Najava utakmica

Prva liga

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Podrinje (Janja)
16 - FK Sutjeska (Foča)FK Napredak (Donji Šepak)
16 - FK Drina (Zvornik)FK Tekstilac Kort (Derventa)
16 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
16 - FK Rudar (Prijedor)FK Kozara (Gradiška)
16 - SDFK Sloga (Doboj)FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Druga liga "Zapad"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - FK Modriča AlfaFK Borac (Šamac)
16 - FK OmarskaFK Laktaši
16 - FK Proleter (Teslić)FK Sloboda (Novi Grad)
16 - FK Sloga (Trn)FK Jedinstvo (Žeravica)
16 - FK Dubrave (Gradiška)FK Ljubić (Prnjavor)
16 - FK BSK (Banja Luka)FK Sloga (Srbac)
16 - FK Željezničar (Doboj)FK Ozren (Petrovo)
16 - FK Mladost (Donja Slatina)FK Vranjak
Druga liga "Istok"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - FK Mladost (Bogutovo Selo)FK Guber (Srebrenica)
16 - FK Mladost (Rogatica)UFK Ilićka 01 (Brčko)
16 - FK Proleter (Dvorovi)OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)
16 - FK Sloga Junajted (Bijeljina)FK Velež (Nevesinje)
16 - FK Budućnost (Pilica)FK Mladost (Gacko)
16 - FK Famos (Ist. Ilidža)FK Jedinstvo (Brodac)
16 - FK Jedinstvo (Brčko)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
Regionalna liga "Zapad"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
16 - FK Borac (Koz. Dubica)FK Naprijed (Banja Luka)
16 - FK Brdo (Hambarine)FK Partizan (Kostajnica)
16 - FK KaranovacFK Lijevče (Nova Topola)
16 - OFK Lauš (Banja Luka)FK Mladost (Kotor Varoš)
16 - FK Milan (Kosjerovo)FK Čelinac
16 - FK KladariFK Sloga (Saničani)
16 - FK FSA (Prijedor)FK Progres (Kneževo)
16 - FK Gorica (Šipovo)FK Ravan (Međeđa)
Regionalna liga - Istok

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
16 - FK ŠekovićiFK Lokomotiva (Brčko)
16 - FK LokanjFK Podrinje (Tršić)
16 - FK VlasenicaFK Radnički (Karakaj)
16 - FK MilićiFK Trnovica
16 - FK Jedinstvo (Roćević)FK Omladinac (Potočari)
16 - FK ČelopekFK BSK Ledinci (Batković)
16 - FK Majevica (Lopare)FK Zadrugar (Donje Crnjelovo)
16 - FK Bratstvo (Bratunac)FK Partizan (Donja Trnova)
Kup FS RS za žene

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
Kup FS RS

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
322.11.2017 - 13:00FK Leotar (Trebinje)FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Omladinske lige BiH - grupa "Zapad"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
14 - FK Kozara (Gradiška)FK Rudar (Prijedor)
14 - NK Sloga (Otoka)NK Krajišnik (Velika Kladuša)
14 - FK Sloboda (Novi Grad)NK Podgrmeč (Sanski Most)
14 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
14 - NK Jedinstvo (Bihać)FK Krajina (Cazin)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
14 - FK Kozara (Gradiška)FK Rudar (Prijedor)
14 - FK Sloboda (Novi Grad)NK Podgrmeč (Sanski Most)
14 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
14 - NK Jedinstvo (Bihać)FK Krajina (Cazin)
15 - NK Jedinstvo (Bihać)FK Kozara (Gradiška)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever A"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1325.11.2017 - 13:00NK Zvijezda (Gradačac)FK Borac (Šamac)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1325.11.2017 - 11:00NK Zvijezda (Gradačac)FK Borac (Šamac)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever B"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
14 - OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)FK Budućnost (Banovići)
14 - FK Sloga (Tojšići)FK Podrinje (Janja)
14 - FK Drina (Zvornik)OFK Gradina (Srebrenik)
14 - FK Napredak (Donji Šepak)NK Slaven (Živinice)
15 - FK Sloga (Simin Han)FK Napredak (Donji Šepak)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
14 - OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)FK Budućnost (Banovići)
14 - FK Sloga (Tojšići)FK Podrinje (Janja)
14 - FK Drina (Zvornik)OFK Gradina (Srebrenik)
14 - FK Napredak (Donji Šepak)NK Slaven (Živinice)
14 - FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Sloga (Simin Han)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Zapad"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
13 - FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Mineral (Banja Vrućica)
13 - FK Modriča AlfaOFK Polet 1926 (Brod)
13 - SDFK Sloga (Doboj)FK Proleter (Teslić)
13 - FK Rudar (Prijedor)FK Željezničar (Doboj)
13 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Tekstilac Kort (Derventa)
14 - FK Mineral (Banja Vrućica)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
13 - FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)FK Mineral (Banja Vrućica)
13 - FK Modriča AlfaOFK Polet 1926 (Brod)
13 - SDFK Sloga (Doboj)FK Proleter (Teslić)
13 - FK Rudar (Prijedor)FK Željezničar (Doboj)
13 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Tekstilac Kort (Derventa)
14 - FK Mineral (Banja Vrućica)FK Sloboda (Mrkonjić Grad)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Istok"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
14 - UFK Ilićka 01 (Brčko)FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)
14 - FK Borac (Šamac)FK Drina (Zvornik)
14 - FK Napredak (Donji Šepak)FK Podrinje (Janja)
15 - FK Napredak (Donji Šepak)FK Jedinstvo (Brčko)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
14 - FK Radnik (Bijeljina)OFK Zenit (Bijeljina)
14 - FK Borac (Šamac)FK Drina (Zvornik)
15 - FK Napredak (Donji Šepak)FK Jedinstvo (Brčko)
15 - FK Podrinje (Janja)FK Borac (Šamac)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Јug"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
7 - FK Drina HE (Višegrad)FK Han Pijesak
8 - FK Han PijesakFK Romanija (Pale)
8 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
8 - FK RudoFK Mladost (Rogatica)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
2 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)FK Mladost (Rogatica)
6 - FK Han PijesakFK Slavija (Ist. Sarajevo)
8 - FK Han PijesakFK Romanija (Pale)
8 - FK Slavija (Ist. Sarajevo)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)

Група "Херцеговина" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
10 - FK Stakorina (Čajniče)FK Velež (Nevesinje)
11 - FK Stakorina (Čajniče)FK Leotar (Trebinje)
11 - FK Hercegovac (Bileća)FK Velež (Nevesinje)

Група "Херцеговина" - Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
10 - FK Leotar (Trebinje)FK Mladost (Gacko)
10 - FK Hercegovac (Bileća)FK Sutjeska (Foča)
10 - FK Stakorina (Čajniče)FK Velež (Nevesinje)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
9 - FK Sutjeska (Foča)FK Stakorina (Čajniče)
10 - FK Leotar (Trebinje)FK Mladost (Gacko)
10 - FK Hercegovac (Bileća)FK Sutjeska (Foča)
Lige futsala


Прва лига футсала

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
321.11.2017 - 20:00KMF UgljevikKMF Sokrates (Banja Luka)
322.11.2017 - 17:30KMF ČelinacKMF Ljubinje
425.11.2017 - 17:00KMF Brčko (Popovo polje - Distrikt Brčko)KMF Jahorina (Pale)
425.11.2017 - 17:00KMF LjubinjeKMF Ljubić (Prnjavor)


Друга лига футсала - група 1

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
325.11.2017 - MNK Glavica (Doboj)KMF Teslić
325.11.2017 - KMF Glasinac Sokolac (Sokolac)KMF Željeznica (Trnovo)
325.11.2017 - KMF DerventaKMF Brod


Друга лига футсала - група 2

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
325.11.2017 - KMF Šampion (Laktaši)KMF Jošavka
325.11.2017 - KMF Viktorija (Ribnik)KMF Starčevica (Banja Luka)
325.11.2017 - KMF GradiškaKMF Obilić (Prnjavor)

Poslednje dodato

delegiranje17|11
15:57
Delegirana službena lica: 2. liga futsala, grupa 2 - 2. kolodownload
delegiranje17|11
15:56
Delegirana službena lica: 2. liga futsala, grupa 1 - 2. kolodownload
delegiranje17|11
15:56
Delegirana službena lica: 1. liga futsala - 3. kolodownload
bilteni16|11
23:24
Službeni glasnik br. 28 od 17.11.2017.download
delegiranje16|11
13:08
Delegirana službena lica: RL Istok - 15. kolodownload
Dokumenti - Dokumenti Delegiranje - Delegiranja Fudbal - Sl. glasnik Arhiva - Arhiva

Reklame & Linkovi