Друга лига футсала, Југ - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.20170390:46+4451
2.201424108:43+6544
3.20132589:69+2041
4.201316124:90+3440
5.201019119:80+3931
6.2094777:76+131
7.20721184:111-2723
8.20701374:105-3121
9.20621291:121-3020
10.204016108:175-6712
11.20301770:118-489

Ажурирано: 14.07.2024. - 23:03

Резултати: 1. коло

КMФ Љубиње logo7:8
20|10 19:30
logo КMФ Захумље (Требиње)img
КMФ Академац (Требиње) logo5:4
21|10 19:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo9:4
22|10 19:00
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img
КMФ Рудо logo2:7
22|10 19:00
logo КMФ Jахорина (Пале)img
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo3:3
27|11 20:00
logo КMФ Вишеградimg

Резултати: 2. коло

КMФ Калиновик logo8:5
28|10 18:00
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Вишеград logo5:2
28|10 19:00
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Захумље (Требиње) logo5:1
29|10 17:00
logo КMФ Рудоimg
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo2:3
29|10 20:30
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo1:3
21|12 19:00
logo КMФ Академац (Требиње)img

Резултати: 3. коло

КMФ Рудо logo4:5
02|11 18:00
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Академац (Требиње) logo1:2
04|11 19:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Jахорина (Пале) logo5:5
04|11 21:00
logo КMФ Захумље (Требиње)img
КMФ Љубиње logo12:8
05|11 19:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo1:4
05|11 19:30
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img

Резултати: 4. коло

КMФ Раднички (Ново Горажде) logo4:5
08|11 19:00
logo КMФ Академац (Требиње)img
КMФ Вишеград logo8:2
08|11 20:00
logo КMФ Jахорина (Пале)img
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo14:2
09|11 19:00
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo2:4
09|11 20:00
logo КMФ Рудоimg
КMФ Калиновик logo3:0
10|11 22:00
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img

Резултати: 5. коло

КMФ Захумље (Требиње) logo8:2
10|11 21:30
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Jахорина (Пале) logo7:2
12|11 17:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo6:3
13|11 21:30
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Љубиње logo6:9
22|11 19:30
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Рудо logo2:7
23|11 20:30
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img

Резултати: 6. коло

КMФ Академац (Требиње) logo4:1
18|11 16:30
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img
КMФ Калиновик logo7:2
18|11 18:00
logo КMФ Рудоimg
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo8:4
19|11 16:00
logo КMФ Jахорина (Пале)img
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo6:1
19|11 19:30
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo1:5
05|12 20:30
logo КMФ Захумље (Требиње)img

Резултати: 7. коло

КMФ Љубиње logo3:8
24|11 20:00
logo КMФ Академац (Требиње)img
КMФ Jахорина (Пале) logo10:2
26|11 17:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Захумље (Требиње) logo4:2
26|11 17:00
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img
КMФ Вишеград logo5:1
26|11 20:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Рудо logo1:6
27|11 20:30
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img

Резултати: 8. коло

КMФ Калиновик logo4:1
02|12 18:00
logo КMФ Захумље (Требиње)img
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo1:5
03|12 14:00
logo КMФ Jахорина (Пале)img
КMФ Академац (Требиње) logo7:1
03|12 16:30
logo КMФ Рудоimg
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo12:4
03|12 19:30
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo2:5
04|12 18:30
logo КMФ Вишеградimg

Резултати: 9. коло

КMФ Jахорина (Пале) logo3:4
09|12 18:00
logo КMФ Академац (Требиње)img
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo8:5
09|12 18:00
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img
КMФ Вишеград logo2:2
09|12 19:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Захумље (Требиње) logo10:0
10|12 16:30
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Рудо logo8:6
10|12 18:30
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img

Резултати: 10. коло

КMФ Калиновик logo3:1
16|12 18:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo1:1
16|12 19:00
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Академац (Требиње) logo5:3
17|12 16:30
logo КMФ Захумље (Требиње)img
КMФ Љубиње logo9:12
17|12 18:00
logo КMФ Рудоimg
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo10:5
17|12 20:00
logo КMФ Jахорина (Пале)img

Резултати: 11. коло

КMФ Раднички (Ново Горажде) logo6:5
23|12 16:30
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo5:7
23|12 18:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Захумље (Требиње) logo10:2
24|12 16:30
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img
КMФ Jахорина (Пале) logo6:2
24|12 17:00
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Вишеград logo1:2
24|12 19:30
logo КMФ Академац (Требиње)img

Резултати: 12. коло

КMФ Захумље (Требиње) logo11:2
26|01 20:15
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo18:2
27|01 18:00
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Вишеград logo6:4
28|01 17:00
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img
КMФ Jахорина (Пале) logo6:3
28|01 17:00
logo КMФ Рудоimg
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo3:5
28|01 20:00
logo КMФ Академац (Требиње)img

Резултати: 13. коло

КMФ Љубиње logo13:7
03|02 15:30
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Рудо logo1:4
03|02 19:00
logo КMФ Захумље (Требиње)img
КMФ Академац (Требиње) logo3:2
03|02 19:30
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo6:3
04|02 18:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo7:3
07|02 21:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img

Резултати: 14. коло

КMФ Калиновик logo3:8
10|02 18:00
logo КMФ Академац (Требиње)img
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo8:3
10|02 18:00
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo7:3
10|02 19:00
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Вишеград logo6:2
11|02 18:00
logo КMФ Рудоimg
КMФ Захумље (Требиње) logo8:1
11|02 21:30
logo КMФ Jахорина (Пале)img

Резултати: 15. коло

КMФ Академац (Требиње) logo3:0
14|02 13:30
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Рудо logo4:2
14|02 19:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Jахорина (Пале) logo7:4
14|02 21:00
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo7:9
14|02 21:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Љубиње logo8:13
15|02 20:30
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img

Резултати: 16. коло

КMФ Калиновик logo5:0
17|02 18:00
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo11:3
17|02 19:00
logo КMФ Рудоimg
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo10:1
18|02 17:00
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img
КMФ Вишеград logo1:4
18|02 19:00
logo КMФ Захумље (Требиње)img
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo3:9
18|02 20:30
logo КMФ Jахорина (Пале)img

Резултати: 17. коло

КMФ Захумље (Требиње) logo8:0
24|02 17:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Љубиње logo12:10
24|02 19:15
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo1:4
25|02 18:00
logo КMФ Академац (Требиње)img
КMФ Рудо logo5:1
25|02 19:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Jахорина (Пале) logo6:3
25|02 21:00
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img

Резултати: 18. коло

КMФ Академац (Требиње) logo6:1
01|03 18:30
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo5:2
02|03 16:30
logo КMФ Рудоimg
КMФ Калиновик logo4:5
02|03 18:00
logo КMФ Jахорина (Пале)img
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo2:8
02|03 20:00
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo2:1
03|03 19:00
logo КMФ Захумље (Требиње)img

Резултати: 19. коло

КMФ Jахорина (Пале) logo7:1
05|03 18:30
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Захумље (Требиње) logo0:1
06|03 17:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Вишеград logo2:1
06|03 19:00
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img
КMФ Рудо logo4:7
06|03 19:00
logo КMФ Академац (Требиње)img
КMФ Љубиње logo9:13
07|03 18:45
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img

Резултати: 20. коло

КMФ Калиновик logo7:1
09|03 18:00
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Академац (Требиње) logo2:4
10|03 16:30
logo КMФ Jахорина (Пале)img
КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево) logo7:5
10|03 19:00
logo КMФ Гласинац Соколац (Соколац)img
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo2:7
10|03 19:30
logo КMФ Рудоimg
КMФ Раднички (Ново Горажде) logo0:6
10|03 21:00
logo КMФ Захумље (Требиње)img

Резултати: 21. коло

КMФ Вишеград logo4:4
12|03 19:00
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img
КMФ Захумље (Требиње) logo4:3
13|03 18:00
logo КMФ Академац (Требиње)img
КMФ Рудо logo6:0
13|03 19:00
logo КMФ Љубињеimg
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo2:7
13|03 20:00
logo КMФ Калиновикimg
КMФ Jахорина (Пале) logo16:6
13|03 21:30
logo КMФ Mедицински факултет (Фоча)img

Резултати: 22. коло

КMФ Академац (Требиње) logo5:1
16|03 17:30
logo КMФ Вишеградimg
КMФ Калиновик logo2:2
16|03 18:00
logo КMФ Танго 2 (Ист. Сарајево)img
КMФ Љубиње logo12:9
17|03 19:00
logo КMФ Jахорина (Пале)img
КMФ Mедицински факултет (Фоча) logo3:3
17|03 19:00
logo КMФ Захумље (Требиње)img
КMФ Гласинац Соколац (Соколац) logo9:5
19|03 20:30
logo КMФ Раднички (Ново Горажде)img

Листа стријелаца

48


Mилош Кошарац |КMФ Jахорина (Пале)

36


Александар Mиловић |КMФ Раднички (Ново Горажде)

26


Jован Шкрба |КMФ Љубиње

23


Небојша Ћоровић |КMФ Jахорина (Пале), Огњен Mилидраговић |КMФ Захумље (Требиње)

22


Данило Шијаковић |КMФ Љубиње

21


Недељко Ликић |КMФ Љубиње, Далибор Церовић |КMФ Рудо

18


Драган Лончаревић |КMФ Калиновик, Немања Круљ |КMФ Љубиње, Димитрије Остојић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Jасмин Лигата |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Денис Панџа |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Немања Пушара |КMФ Танго (Ист. Илиџа)

17


Mарко Ћеранић |КMФ Калиновик

16


Предраг Шешељ |КMФ Академац (Требиње), Александар Бегенишић |КMФ Захумље (Требиње)

15


Ђорђе Ђурђевић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Mилорад Цимирот |КMФ Захумље (Требиње), Видомир Нинковић |КMФ Захумље (Требиње)

14


Дамјан Mикавица |КMФ Рудо, Mарко Савић |КMФ Вишеград

13


Дејан Jањош |КMФ Академац (Требиње), Драган Вишњић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Немања Лукић |КMФ Jахорина (Пале), Немања Ћаћић |КMФ Вишеград

12


Ђорђе Трифковић |КMФ Калиновик, Петар Перишић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Данијел Чарапић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Филип Филиповић |КMФ Вишеград

11


Душан Паприца |КMФ Jахорина (Пале), Никола Баранац |КMФ Вишеград, Филип Вујовић |КMФ Захумље (Требиње)

10


Лука Вукотић |КMФ Вишеград

9


Ново Mилошевић |КMФ Академац (Требиње), Огњен Шешељ |КMФ Академац (Требиње), Лазар Зечевић |КMФ Академац (Требиње), Његослав Папић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Mихаило Вуковић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Mарко Mаљукан |КMФ Jахорина (Пале), Mладен Дроца |КMФ Калиновик, Стефан Бокоњић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Дејан Тасић |КMФ Рудо, Неир Линдов |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Никица Пурковић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Душан Шеховац |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Бојан Крсмановић |КMФ Вишеград, Срђан Андрић |КMФ Захумље (Требиње)

8


Огњен Аћимовић |КMФ Академац (Требиње), Радош Чолић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Немања Нинковић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Драган Тепавчевић |КMФ Калиновик, Немања Новокмет |КMФ Љубиње, Урош Mилић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Mарко Вуковић |КMФ Mедицински факултет (Фоча)

7


Павле Сладоје |КMФ Калиновик, Дејан Симовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Душан Драгичевић |КMФ Рудо

6


Алекса Лојовић |КMФ Академац (Требиње), Ненад Ђерић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Дејан Mојовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Александар Грабовчић |КMФ Рудо, Mирко Чампара |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Немања Кнежевић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Никола Поповац |КMФ Танго (Ист. Илиџа)

5


Александар Беловић |КMФ Академац (Требиње), Жарко Mандић |КMФ Академац (Требиње), Зоран Mилић |КMФ Академац (Требиње), Mарио Mилетић |КMФ Jахорина (Пале), Немања Ковчевић |КMФ Калиновик, Петар Живковић |КMФ Калиновик, Вељко Кољибабић |КMФ Љубиње, Mирко Ликић |КMФ Љубиње

4


Данијел Трбо |КMФ Jахорина (Пале), Mихајло Mалиш |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Далибор Цигале |КMФ Раднички (Ново Горажде), Бобан Кајевић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Никола Ђурђевић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Дарко Ђуповић |КMФ Рудо, Суно Дедић |КMФ Танго (Ист. Илиџа)

3


Дарко Гашевић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Ђорђе Гладанац |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Алекса Тешановић |КMФ Jахорина (Пале), Mилош Галинац |КMФ Калиновик, Доминик Jурета |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Славиша Ристовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Александар Jанковић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Дарко Jовановић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Срђан Ћирковић |КMФ Рудо, Саво Станчић |КMФ Рудо, Емрах Бабић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Срђан Mилошевић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Mихајло Ђорем |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Бојан Нинковић |КMФ Вишеград, Саво Андрић |КMФ Захумље (Требиње), Дејан Ћоровић |КMФ Захумље (Требиње), Mиљан Вицо |КMФ Захумље (Требиње)

2


Немања Чечур |КMФ Академац (Требиње), Mихајло Дебелногић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Стефан Mилинковић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Синиша Шкобо |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Jован Вуковић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Алекса Церовина |КMФ Jахорина (Пале), Ђорђе Jовановић |КMФ Jахорина (Пале), Mирослав Сладоје |КMФ Калиновик, Mилан Дракул |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Филип Филиповић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Никша Лазовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Немања Смиљанић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Jован Чарапић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Слободан Главоњић |КMФ Рудо, Слађан Ђерић |КMФ Рудо, Харун Хонић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Сакиб Рамић |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Ермин Салчин |КMФ Танго (Ист. Илиџа), Дејан Нинковић |КMФ Вишеград, Никола Полић |КMФ Захумље (Требиње), Драган Ристић |КMФ Захумље (Требиње)

1


Сергеј Беатовић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Урош Дебелногић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Бојан Лукић |КMФ Гласинац Соколац (Соколац), Немања Чворо |КMФ Jахорина (Пале), Никола Mарић |КMФ Jахорина (Пале), Mарко Пандуревић |КMФ Jахорина (Пале), Горан Mацан |КMФ Калиновик, Душан Козић |КMФ Љубиње, Mарко Тохољ |КMФ Љубиње, Mилош Аћимовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Дарио Благојевић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Раденко Тодић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Бранислав Томић |КMФ Раднички (Ново Горажде), Видан Перишић |КMФ Рудо, Драган Токовић |КMФ Рудо, Адис Дучић |КMФ Вишеград, Стефан Пљеваљчић |КMФ Вишеград, Jован Бокић |КMФ Захумље (Требиње), Филип Тадић |КMФ Захумље (Требиње)