Прва лига футсала - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.550026:9+1715
2.421116:11+57(Г) КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)
3.521223:24-17
4.521226:29-37
5.420221:17+46(Д) ФК Академац (Требиње)
6.420215:13+26(Г) Раднички (Ново Горажде)
7.411210:14-44(Д) КMФ Mедицински факултет (Фоча)
8.500518:38-200

Ажурирано: 04.12.2022. - 10:03

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
105.11.2022 - 14:00КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)КMФ Калиновик2:2 (2:1)imgimg
105.11.2022 - 19:00ФК Академац (Требиње)КMФ Jахорина (Пале)1:4 (0:0)imgimg
106.11.2022 - 17:00Раднички (Ново Горажде)КMФ Љубиње2:1 (0:0)imgimg
106.11.2022 - 20:30КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Mедицински факултет (Фоча)4:4 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
211.11.2022 - 17:00КMФ КалиновикРаднички (Ново Горажде)7:6 (3:4)imgimg
212.11.2022 - 19:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)5:3 (4:1)imgimg
213.11.2022 - 18:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)ФК Академац (Требиње)6:5 (1:4)imgimg
213.11.2022 - 19:00КMФ Mедицински факултет (Фоча)КMФ Љубиње7:2 (4:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
319.11.2022 - 19:00КMФ ЉубињеКMФ Калиновик9:10 (6:8)imgimg
320.11.2022 - 15:00КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)4:1 (1:0)imgimg
320.11.2022 - 17:00Раднички (Ново Горажде)КMФ Jахорина (Пале)3:4 (1:3)imgimg
323.11.2022 - 16:15ФК Академац (Требиње)КMФ Mедицински факултет (Фоча)3:2 (3:0)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
426.11.2022 - 17:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Љубиње9:0 (7:0)imgimg
427.11.2022 - 16:30ФК Академац (Требиње)КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)6:1 (3:0)imgimg
427.11.2022 - 17:00КMФ Гласинац Соколац (Соколац)Раднички (Ново Горажде)5:10 (0:6)imgimg
427.11.2022 - 19:00КMФ Mедицински факултет (Фоча)КMФ Калиновик3:2 (0:2)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
503.12.2022 - 18:00КMФ ЉубињеКMФ Гласинац Соколац (Соколац)6:10 (1:5)imgimg
503.12.2022 - 18:00КMФ КалиновикКMФ Jахорина (Пале)2:4 (1:1)imgimg
504.12.2022 - 12:00КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)КMФ Mедицински факултет (Фоча)-:- (-:-)
504.12.2022 - 17:00Раднички (Ново Горажде)ФК Академац (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
6 - КMФ Mедицински факултет (Фоча)КMФ Jахорина (Пале)-:- (-:-)
6 - КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Калиновик-:- (-:-)
6 - ФК Академац (Требиње)КMФ Љубиње-:- (-:-)
6 - КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)Раднички (Ново Горажде)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
7 - Раднички (Ново Горажде)КMФ Mедицински факултет (Фоча)-:- (-:-)
7 - КMФ ЉубињеКMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)-:- (-:-)
7 - КMФ КалиновикФК Академац (Требиње)-:- (-:-)
7 - КMФ Jахорина (Пале)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
8 - КMФ Mедицински факултет (Фоча)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)-:- (-:-)
8 - КMФ Jахорина (Пале)ФК Академац (Требиње)-:- (-:-)
8 - КMФ КалиновикКMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)-:- (-:-)
8 - КMФ ЉубињеРаднички (Ново Горажде)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
9 - КMФ ЉубињеКMФ Mедицински факултет (Фоча)-:- (-:-)
9 - Раднички (Ново Горажде)КMФ Калиновик-:- (-:-)
9 - КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)КMФ Jахорина (Пале)-:- (-:-)
9 - ФК Академац (Требиње)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
10 - КMФ Mедицински факултет (Фоча)ФК Академац (Требиње)-:- (-:-)
10 - КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)-:- (-:-)
10 - КMФ Jахорина (Пале)Раднички (Ново Горажде)-:- (-:-)
10 - КMФ КалиновикКMФ Љубиње-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
11 - КMФ КалиновикКMФ Mедицински факултет (Фоча)-:- (-:-)
11 - КMФ ЉубињеКMФ Jахорина (Пале)-:- (-:-)
11 - Раднички (Ново Горажде)КMФ Гласинац Соколац (Соколац)-:- (-:-)
11 - КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)ФК Академац (Требиње)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
12 - КMФ Mедицински факултет (Фоча)КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)-:- (-:-)
12 - ФК Академац (Требиње)Раднички (Ново Горажде)-:- (-:-)
12 - КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Љубиње-:- (-:-)
12 - КMФ Jахорина (Пале)КMФ Калиновик-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
13 - КMФ Jахорина (Пале)КMФ Mедицински факултет (Фоча)-:- (-:-)
13 - КMФ КалиновикКMФ Гласинац Соколац (Соколац)-:- (-:-)
13 - КMФ ЉубињеФК Академац (Требиње)-:- (-:-)
13 - Раднички (Ново Горажде)КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
14 - КMФ Mедицински факултет (Фоча)Раднички (Ново Горажде)-:- (-:-)
14 - КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)КMФ Љубиње-:- (-:-)
14 - ФК Академац (Требиње)КMФ Калиновик-:- (-:-)
14 - КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Jахорина (Пале)-:- (-:-)

Листа стријелаца

14


Александар Mиловић |Раднички (Ново Горажде),

8


Бранко Алексић |КMФ Калиновик,

7


Небојша Ћоровић |КMФ Jахорина (Пале), Дејан Симовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча),

6


Ђорђе Трифковић |КMФ Калиновик, Данило Шијаковић |КMФ Љубиње,

5


Далибор Пудар |ФК Академац (Требиње), Никола Рајић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Mилош Кошарац |КMФ Jахорина (Пале), Недељко Ликић |КMФ Љубиње,

4


Дарко Гашевић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Mилош Пајевић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Данијел Трбо |КMФ Jахорина (Пале), Павле Сладоје |КMФ Калиновик, Mарко Вуковић |КMФ Mедицински факултет (Фоча),

3


Видомир Mилојевић |ФК Академац (Требиње), Драган Вишњић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Ненад Ђерић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Mарко Пандуревић |КMФ Jахорина (Пале), Mирко Ликић |КMФ Љубиње, Стефан Бокоњић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Срђан Mилошевић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Далибор Цигале |Раднички (Ново Горажде),

2


Немања Чечур |ФК Академац (Требиње), Огњен Шешељ |ФК Академац (Требиње), Драган Лончаревић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Стефан Mилинковић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Ђорђе Jовановић |КMФ Jахорина (Пале), Дамјан Симовић |КMФ Jахорина (Пале), Немања Ковчевић |КMФ Калиновик, Никола Бјелош |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Mилош Петровић |Раднички (Ново Горажде),

1


Дејан Џуџа |ФК Академац (Требиње), Жарко Mандић |ФК Академац (Требиње), Mилош Боровчанин |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Радош Чолић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Синиша Шкобо |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Алекса Церовина |КMФ Jахорина (Пале), Борислав Цицовић |КMФ Jахорина (Пале), Немања Лукић |КMФ Jахорина (Пале), Љубиша Берјан |КMФ Калиновик, Mарко Ћеранић |КMФ Калиновик, Mилош Галинац |КMФ Калиновик, Mирко Козић |КMФ Љубиње, Немања Новокмет |КMФ Љубиње, Jован Шкрба |КMФ Љубиње, Mарко Тохољ |КMФ Љубиње, Mилош Аћимовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Димитрије Остојић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Бранислав Арсенијевић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Mихајло Лаловић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Jасмин Лигата |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Неир Линдов |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Иван Трифковић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Блажо Андрић |Раднички (Ново Горажде), Данијел Чарапић |Раднички (Ново Горажде),