РАСПОРЕД УТАКМИЦА ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА ДРУГЕ ЛИГЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ГРУПА ЗАПАД – СЕЗОНА 2017/18.

- Зоран Вајкић

  1. коло

(13. август, 17.30 часова)

Борац (Ш) – Модрича

Лакташи – Омарска

Слобода (НГ) – Пролетер (Т)

Јединство (Ж) – Слога (Т)

Љубић – Дубраве

Слога (С) – БСК

Озрен – Жељезничар (Д)

Врањак – Младост (ДС)

 

  1. коло

(20. август, 17.30)

Модрича – Младост (ДС)

Жељезничар (Д) – Врањак

БСК – Озрен

Дубраве – Слога (С)

Слога (Т) – Љубић

Пролетер (Т) – Јединство (Ж)

Омарска – Слобода (НГ)

Борац (Ш) – Лакташи 

 

  1. коло

(27. август, 17.30)

Лакташи – Модрича

Слобода (НГ) – Борац (Ш)

Јединство (Ж) – Омарска

Љубић – Пролетер (Т)

Слога (С) – Слога (Т)

Озрен – Дубраве

Врањак – БСК

Младост (ДС) – Жељезничар (Д)

 

  1. коло

(3. септембар, 17.00)

Модрича – Жељезничар (Д)

БСК – Младост (ДС)

Дубраве – Врањак

Слога (Т) – Озрен

Пролетер (Т) – Слога (С)

Омарска – Љубић

Борац (Ш) – Јединство (Ж)

Лакташи – Слобода (НГ)

 

  1. коло

(10. септембар, 17.00)

Слобода (НГ) – Модрича

Јединство (Ж) – Лакташи

Љубић – Борац (Ш)

Слога (С) – Омарска

Озрен – Пролетер (Т)

Врањак – Слога (Т)

Младост (ДС) – Дубраве

Жељезничар (Д) – БСК

  

  1. коло

(17. септембар, 16.30)

Модрича – БСК

Дубраве – Жељезничар (Д)

Слога (Т) – Младост (ДС)

Пролетер (Т) – Врањак

Омарска – Озрен

Борац (Ш) – Слога (С)

Лакташи – Љубић

Слобода (НГ) – Јединство (Ж)

 

  1. коло

(24. септембар, 16.00)

Јединство (Ж) – Модрича

Љубић – Слобода (НГ)

Слога (С) – Лакташи

Озрен – Борац (Ш)

Врањак – Омарска

Младост (ДС) – Пролетер (Т)

Жељезничар (Д) – Слога (Т)

БСК – Дубраве

 

  1. коло

(1. октобар, 16.00)

 Модрича – Дубраве

Слога (Т) – БСК

Пролетер (Т) – Жељезничар (Д)

Омарска – Младост (ДС)

Борац (Ш) – Врањак

Лакташи – Озрен

Слобода (НГ) – Слога (С)

Јединство (Ж) – Љубић

 

 

  1. коло

(8. октобар, 15.30)

Љубић – Модрича

Слога (С) – Јединство (Ж)

Озрен – Слобода (НГ)

Врањак – Лакташи

Младост (ДС) – Борац (Ш)

Жељезничар (Д) – Омарска

БСК – Пролетер (Т)

Дубраве – Слога (Т)

 

  1. коло

(15. октобар, 15.00)

Модрича – Слога (Т)

Пролетер (Т) – Дубраве

Омарска – БСК

Борац (Ш) – Жељезничар (Д)

Лакташи – Младост (ДС)

Слобода (НГ) – Врањак

Јединство (Ж) – Озрен

Љубић – Слога (С)

 

  1. коло

(22. октобар, 15.00)

Слога (С) – Модрича

Озрен – Љубић

Врањак – Јединство (Ж)

Младост (ДС) – Слобода (НГ)

Жељезничар (Д) – Лакташи

БСК – Борац (Ш)

Дубраве – Омарска

Слога (Т) – Пролетер (Т)

 

  1. коло

(29. октобар, 14.30)

Модрича – Пролетер (Т)

Омарска – Слога (Т)

Борац (Ш) – Дубраве

Лакташи – БСК

Слобода (НГ) – Жељезничар (Д)

Јединство (Ж) – Младост (ДС)

Љубић – Врањак

Слога (С) – Озрен

 

  1. коло

(5. новембар, 14.00)

Озрен – Модрича

Врањак – Слога (С)

Младост (ДС) – Љубић

Жељезничар (Д) – Јединство (Ж)

БСК – Слобода (НГ)

Дубраве – Лакташи

Слога (Т) – Борац (Ш)

Пролетер (Т) – Омарска

 

  1. коло

(12. новембар, 13.30)

Модрича – Омарска

Борац (Ш) – Пролетер (Т)

Лакташи – Слога (Т)

Слобода (НГ) – Дубраве

Јединство (Ж) – БСК

Љубић – Жељезничар (Д)

Слога (С) – Младост (ДС)

Озрен – Врањак

 

  1. коло

(19. новембар, 13.00) 

Врањак – Модрича

Младост (ДС) – Озрен

Жељезничар (Д) – Слога (С)

БСК – Љубић

Дубраве – Јединство (Ж)

Слога (Т) – Слобода (НГ)

Пролетер (Т) – Лакташи

Омарска – Борац (Ш)

 

 

 

 

 

 

 

Иди назад