Премијер лига БиХ, Прва лига и Друга лига ФС РС

Премијер лига БиХ Прва лига РС Друга лига РС, група Запад Друга лига РС, група Исток
ФК Крупа (Крупа на Врбасу) ФК Слобода (Мркоњић Град) ФК Борац (Шамац) ФК Илићка 01 (Брчко)
ФК Радник (Бијељина) ФК Жељезничар Спорт Тим (Бања Лука) ФК Пролетер (Теслић) ФК Леотар (Требиње)
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић) ФК Дрина (Зворник) ФК Љубић (Прњавор) ФК Будућност (Пилица)
  ФК Рудар (Приједор) ФК Лакташи ФК Фамос (Ист. Илиџа)
  ФК Славија (Ист. Сарајево) ФК Слога (Србац) ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
  ФК Козара (Градишка) ФК Дубраве (Градишка) ФК Губер (Сребреница)
  ФК Сутјеска (Фоча) ФК Омарска ФК Јединство (Брчко)
  ФК Текстилац (Дервента) ФК Младост (Доња Слатина) ФК Слога Јунајтед (Бијељина)
  ФК Подриње (Јања) ФК Врањак ФК Пролетер (Дворови)
  ФК Модрича Алфа (Модрича) ФК Слобода (Нови Град) ФК Јединство (Бродац)
  ФК Борац (Бања Лука) ФК Слога (Трн) ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
  ФК Слога (Горње Црњелово) ФК Озрен (Петрово) ФК Младост (Гацко)
    ФК Јединство (Жеравица) ФК Вележ (Невесиње)
    ФК Слога (Добој) ФК Младост (Рогатица)
    ФК Карановац (Бања Лука) ФК Братство (Братунац)
    ОФК Полет 1926 (Брод) ФК Стакорина (Чајниче)

Регионалне лиге

Регионална лига, група Запад Регионална лига, група Центар Регионална лига, група Исток Регионална лига, група Југ
ФК Борац (Козарска Дубица) ФК Требава (Осјечани) ГФК Локомотива (Брчко) ФК Романија (Пале)
ФК Милан (Косјерово) ФК Звијезда (Какмуж) ФК Милићи ФК Жељезница (Трново)
ФК Прогрес (Кнежево) ФК Руданка ОФК Шековићи ФК Рудо
ФК Слога (Саничани) ОФК Придјел (Придјел Доњи) ФК Челопек ОФК Подграб
ОФК Лауш (Бања Лука) ФК Наша крила (Костајница) ФК Омладинац (Поточари) ФК Хан Пијесак
ФК Челинац ФК Хајдук (Баткуша) ФК Власеница ФК Соколац
ОФК Брдо (Хамбарине) ФК Слога (Јакеш) ФК Јединство (Роћевић)  
ФК Партизан (Костајница) ФК Црвена звијезда (Обудовац) ФК Подриње (Тршић)  
ФК Горица (Шипово) ФК Минерал (Бања Врућица) ФК Мајевица (Лопаре)  
ФК Лијевче (Нова Топола) ФК Слога (Дуго Поље) ОФК Трновица  
ФК Напријед (Бања Лука) ФК Скугрић ФК Партизан (Доња Трнова)  
ФК ФСА (Приједор) ФК Жељезничар (Добој) ФК Младост (Богутово Село)  
ФК Младост (Котор Варош) ФК Вучијак (Мајевац) ФК Слобода-Загони (Доњи Загони)  
ФК Крајина (Бања Лука)   ФК БСК Лединци (Батковић)  
ФК Братство (Козарац)   ФК Бирач (Дервента)  
ФК БСК (Бања Лука)   ФК Рудар (Угљевик)  

Омладинске лиге Босне и Херцеговине

Омладинске квалитетне лиге ФС РС

Група Запад (пионири) Група Исток (пионири) Група Југ "Сарајевско-романијска регија" (кадети и пионири) Група Југ "Херцеговина" (кадети и пионири)
ФК Козара (Градишка) ОФК Слога 2 (Горње Црњелово ФК Фамос (Ист. Илиџа) ФК Вележ (Невесиње)
ФК Жељезничар Спорт тим (Бања Лука) ОФК Зенит (Бијељина) ФК Младост (Рогатица) ФК Младост (Гацко)
ФК Рудар (Приједор) ФК Дрина (Зворник) ФК Дрина ХЕ (Вишеград) ФК Стакорина (Чајниче)
СДФК Слога (Добој) ФК Борац (Шамац) ОФК Гласинац 2011 (Соколац) ФК Херцеговац (Билећа)
ФК Текстилац (Дервента) ФК Радник (Бијељина) ФК Рудо ФК Леотар (Требиње)
ФК Жељезничар (Добој) ФК Подриње (Јања) ФК Соколац ФК Сутјеска (Фоча)
ФК Минерал (Бања Врућица) ФК Рудар (Угљевик) ФК Хан Пијесак  
ФК Слога (Саничани)      
ОФК Полет 1926 (Брод)      
ФК Борац (Бања Лука)      
ФК Модрича Алфа      
ФК Пролетер (Теслић)      
ОФК Спартак 2013 (Бања Лука)      
ФК Слобода (Мркоњић Град)