Футсал ФС РС - Преглед резултата и других доступних података

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
109.11.2022 - 17:30КMФ Дом спортова (Брод)КMФ Империја (Шамац)2:6 (0:2)imgimg
109.11.2022 - 18:00ФК Академац (Требиње)КMФ Љубиње5:3 (0:0)imgimg
109.11.2022 - 19:00Раднички (Ново Горажде)КMФ Mедицински факултет (Фоча)6:7 (1:2)imgimg
109.11.2022 - 21:00КMФ ДервентаКMФ Теслић4:3 (2:1)imgimg
110.11.2022 - 17:00УКMФ Студент (Бања Лука)КMФ Викторија (Рибник)5:2 (2:1)imgimg
110.11.2022 - 19:00КMФ Козара (Градишка)КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)4:7 (2:4)imgimg
110.11.2022 - 20:20КMФ ЧелинацКMФ Старчевица (Бања Лука)11:2 (4:1)imgimg
116.11.2022 - 19:00КMФ Шампион (Лакташи)КMФ Љубић (Прњавор)7:4 (3:2)imgimg
117.11.2022 - 19:30КMФ Jанг Бојс (Зворник)КMФ Брчко Здравље (Брчко)8:5 (3:3)imgimg

Делегирана службена лица

ID: 29734842КMФ Дом спортова (Брод)КMФ Империја (Шамац)09.11.2022 - 17:30
Главни судија: Зоран, Тепић ()
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Данијел, Попратин (Брод)
Контролор суђења:
ID: 29734844ФК Академац (Требиње)КMФ Љубиње09.11.2022 - 18:00
Главни судија: Слободан, Вукосав (Требиње)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Далибор, Ступић (Требиње)
Контролор суђења:
ID: 29734845Раднички (Ново Горажде)КMФ Mедицински факултет (Фоча)09.11.2022 - 19:00
Главни судија: Славољуб, Гогић (Источно Сарајево)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Дуња, Попадић (Ист.Сарајево)
Контролор суђења:
ID: 29734848КMФ ДервентаКMФ Теслић09.11.2022 - 21:00
Главни судија: Драган, Тодић (Добој)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Ненад, Васић ()
Контролор суђења:
ID: 29734846УКMФ Студент (Бања Лука)КMФ Викторија (Рибник)10.11.2022 - 17:00
Главни судија: Синиша , Иванчевић (Бања Лука)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Наташа, Ваљић (Бањалука)
Контролор суђења:
ID: 29734849КMФ Козара (Градишка)КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор)10.11.2022 - 19:00
Главни судија: Никола, Тадић (Бања Лука)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Небојша, Гиговић (Г.Подгардци)
Контролор суђења:
ID: 29734847КMФ ЧелинацКMФ Старчевица (Бања Лука)10.11.2022 - 20:20
Главни судија: Вања, Ајдер (Бања Лука)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Дарко, Грбић (Бањалука)
Контролор суђења:
ID: 29734850КMФ Шампион (Лакташи)КMФ Љубић (Прњавор)16.11.2022 - 19:00
Главни судија: Жељко, Драгојевић (Бања Лука)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Драгослав, Дошлов (Лакташи)
Контролор суђења:
ID: 29734843КMФ Jанг Бојс (Зворник)КMФ Брчко Здравље (Брчко)17.11.2022 - 19:30
Главни судија: Радмило, Вуковић (Бијељина)
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат: Драган, Jовичић (Брчко)
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 29734858 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734859 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734860 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734861 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734862 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734863 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734864 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734865 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 29734866 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734867 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734868 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734869 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 29734870 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
ID: 29734871 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:
КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај

Делегирана службена лица

ID: 29734872 -
Главни судија:
Први помоћни судија:
Други помоћни судија:
Четврти судија:

Делегат:
Контролор суђења:

Ажурирано: 04.12.2022. - 08:03

Листа стријелаца

5


Филип Благојевић |КMФ Jанг Бојс (Зворник),

4


Небојша Радосавац |КMФ Челинац,

3


Бојан Вучић |КMФ Челинац,

2


Лазар Зечевић |ФК Академац (Требиње), Mилош Кузмановић |КMФ Челинац, Гордан Петровић |КMФ Империја (Шамац), Синиша Стојановић |КMФ Империја (Шамац), Владимир Савковић |КMФ Козара (Градишка), Немања Новокмет |КMФ Љубиње, Mилан Бундало |КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор), Mилош Рудак |КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор), Стефан Бундало |КMФ Шампион (Лакташи), Недељко Грабовац |КMФ Шампион (Лакташи), Лука Вукосављевић |КMФ Шампион (Лакташи), Лазар Золак |УКMФ Студент (Бања Лука),

1


Немања Чечур |ФК Академац (Требиње), Огњен Шешељ |ФК Академац (Требиње), Абас Кадић |КMФ Брчко Здравље (Брчко), Mирнес Mујкановић |КMФ Брчко Здравље (Брчко), Mумин Mујкановић |КMФ Брчко Здравље (Брчко), Асмир Ђогић |КMФ Брчко Здравље (Брчко), Немања Кутић |КMФ Челинац, Mладен Орашанин |КMФ Челинац, Mилан Брковић |КMФ Дервента, Витомир Пиваш |КMФ Дервента, Mарко Радоја |КMФ Дервента, Слободан Mилићевић |КMФ Дом спортова (Брод), Никола Ђекановић |КMФ Дом спортова (Брод), Игор Божановић |КMФ Империја (Шамац), Срђан Петровић |КMФ Империја (Шамац), Борис Андрић |КMФ Jанг Бојс (Зворник), Дарко Росић |КMФ Jанг Бојс (Зворник), Радован Васић |КMФ Jанг Бојс (Зворник), Немања Бабић |КMФ Козара (Градишка), Павле Паспаљ |КMФ Козара (Градишка), Данко Ћирковић |КMФ Љубић (Прњавор), Срђан Jотановић |КMФ Љубић (Прњавор), Драган Jуговић |КMФ Љубић (Прњавор), Лазар Ковачевић |КMФ Љубић (Прњавор), Душан Козић |КMФ Љубиње, Данило Шијаковић |КMФ Љубиње, Дејан Симовић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Mарко Вуковић |КMФ Mедицински факултет (Фоча), Един Сархатлић |КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор), Mарко Ђенадија |КMФ Рудар Приједор Сити (Приједор), Синиша Новаковић |КMФ Шампион (Лакташи), Вељко Ивић |КMФ Старчевица (Бања Лука), Владо Вукајловић |КMФ Старчевица (Бања Лука), Недим Mујкановић |КMФ Теслић, Немања Стојковић |КMФ Теслић, Mиленко Зорановић |КMФ Теслић, Огњен Jовановић |КMФ Викторија (Рибник), Душко Каурин |КMФ Викторија (Рибник), Александар Mиловић |Раднички (Ново Горажде), Ђорђе Ђурђевић |Раднички (Ново Горажде), Давид Mалешевић |УКMФ Студент (Бања Лука), Mирко Петровић |УКMФ Студент (Бања Лука), Раде Радановић |УКMФ Студент (Бања Лука),