Друга лига Исток (лига за опстанак)

Друга лига, Исток (за опстанак) - Преглед табела, резултата и других доступних података

Табела

РБКлубМПНИДГ:ПГГРБдФорма екипе (5)Наредни противник
1.2092933:28529(Г) ФК Mладост (Рогатица)
2.2083944:46-227(Г) ФК Братство (Братунац)
3.2074925:26-125(Д) ФК Пролетер (Дворови)
4.2074927:31-425(Д) ФК Стакорина (Чајниче)
5.20641018:27-922(Д) ФК Jединство (Бродац)
6.20711228:37-922(Г) ФК Вележ (Невесиње)
7.2057818:30-1222(Г) ФК Mладост (Гацко)
8.20711228:43-1522(Д) ФК Романија (Пале)

Ажурирано: 13.05.2021. - 10:59

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
101.05.2021 - 16:30ФК Jединство (Бродац)ФК Пролетер (Дворови)1:3 (1:2)imgimg
101.05.2021 - 16:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Стакорина (Чајниче)0:0 (0:0)imgimg
101.05.2021 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Романија (Пале)0:3 (0:2)imgimg
101.05.2021 - 16:30ФК Mладост (Гацко)ФК Братство (Братунац)4:1 (1:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
208.05.2021 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Братство (Братунац)4:1 (1:0)imgimg
209.05.2021 - 16:30ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Гацко)3:0 (1:0)imgimg
209.05.2021 - 16:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Mладост (Рогатица)3:0 (2:0)imgimg
209.05.2021 - 16:30ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)4:1 (2:1)imgimg

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
315.05.2021 - 17:00ФК Mладост (Гацко)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
315.05.2021 - 17:00ФК Братство (Братунац)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
316.05.2021 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
316.05.2021 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
4 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
4 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
4 - ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)
4 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
5 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
5 - ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
5 - ФК Братство (Братунац)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)
5 - ФК Романија (Пале)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
6 - ФК Пролетер (Дворови)ФК Стакорина (Чајниче)-:- (-:-)
6 - ФК Jединство (Бродац)ФК Романија (Пале)-:- (-:-)
6 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Братство (Братунац)-:- (-:-)
6 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)

Резултати

КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатус Извјештај
7 - ФК Mладост (Гацко)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)
7 - ФК Братство (Братунац)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)
7 - ФК Романија (Пале)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)
7 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)

Листа стријелаца


4


Mарко Mаљукан |ФК Романија (Пале)

3


Mиљан Одзаклић |ФК Jединство (Бродац)
Mилош Дупор |ФК Пролетер (Дворови)

2


Десимир Mаксимовић |ФК Братство (Братунац)
Jован Бокић |ФК Mладост (Гацко)
Сретен Николић |ФК Mладост (Гацко)
Дејан Павловић |ФК Пролетер (Дворови)

1


Предраг Ристић |ФК Jединство (Бродац)
Дејан Вучић |ФК Jединство (Бродац)
Љубиша Jовић |ФК Пролетер (Дворови)
Александар Mаксимовиц |ФК Пролетер (Дворови)
Страхиња Чворо |ФК Романија (Пале)
Никола Живковић |ФК Романија (Пале)
Mиливоје Mрдак |ФК Стакорина (Чајниче)
Раденко Пјевић |ФК Стакорина (Чајниче)
Стефан Спајић |ФК Стакорина (Чајниче)
Mарко Копривица |ФК Вележ (Невесиње)

Аутоголови

Суспензије


НЕЗВАНИЧНО. У ТЕСТНОЈ ФАЗИ.

Појашњење: Број изнад имена играча представља број утакмица које паузира. Сличица иза имена, представља разлог суспензије.
- црвени картон,
- други жути картон,
- остало