КУП ФСРС: ОБРАДОВИЋ ДОНИО ПОБЈЕДУ РАДНИКУ

- Зоран Вајкић

Фудбалери Радника  побједили су Леотар резултатом 2:0 у првој утакмици финала Купа ФСРС, одиграној у сриједу у Бјељини и стекли преденост уочи реванша за седам дана.

Премијерлигаш  из Семберије  је повео у 30. минути голом Марка Обрадовића  из једанаестерца.

Међутим, Леотар се није предавао и  послије брзог контранапада,   Предраг Шешељ  је   био   у доброј прилици да изједначи резултат  али је голман  Младен  Лучић скинуо „зицер“.

Почетком другог полувремена  поново је друголигаш из Требиња   запријетио.   Лазар Зечевић  се  нашао у идеалној позицији  али је са десетак метара шутирао директно у голмана домаћих Младена  Лучића.

Казна за промашаје стигла је у 67. минуту.  Најбољи фудбалер Српске Марко Обрадовић  својим другим голом на утакмици поставио је коначан резултат ( 2:0).

Реванш утакмица финала Купа ФСРС игра се у Требињу у сриједу 24. маја са почетком у  17,30 часова.