РАСПОРЕД УТАКМИЦА ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА РЕГИОНАЛНЕ ЛИГЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ГРУПА ИСТОК – СЕЗОНА 2017/18.

- Зоран Вајкић

  1. коло

(12. август, 17.30 часова)

Локомотива – ОФК Шековићи

Подриње (Т) – Локањ

Раднички – Власеница

ОФК Трновица – Милићи

Омладинац – Јединство (Р)

БСК – Челопек

Задругар – Мајевица

Партизан (ДТ) – Братство

 

  1. коло

(19. август, 17.30)

ОФК Шековићи – Братство

Мајевица – Партизан (ДТ)

Челопек – Задругар

Јединство (Р) – БСК

Милићи – Омладинац

Власеница – ОФК Трновица

Локањ – Раднички

Локомотива – Подриње (Т)

 

  1. коло

(26. август, 17.30)

Подриње (Т) – ОФК Шековићи

Раднички – Локомотива

ОФК Трновица – Локањ

Омладинац – Власеница

БСК – Милићи

Задругар – Јединство (Р)

Партизан (ДТ) – Челопек

Братство – Мајевица

 

  1. коло

(2. септембар, 17.00)

ОФК Шековићи – Мајевица

Челопек – Братство

Јединство (Р) – Партизан (ДТ)

Милићи – Задругар

Власеница – БСК

Локањ – Омладинац

Локомотива – ОФК Трновица

Подриње (Т) – Раднички

 

  1. коло

(9. септембар, 17.00)

Раднички – ОФК Шековићи

ОФК Трновица – Подриње (Т)

Омладинац – Локомотива

БСК – Локањ

Задругар – Власеница

Партизан (ДТ) – Милићи

Братство – Јединство (Р)

Мајевица – Челопек

 

  1. коло

(16. септембар, 16.30)

ОФК Шековићи – Челопек

Јединство (Р) – Мајевица

Милићи – Братство

Власеница – Партизан (ДТ)

Локањ – Задругар

Локомотива – БСК

Подриње (Т) – Омладинац

Раднички – ОФК Трновица

 

  1. коло

(23. септембар, 16.00)

ОФК Трновица – ОФК Шековићи

Омладинац – Раднички

БСК – Подриње (Т)

Задругар – Локомотива

Партизан (ДТ) – Локањ

Братство – Власеница

Мајевица – Милићи

Челопек – Јединство (Р)

 

  1. коло

(30. октобар, 16.00)

ОФК Шековићи – Јединство (Р)

Милићи – Челопек

Власеница – Мајевица

Локањ – Братство

Локомотива – Партизан (ДТ)

Подриње (Т) – Задругар

Раднички – БСК

ОФК Трновица – Омладинац

 

  1. коло

(7. октобар, 15.30)

Омладинац – ОФК Шековићи

БСК – ОФК Трновица

Задругар – Раднички

Партизан (ДТ) – Подриње (Т)

Братство – Локомотива

Мајевица – Локањ

Челопек – Власеница

Јединство (Р) – Милићи

 

  1. коло

(14. октобар, 15.00)

ОФК Шековићи – Милићи

Власеница – Јединство (Р)

Локањ – Челопек

Локомотива – Мајевица

Подриње (Т) – Братство

Раднички – Партизан (ДТ)

ОФК Трновица – Задругар

Омладинац – БСК

 

  1. коло

(21. октобар, 15.00)

БСК – ОФК Шековићи

Задругар – Омладинац

Партизан (ДТ) – ОФК Трновица

Братство – Раднички

Мајевица – Подриње (Т)

Челопек – Локомотива

Јединство (Р) – Локањ

Милићи – Власеница

 

  1. коло

(28. октобар, 14.30)

ОФК Шековићи – Власеница

Локањ – Милићи

Локомотива – Јединство (Р)

Подриње (Т) – Челопек

Раднички – Мајевица

ОФК Трновица – Братство

Омладинац – Партизан (ДТ)

БСК – Задругар

 

  1. коло

(4. новембар, 14.00)

Задругар – ОФК Шековићи

Партизан (ДТ) – БСК

Братство – Омладинац

Мајевица – ОФК Трновица

Челопек – Раднички

Јединство (Р) – Подриње (Т)

Милићи – Локомотива

Власеница – Локањ

 

  1. коло

(11. новембар, 13.30)

ОФК Шековићи – Локањ

Локомотива – Власеница

Подриње (Т) – Милићи

Раднички – Јединство (Р)

ОФК Трновица – Челопек

Омладинац – Мајевица

БСК – Братство

Задругар – Партизан (ДТ)

 

  1. коло

(18. новембар, 13.00) 

Партизан (ДТ) – ОФК Шековићи

Братство – Задругар

Мајевица – БСК

Челопек – Омладинац

Јединство (Р) – ОФК Трновица

Милићи – Раднички

Власеница – Подриње (Т)

Локањ – Локомотива

 

 

 

Иди назад