила (Костајница) ФК Омладинац (Поточари) ФК Хан Пијесак
ФК Челинац ФК Хајдук (Баткуша) ФК Власеница  
ОФК Брдо (Хамбарине) ФК Слога (Јакеш) ФК Јединство (Роћевић)  
ФК Партизан (Костајница) ФК Црвена звијезда (Обудовац) ФК Подриње (Тршић)  
ФК Горица (Шипово) ФК Озрен (Петрово) ФК Рудар (Угљевик)  
ФК Лијевче (Нова Топола) ФК Слога (Дуго Поље) ОФК Трновица  
ФК Братство (Козарац) ФК Скугрић ФК Партизан (Доња Трнова)  
ФК ФСА (Приједор) ФК Жељезничар (Добој) ФК Младост (Богутово Село)  
ФК Младост (Котор Варош) ФК Вучијак (Мајевац) ФК Слобода (Доњи Загони)  
ФК Крајина (Бања Лука) ФК Врањак ФК БСК Лединци (Батковић)  
    ОФК Јања 2009 (Јања)  
    ФК Табанци  

Женска лига фудбала & Лиге футсала ФС РС

Омладинске лиге Босне и Херцеговине

Омладинске квалитетне лиге ФС РС

Група Запад (пионири) Група Исток (пионири) Група Југ "Сарајевско-романијска регија" (кадети и пионири) Група Југ "Херцеговина" (кадети и пионири)
ФК Козара (Градишка) ОФК Слога 2 (Горње Црњелово) ФК Фамос (Ист. Илиџа) ФК Вележ (Невесиње)
ФК Жељезничар Спорт тим (Бања Лука) ОФК Зенит (Бијељина) ФК Младост (Рогатица) ФК Младост (Гацко)
ФК Рудар (Приједор) ФК Дрина (Зворник) ФК Дрина ХЕ (Вишеград) ФК Стакорина (Чајниче)
СДФК Слога (Добој) ФК Борац (Шамац) ОФК Гласинац 2011 (Соколац) ФК Херцеговац (Билећа)
ФК Текстилац (Дервента) ФК Радник (Бијељина) ФК Рудо ФК Леотар (Требиње)
ФК Жељезничар (Добој) ФК Подриње (Јања) ФК Славија (Ист. Сарајево) ФК Сутјеска (Фоча)
ФК Минерал (Бања Врућица) ФК Рудар 1925 (Угљевик) ФК Хан Пијесак КФ Леостарс (Требиње)
ФК Слога (Саничани) УФК Илићка 01 (Брчко) ФК Романија (Пале)  
ОФК Полет 1926 (Брод) ФК Слобода (Доњи Загони) ФК Олимп (Пале)  
ФК Борац (Бања Лука) ФК Јединство (Брчко)    
ФК Алфа (Модрича) ФК Локомотива (Брчко)    
ФК Пролетер (Теслић)      
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)      
ФК Слобода (Мркоњић Град)      
ФК Крупа (Крупа на Врбасу)