РАСПОРЕД УТАКМИЦА ЈЕСЕЊЕГ ДЕЛА ДРУГЕ ЛИГЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ, ГРУПА ИСТОК – СЕЗОНА 2017/18.

- Зоран Вајкић

  1. коло

(13. август, 17.30 часова)

Губер – Младост (БС)

Илићка 01 – Младост (Р)

Слога (ГЦ) – Пролетер (Д)

Вележ – Слога Јунајтед

Младост (Г) – Будућност (П)

Јединство (Бр) – Фамос

Гласинац 2011 – Јединство (Бч)

Леотар – Дрина ХЕ

 

  1. коло

(20. август, 17.30)

Младост (БС) – Дрина ХЕ

Јединство (Бч) – Леотар

Фамос – Гласинац 2011

Будућност (П) – Јединство (Бр)

Слога Јунајтед – Младост (Г)

Пролетер (Д) – Вележ

Младост (Р) – Слога (ГЦ)

Губер – Илићка 01

 

  1. коло

(27. август, 17.30)

Илићка 01 – Младост (БС)

Слога (ГЦ) – Губер

Вележ – Младост (Р)

Младост (Г) – Пролетер (Д)

Јединство (Бр) – Слога Јунајтед

Гласинац 2011 – Будућност (П)

Леотар – Фамос

Дрина ХЕ – Јединство (Бч)

 

  1. коло

(3. септембар, 17.00)

Младост (БС) – Јединство (Бч)

Фамос – Дрина ХЕ

Будућност (П) – Леотар

Слога Јунајтед – Гласинац 2011

Пролетер (Д) – Јединство (Бр)

Младост (Р) – Младост (Г)

Губер – Вележ

Илићка 01 – Слога (ГЦ)

 

  1. коло

(10. септембар, 17.00)

Слога (ГЦ) – Младост (БС)

Вележ – Илићка 01

Младост (Г) – Губер

Јединство (Бр) – Младост (Р)

Гласинац 2011 – Пролетер (Д)

Леотар – Слога Јунајтед

Дрина ХЕ – Будућност (П)

Јединство (Бч) – Фамос

 

  1. коло

(17. септембар, 16.30)

Младост (БС) – Фамос

Будућност (П) – Јединство (Бч)

Слога Јунајтед – Дрина ХЕ

Пролетер (Д) – Леотар

Младост (Р) – Гласинац 2011

Губер – Јединство (Бр)

Илићка 01 – Младост (Г)

Слога (ГЦ) – Вележ

 

  1. коло

(24. септембар, 16.00)

Вележ – Младост (БС)

Младост (Г) – Слога (ГЦ)

Јединство (Бр) – Илићка 01

Гласинац 2011 – Губер

Леотар – Младост (Р)

Дрина ХЕ – Пролетер (Д)

Јединство (Бч) – Слога Јунајтед

Фамос – Будућност (П)

 

  1. коло

(1. октобар, 16.00)

Младост (БС) – Будућност (П)

Слога Јунајтед – Фамос

Пролетер (Д) – Јединство (Бч)

Младост (Р) – Дрина ХЕ

Губер – Леотар

Илићка 01 – Гласинац 2011

Слога (ГЦ) – Јединство (Бр)

Вележ – Младост (Г)

 

  1. коло

(8. октобар, 15.30)

Младост (Г) – Младост (БС)

Јединство (Бр) – Вележ

Гласинац 2011 – Слога (ГЦ)

Леотар – Илићка 01

Дрина ХЕ – Губер

Јединство (Бч) – Младост (Р)

Фамос – Пролетер (Д)

Будућност (П) – Слога Јунајтед

 

  1. коло

(15. октобар, 15.00)

Младост (БС) – Слога Јунајтед

Пролетер (Д) – Будућност (П)

Младост (Р) – Фамос

Губер – Јединство (Бч)

Илићка 01 – Дрина ХЕ

Слога (ГЦ) – Леотар

Вележ – Гласинац 2011

Младост (Г) – Јединство (Бр)

 

  1. коло

(22. октобар, 15.00)

Јединство (Бр) – Младост (БС)

Гласинац 2011 – Младост (Г)

Леотар – Вележ

Дрина ХЕ – Слога (ГЦ)

Јединство (Бч) – Илићка 01

Фамос – Губер

Будућност (П) – Младост (Р)

Слога Јунајтед – Пролетер (Д)

 

  1. коло

(29. октобар, 14.30)

Младост (БС) – Пролетер (Д)

Младост (Р) – Слога Јунајтед

Губер – Будућност (П)

Илићка 01 – Фамос

Слога (ГЦ) – Јединство (Бч)

Вележ – Дрина ХЕ

Младост (Г) – Леотар

Јединство (Бр) – Гласинац 2011

 

  1. коло

(5. новембар, 14.00)

Гласинац 2011 – Младост (БС)

Леотар – Јединство (Бр)

Дрина ХЕ – Младост (Г)

Јединство (Бч) – Вележ

Фамос – Слога (ГЦ)

Будућност (П) – Илићка 01

Слога Јунајтед – Губер

Пролетер (Д) – Младост (Р)

 

  1. коло

(12. новембар, 13.30)

Младост (БС) – Младост (Р)

Губер – Пролетер (Д)

Илићка 01 – Слога Јунајтед

Слога (ГЦ) – Будућност (П)

Вележ – Фамос

Младост (Г) – Јединство (Бч)

Јединство (Бр) – Дрина ХЕ

Гласинац 2011 – Леотар

 

  1. коло

(19. новембар, 13.00)

Леотар – Младост (БС)

Дрина ХЕ – Гласинац 2011

Јединство (Бч) – Јединство (Бр)

Фамос – Младост (Г)

Будућност (П) - Вележ

Слога Јунајтед – Слога (ГС)

Пролетер (Д) – Илићка 01

Младост (Р) – Губер

Иди назад