РАСПОРЕД УТАКМИЦА ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА РЕГИОНАЛНЕ ЛИГЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ГРУПА ЦЕНТАР – СЕЗОНА 2017/18.

- Зоран Вајкић

  1. коло

(12. август, 17.30 часова)

Хајдук – Минерал

Црвена звијезда – Слога (Ј)

ОФК Придјел – Скугрић

Руданка – Слога (ДП)

Полет 1926 – Требава

Звијезда – Озрен (П)

Наша крила – Будућност (ГС)

 

  1. коло

(19. август, 17.30)

Минерал – Будућност (ГС)

Озрен (П) – Наша крила

Требава – Звијезда

Слога (ДП) – Полет 1926

Скугрић – Руданка

Слога (Ј) – ОФК Придјел

Хајдук – Црвена звијезда

 

  1. коло

(26. август, 17.30)

Црвена звијезда – Минерал

ОФК Придјел – Хајдук

Руданка – Слога (Ј)

Полет 1926 – Скугрић

Звијезда – Слога (ДП)

Наша крила – Требава

Будућност (ГС) – Озрен (П)

 

  1. коло

(2. септембар, 17.00)

Минерал – Озрен (П)

Требава – Будућност (ГС)

Слога (ДП) – Наша крила

Скугрић – Звијезда

Слога (Ј) – Полет 1926

Хајдук – Руданка

Црвена звијезда – ОФК Придјел

 

  1. коло

(9. септембар, 17.00)

ОФК Придјел – Минерал

Руданка – Црвена звијезда

Полет 1926 – Хајдук

Звијезда – Слога (Ј)

Наша крила – Скугрић

Будућност (ГС) – Слога (ДП)

Озрен (П) – Требава

 

  1. коло

(16. септембар, 16.30)

Минерал – Требава

Слога (ДП) – Озрен (П)

Скугрић – Будућност (ГС)

Слога (Ј) – Наша крила

Хајдук – Звијезда

Црвена звијезда – Полет 1926

ОФК Придјел – Руданка

 

  1. коло

(23. септембар, 16.00)

Руданка – Минерал

Полет 1926 – ОФК Придјел

Звијезда – Црвена звијезда

Наша крила – Хајдук

Будућност (ГС) – Слога (Ј)

Озрен (П) – Скугрић

Требава – Слога (ДП)

 

  1. коло

(30. октобар, 16.00)

Минерал – Слога (ДП)

Скугрић – Требава

Слога (Ј) – Озрен (П)

Хајдук – Будућност (ГС)

Црвена звијезда – Наша крила

ОФК Придјел – Звијезда

Руданка – Полет 1926

 

  1. коло

(7. октобар, 15.30)

Полет 1926 – Минерал

Звијезда – Руданка

Наша крила – ОФК Придјел

Будућност (ГС) – Црвена звијезда

Озрен (П) – Хајдук

Требава – Слога (Ј)

Слога (ДП) – Скугрић

 

  1. коло

(14. октобар, 15.00)

Минерал – Скугрић

Слога (Ј) – Слога (ДП)

Хајдук – Требава

Црвена звијезда – Озрен (П)

ОФК Придјел – Будућност (ГС)

Руданка – Наша крила

Полет 1926 – Звијезда

 

  1. коло

(21. октобар, 15.00)

Звијезда – Минерал

Наша крила – Полет 1926

Будућност (ГС) – Руданка

Озрен (П) – ОФК Придјел

Требава – Црвена звијезда

Слога (ДП) – Хајдук

Скугрић – Слога (Ј)

 

  1. коло

(28. октобар, 14.30)

Минерал – Слога (Ј)

Хајдук – Скугрић

Црвена звијезда – Слога (ДП)

ОФК Придјел – Требава

Руданка – Озрен (П)

Полет 1926 – Будућност (ГС)

Звијезда – Наша крила

 

  1. коло

(4. новембар, 14.00)

Наша крила – Минерал

Будућност (ГС) – Звијезда

Озрен (П) – Полет 1926

Требава – Руданка

Слога (ДП) – ОФК Придјел

Скугрић – Црвена звијезда

Слога (Ј) – Хајдук

 

Иди назад