Najava utakmica

Prva liga

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
8 - FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Rudar (Prijedor)
8 - FK Sloboda (Mrkonjić Grad)SDFK Sloga (Doboj)
8 - FK Drina (Zvornik)FK Slavija (Ist. Sarajevo)
8 - FK Sutjeska (Foča)FK Kozara (Gradiška)
8 - FK Podrinje (Janja)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
8 - FK Napredak (Donji Šepak)FK Tekstilac Kort (Derventa)
Druga liga "Zapad"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
527.09.2017 - 16:00FK Ljubić (Prnjavor)FK Borac (Šamac)
Druga liga "Istok"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
8 - FK Mladost (Bogutovo Selo)FK Budućnost (Pilica)
8 - FK Sloga Junajted (Bijeljina)FK Famos (Ist. Ilidža)
8 - FK Proleter (Dvorovi)FK Jedinstvo (Brčko)
8 - FK Mladost (Rogatica)FK Drina HE (Višegrad)
8 - FK Guber (Srebrenica)FK Leotar (Trebinje)
8 - UFK Ilićka 01 (Brčko)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)
8 - OFK Sloga (Gornje Crnjelovo)FK Jedinstvo (Brodac)
Regionalna liga "Zapad"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
829.09.2017 - 16:00FK Naprijed (Banja Luka)FK Ravan (Međeđa)
830.09.2017 - 16:00OFK Lauš (Banja Luka)FK Kladari
830.09.2017 - 16:00FK KaranovacFK FSA (Prijedor)
830.09.2017 - 16:00FK Lijevče (Nova Topola)FK Sloga (Saničani)
830.09.2017 - 16:00FK Mladost (Kotor Varoš)FK Čelinac
Regionalna liga "Centar"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
830.09.2017 - 16:00OFK Pridjel (Pridjel Donji)FK Zvijezda (Kakmuž)
Regionalna liga - Istok

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
830.09.2017 - 16:00FK LokanjFK Bratstvo (Bratunac)
Regionalna liga "Јug"

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1 - FK Han PijesakOFK Podgrab
1 - FK Stakorina (Čajniče)FK Željeznica (Trnovo)
2 - OFK PodgrabFK Željeznica (Trnovo)
Ženska liga fudbala

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
127.09.2017 - 13:00ŽFK SokolacŽFK Drina (Zvornik)
230.09.2017 - 10:00UŽNK Centar Red Star (Brčko)ŽFK Sokolac
230.09.2017 - 10:00ŽFK Mladost (Rogatica)ŽFK Olimpik (Brčko)
Kup FS RS

KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
Omladinske lige BiH - grupa "Zapad"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
404.10.2017 - 16:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)NK Podgrmeč (Sanski Most)
701.10.2017 - 12:00NK Krajišnik (Velika Kladuša)FK Kozara (Gradiška)
701.10.2017 - 12:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Rudar (Prijedor)
701.10.2017 - 12:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)NK Sloga (Otoka)
701.10.2017 - 12:00FK Krajina (Cazin)FK Sloboda (Novi Grad)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
404.10.2017 - 14:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)NK Podgrmeč (Sanski Most)
701.10.2017 - 10:00NK Krajišnik (Velika Kladuša)FK Kozara (Gradiška)
701.10.2017 - 10:00NK Podgrmeč (Sanski Most)FK Rudar (Prijedor)
701.10.2017 - 10:00FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)NK Sloga (Otoka)
701.10.2017 - 10:00FK Krajina (Cazin)FK Sloboda (Novi Grad)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever A"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
627.09.2017 - 12:00FK Modriča MaksimaFK Proleter (Teslić)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
627.09.2017 - 10:00FK Modriča MaksimaFK Proleter (Teslić)
Omladinske lige BiH - grupa "Sjever B"

Јуниори


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
528.09.2017 - 16:00FK Sloga (Simin Han)FK Drina (Zvornik)
628.09.2017 - 16:30FK Radnički (Lukavac)OFK Gradina (Srebrenik)
730.09.2017 - 12:00NK Slaven (Živinice)FK Radnički (Lukavac)

Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
528.09.2017 - 14:00FK Sloga (Simin Han)FK Drina (Zvornik)
628.09.2017 - 14:30FK Radnički (Lukavac)OFK Gradina (Srebrenik)
730.09.2017 - 10:00NK Slaven (Živinice)FK Radnički (Lukavac)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Zapad"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
227.09.2017 - 15:00FK Kozara (Gradiška)FK Borac (Banja Luka)
630.09.2017 - 10:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Kozara (Gradiška)
630.09.2017 - 10:00FK Proleter (Teslić)OFK Polet 1926 (Brod)
630.09.2017 - 10:00FK Željezničar (Doboj)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
630.09.2017 - 10:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Modriča Maksima
630.09.2017 - 10:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Borac (Banja Luka)
630.09.2017 - 10:00FK Rudar (Prijedor)SDFK Sloga (Doboj)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
227.09.2017 - 17:00FK Kozara (Gradiška)FK Borac (Banja Luka)
630.09.2017 - 12:00FK Mineral (Banja Vrućica)FK Kozara (Gradiška)
630.09.2017 - 12:00FK Proleter (Teslić)OFK Polet 1926 (Brod)
630.09.2017 - 12:00FK Željezničar (Doboj)FK Željezničar Sport Team (Banja Luka)
630.09.2017 - 12:00FK Tekstilac Kort (Derventa)FK Modriča Maksima
630.09.2017 - 12:00FK Sloboda (Mrkonjić Grad)FK Borac (Banja Luka)
630.09.2017 - 12:00FK Rudar (Prijedor)SDFK Sloga (Doboj)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Istok"

Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
730.09.2017 - 10:00OFK Zenit (Bijeljina)FK Jedinstvo (Brčko)
730.09.2017 - 10:00FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Lokomotiva (Brčko)
730.09.2017 - 10:00FK Drina (Zvornik)FK Radnik (Bijeljina)
730.09.2017 - 10:00FK Podrinje (Janja)UFK Ilićka 01 (Brčko)

Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
730.09.2017 - 12:00OFK Zenit (Bijeljina)FK Jedinstvo (Brčko)
730.09.2017 - 12:00FK Zvijezda 09 (Etno selo Stanišić)FK Lokomotiva (Brčko)
730.09.2017 - 12:00FK Drina (Zvornik)FK Radnik (Bijeljina)
730.09.2017 - 12:00FK Podrinje (Janja)UFK Ilićka 01 (Brčko)
Omladinske kvalitetne lige FS RS - grupa "Јug"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
1 - FK Romanija (Pale)FK Han Pijesak
1 - OFK Glasinac 2011 (Sokolac)FK Slavija (Ist. Sarajevo)
1 - FK Mladost (Rogatica)FK Rudo
1 - FK Drina HE (Višegrad)FK Famos (Ist. Ilidža)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
225.09.2017 - 15:00FK Romanija (Pale)OFK Glasinac 2011 (Sokolac)

Група "Херцеговина" - Кадети


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
401.10.2017 - 13:00FK Leotar (Trebinje)FK Velež (Nevesinje)
430.10.2017 - 13:00FK Hercegovac (Bileća)FK Mladost (Gacko)
508.10.2017 - 13:00FK Mladost (Gacko)FK Leotar (Trebinje)

Група "Херцеговина" - Пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
327.09.2017 - 15:30FK Sutjeska (Foča)FK Velež (Nevesinje)
430.09.2017 - 11:30FK Hercegovac (Bileća)FK Mladost (Gacko)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


KoloVrijeme odigravanjaDomaćinGost
327.09.2017 - 14:00FK Sutjeska (Foča)FK Velež (Nevesinje)
430.09.2017 - 10:00FK Hercegovac (Bileća)FK Mladost (Gacko)

Poslednje dodato

bilteni21|09
19:57
Službeni glasnik br. 20 od 22.9.2017.download
delegiranje21|09
12:46
Delegirana službena lica: RL Istok - 7. kolodownload
delegiranje21|09
08:41
Delegirana službena lica: RL Centar - 7. kolodownload
dokumenti20|09
15:17
Lista delegata Regionalne lige FS RS "Zapad" u sezoni 2017/18download
dokumenti20|09
15:17
Lista delegata Regionalne lige FS RS "Јug" u sezoni 2017/18download
Dokumenti - Dokumenti Delegiranje - Delegiranja Fudbal - Sl. glasnik Arhiva - Arhiva

Reklame & Linkovi