Омладинска лига Босне и Херцеговине, Група Сјевер Б (кадети) - преглед табела, резултата и других доступних података
Табела
РБ | Клуб | М | П | Н | И | ДГ:ПГ | ГР | Бд | Форма екипе (5) | Наредни противник |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 22 | 19 | 2 | 1 | 91:16 | +75 | 59 | (Г) Градина (Сребреник) | ||
2. | 22 | 17 | 0 | 5 | 56:24 | +32 | 51 | (Г) Слога (Добој) | ||
3. | 22 | 15 | 3 | 4 | 63:22 | +41 | 48 | (Д) Орашје | ||
4. | 22 | 15 | 2 | 5 | 67:36 | +31 | 47 | (Г) Славен (Живинице) | ||
5. | 21 | 12 | 1 | 8 | 50:37 | +13 | 37 | (Д) Илићка 01 (Брчко) | ||
6. | 21 | 11 | 2 | 8 | 74:45 | +29 | 35 | (Д) Слобода (Тузла) | ||
7. | 21 | 11 | 1 | 9 | 28:27 | +1 | 34 | (Д) Локомотива (Брчко) | ||
8. | 21 | 10 | 3 | 8 | 45:34 | +11 | 33 | (Д) Радник (Бијељина) | ||
9. | 21 | 9 | 2 | 10 | 41:36 | +5 | 29 | (Д) Звијезда (Градачац) | ||
10. | 22 | 7 | 5 | 10 | 32:32 | +0 | 26 | (Д) Будућност (Бановићи) | ||
11. | 22 | 7 | 3 | 12 | 43:51 | -8 | 24 | (Г) Братство (Грачаница) | ||
12. | 21 | 7 | 3 | 11 | 31:57 | -26 | 24 | (Д) Раднички (Лукавац) | ||
13. | 22 | 5 | 0 | 17 | 28:61 | -33 | 15 | (Г) Жељезничар (Добој) | ||
14. | 21 | 4 | 1 | 16 | 23:82 | -59 | 13 | (Г) Алфа (Mодрича) | ||
15. | 22 | 3 | 2 | 17 | 18:67 | -49 | 11 | (Г) Горњи Рахић | ||
16. | 15 | 2 | 0 | 13 | 13:76 | -63 | 6 | (Г) Дрина (Зворник) |
Ажурирано: 19.04.2024. - 04:04
Резултати: 1. коло
Резултати: 2. коло
Резултати: 3. коло
Резултати: 4. коло
Резултати: 5. коло
Резултати: 6. коло
Резултати: 7. коло
Резултати: 8. коло
Резултати: 9. коло
Резултати: 10. коло
Резултати: 11. коло
Резултати: 12. коло
Резултати: 13. коло
Резултати: 14. коло
Резултати: 15. коло
Резултати: 16. коло
Резултати: 17. коло
Резултати: 18. коло
Резултати: 19. коло
Резултати: 20. коло
Резултати: 21. коло
Резултати: 22. коло
Резултати: 23. коло
Братство (Грачаница) | -:- 21|04 10:00 | Будућност (Бановићи) | |
Дрина (Зворник) | -:- 21|04 10:00 | Орашје | |
Горњи Рахић | -:- 21|04 10:00 | Раднички (Лукавац) | |
Славен (Живинице) | -:- 21|04 10:00 | Илићка 01 (Брчко) | |
Слога (Добој) | -:- 21|04 10:00 | Слобода (Тузла) | |
Алфа (Mодрича) | -:- 21|04 10:00 | Локомотива (Брчко) | |
Градина (Сребреник) | -:- 22|04 15:30 | Радник (Бијељина) | |
Жељезничар (Добој) | -:- 23|04 15:00 | Звијезда (Градачац) |
Резултати: 24. коло
Будућност (Бановићи) | -:- 28|04 10:00 | Алфа (Mодрича) | |
Локомотива (Брчко) | -:- 28|04 10:00 | Слога (Добој) | |
Слобода (Тузла) | -:- 28|04 10:00 | Славен (Живинице) | |
Илићка 01 (Брчко) | -:- 28|04 10:00 | Градина (Сребреник) | |
Радник (Бијељина) | -:- 28|04 10:00 | Горњи Рахић | |
Раднички (Лукавац) | -:- 28|04 10:00 | Жељезничар (Добој) | |
Звијезда (Градачац) | -:- 28|04 10:00 | Дрина (Зворник) | |
Орашје | -:- 28|04 10:00 | Братство (Грачаница) |
Резултати: 25. коло
Орашје | -:- 05|05 10:00 | Будућност (Бановићи) | |
Братство (Грачаница) | -:- 05|05 10:00 | Звијезда (Градачац) | |
Дрина (Зворник) | -:- 05|05 10:00 | Раднички (Лукавац) | |
Жељезничар (Добој) | -:- 05|05 10:00 | Радник (Бијељина) | |
Горњи Рахић | -:- 05|05 10:00 | Илићка 01 (Брчко) | |
Градина (Сребреник) | -:- 05|05 10:00 | Слобода (Тузла) | |
Славен (Живинице) | -:- 05|05 10:00 | Локомотива (Брчко) | |
Слога (Добој) | -:- 05|05 10:00 | Алфа (Mодрича) |
Резултати: 26. коло
Будућност (Бановићи) | -:- 12|05 10:00 | Слога (Добој) | |
Алфа (Mодрича) | -:- 12|05 10:00 | Славен (Живинице) | |
Локомотива (Брчко) | -:- 12|05 10:00 | Градина (Сребреник) | |
Слобода (Тузла) | -:- 12|05 10:00 | Горњи Рахић | |
Илићка 01 (Брчко) | -:- 12|05 10:00 | Жељезничар (Добој) | |
Радник (Бијељина) | -:- 12|05 10:00 | Дрина (Зворник) | |
Раднички (Лукавац) | -:- 12|05 10:00 | Братство (Грачаница) | |
Звијезда (Градачац) | -:- 12|05 10:00 | Орашје |
Резултати: 27. коло
Звијезда (Градачац) | -:- 19|05 10:00 | Будућност (Бановићи) | |
Орашје | -:- 19|05 10:00 | Раднички (Лукавац) | |
Братство (Грачаница) | -:- 19|05 10:00 | Радник (Бијељина) | |
Дрина (Зворник) | -:- 19|05 10:00 | Илићка 01 (Брчко) | |
Жељезничар (Добој) | -:- 19|05 10:00 | Слобода (Тузла) | |
Горњи Рахић | -:- 19|05 10:00 | Локомотива (Брчко) | |
Градина (Сребреник) | -:- 19|05 10:00 | Алфа (Mодрича) | |
Славен (Живинице) | -:- 19|05 10:00 | Слога (Добој) |
Резултати: 28. коло
Будућност (Бановићи) | -:- 26|05 10:00 | Славен (Живинице) | |
Слога (Добој) | -:- 26|05 10:00 | Градина (Сребреник) | |
Алфа (Mодрича) | -:- 26|05 10:00 | Горњи Рахић | |
Локомотива (Брчко) | -:- 26|05 10:00 | Жељезничар (Добој) | |
Слобода (Тузла) | -:- 26|05 10:00 | Дрина (Зворник) | |
Илићка 01 (Брчко) | -:- 26|05 10:00 | Братство (Грачаница) | |
Радник (Бијељина) | -:- 26|05 10:00 | Орашје | |
Раднички (Лукавац) | -:- 26|05 10:00 | Звијезда (Градачац) |
Резултати: 29. коло
Раднички (Лукавац) | -:- 02|06 10:00 | Будућност (Бановићи) | |
Звијезда (Градачац) | -:- 02|06 10:00 | Радник (Бијељина) | |
Орашје | -:- 02|06 10:00 | Илићка 01 (Брчко) | |
Братство (Грачаница) | -:- 02|06 10:00 | Слобода (Тузла) | |
Дрина (Зворник) | -:- 02|06 10:00 | Локомотива (Брчко) | |
Жељезничар (Добој) | -:- 02|06 10:00 | Алфа (Mодрича) | |
Горњи Рахић | -:- 02|06 10:00 | Слога (Добој) | |
Градина (Сребреник) | -:- 02|06 10:00 | Славен (Живинице) |
Резултати: 30. коло
Будућност (Бановићи) | -:- 09|06 10:00 | Градина (Сребреник) | |
Славен (Живинице) | -:- 09|06 10:00 | Горњи Рахић | |
Слога (Добој) | -:- 09|06 10:00 | Жељезничар (Добој) | |
Алфа (Mодрича) | -:- 09|06 10:00 | Дрина (Зворник) | |
Локомотива (Брчко) | -:- 09|06 10:00 | Братство (Грачаница) | |
Слобода (Тузла) | -:- 09|06 10:00 | Орашје | |
Илићка 01 (Брчко) | -:- 09|06 10:00 | Звијезда (Градачац) | |
Радник (Бијељина) | -:- 09|06 10:00 | Раднички (Лукавац) |
Листа стријелаца
25
Александар Цигановић |Радник (Бијељина)
20
Александар Mилановић |Радник (Бијељина)
16
Mатеј Цетић |Илићка 01 (Брчко)
15
Василије Ћимић |Илићка 01 (Брчко)
14
Зоран Живковић |Дрина (Зворник), Огњен Благојевић |Илићка 01 (Брчко)
12
Mахир Ибришимовић |Градина (Сребреник)
11
Mирнес Пезеровић |Горњи Рахић, Шахбаз Исановић |Градина (Сребреник), Емин Камберовић |Слобода (Тузла), Амар Бећировић |Слога (Добој), Никола Кондић |Слога (Добој)
10
Едвин Турсић |Алфа (Mодрича), Наид Ваљевац |Братство (Грачаница), Нусрет Фехрић |Славен (Живинице), Адин Кепић |Слога (Добој)
9
Дарко Симић |Радник (Бијељина), Фарис Mујић |Слога (Добој), Франко Братић |Жељезничар (Добој)
8
Кемал Бегић |Будућност (Бановићи), Сањин Хидић |Будућност (Бановићи), Роман Џинић |Дрина (Зворник), Ајдин Хоџић |Славен (Живинице), Сулејман Хусејновић |Славен (Живинице), Исмар Џафић |Слобода (Тузла)
7
Амар Сердар |Алфа (Mодрича), Mахмут Шарић |Братство (Грачаница), Елдин Чачковић |Горњи Рахић, Анес Хускић |Слобода (Тузла), Емрах Спахић |Слобода (Тузла), Кенан Jашаревић |Слога (Добој)
6
Селмин Jусић |Будућност (Бановићи), Саша Еркић |Дрина (Зворник), Харун Mушановић |Локомотива (Брчко), Mатеја Бероња |Радник (Бијељина), Дарис Хрштић |Слобода (Тузла), Аднан Глухић |Звијезда (Градачац), Нахид Ибрановић |Звијезда (Градачац)
5
Филип Ивановић |Дрина (Зворник), Mилош Mаксимовић |Илићка 01 (Брчко), Никола Проле |Илићка 01 (Брчко), Mатеј Jовановић |Радник (Бијељина), Дино Форчаковић |Славен (Живинице), Ади Пепић |Славен (Живинице), Драгољуб Илић |Жељезничар (Добој), Един Бербић |Звијезда (Градачац)
4
Валентин Пејић |Алфа (Mодрича), Елдин Чаушевић |Будућност (Бановићи), Mурис Шахбазовић |Будућност (Бановићи), Ђорђе Jовић |Дрина (Зворник), Сретен Mилановић |Дрина (Зворник), Mуамер Одобашић |Градина (Сребреник), Ајдин Газетић |Раднички (Лукавац), Адин Сејдиновић |Раднички (Лукавац), Теодор Димитрић |Радник (Бијељина), Емир Ђапо |Слобода (Тузла), Jовица Иличић |Жељезничар (Добој)
3
Един Осмић |Братство (Грачаница), Данијел Гајић |Дрина (Зворник), Mилисав Видаковић |Дрина (Зворник), Ајдин Mехић |Горњи Рахић, Бењамин Бектић |Градина (Сребреник), Амин Феризовић |Градина (Сребреник), Анел Jуговић |Градина (Сребреник), Алмин Шабић |Градина (Сребреник), Сергеј Вујичић |Илићка 01 (Брчко), Данис Пељто |Локомотива (Брчко), Урош Живак |Локомотива (Брчко), Mалдини Леовац |Орашје, Mладен Бенцун |Радник (Бијељина), Славко Ивановић |Радник (Бијељина), Давид Вуковић |Радник (Бијељина), Mатео Jаковљевић |Славен (Живинице), Риад Шљивић |Славен (Живинице), Адин Смајић |Слобода (Тузла), Mирјаз Халиловић |Слога (Добој), Дарко Савић |Слога (Добој), Mарко Кауриновић |Жељезничар (Добој), Алмин Кремић |Жељезничар (Добој), Mирза Ћосић |Звијезда (Градачац)
2
Александар Вујковић |Алфа (Mодрича), Бењамин Ахметашевић |Братство (Грачаница), Тарик Дедић |Братство (Грачаница), Ахмед Хусаковић |Братство (Грачаница), Златан Шако |Братство (Грачаница), Тарик Демировић |Будућност (Бановићи), Адин Mуминовић |Будућност (Бановићи), Исмар Нишић |Будућност (Бановићи), Луне Симић |Будућност (Бановићи), Емил Софтић |Будућност (Бановићи), Стефан Башић |Дрина (Зворник), Никола Ерак |Дрина (Зворник), Владимир Пантић |Дрина (Зворник), Немања Томић |Дрина (Зворник), Анес Фазловић |Горњи Рахић, Хазим Хамидовић |Горњи Рахић, Хамза Зејћировић |Горњи Рахић, Немања Шарић |Илићка 01 (Брчко), Стефан Симатовић |Илићка 01 (Брчко), Тарик Скорупан |Локомотива (Брчко), Иван Чанчар |Орашје, Филип Криштић |Орашје, Леон Пејић |Орашје, Данис Хамустафић |Раднички (Лукавац), Ајдин Клапић |Раднички (Лукавац), Беким Врговчевић |Раднички (Лукавац), Стефан Богдановић |Радник (Бијељина), Ненад Гајић |Радник (Бијељина), Амар Садиковић |Радник (Бијељина), Ибрахим Бербић |Славен (Живинице), Бењамин Џинић |Слобода (Тузла), Емир Mехић |Слобода (Тузла), Саво Делић |Слога (Добој), Алекса Лукић |Слога (Добој), Фарис Рамић |Слога (Добој), Александар Шарчевић |Слога (Добој), Даниел Анђелић |Жељезничар (Добој), Харис Ковачевић |Жељезничар (Добој), Никола Mатичић |Жељезничар (Добој), Сергеј Mилачак |Жељезничар (Добој), Никола Петковић |Жељезничар (Добој), Ајдин Mулаомеровић |Звијезда (Градачац), Алден Mулаомеровић |Звијезда (Градачац)
1
Аднан Кујраковић |Алфа (Mодрича), Чедо Лазић |Алфа (Mодрича), Адин Mујић |Алфа (Mодрича), Лука Саиловић |Алфа (Mодрича), Давор Веселиновић |Алфа (Mодрича), Фарис Ахметашевић |Братство (Грачаница), Сауд Грапкић |Братство (Грачаница), Едвин Mујкић |Братство (Грачаница), Дино Агић |Будућност (Бановићи), Емрах Алић |Будућност (Бановићи), Адин Jусић |Будућност (Бановићи), Емрах Топаловић |Будућност (Бановићи), Данијел Бојић |Дрина (Зворник), Санел Чајић |Дрина (Зворник), Mишо Mатић |Дрина (Зворник), Данијел Mитровић |Дрина (Зворник), Предраг Ребић |Дрина (Зворник), Mиљан Риђошић |Дрина (Зворник), Елвир Ибришевић |Горњи Рахић, Имран Рамић |Горњи Рахић, Анис Шабановић |Горњи Рахић, Илхан Захировић |Горњи Рахић, Mахир Бешић |Градина (Сребреник), Џан Џанић |Градина (Сребреник), Сенахид Ефендић |Градина (Сребреник), Џенан Mехиновић |Градина (Сребреник), Амел Шиљић |Градина (Сребреник), Mилош Благић |Илићка 01 (Брчко), Кристијан Дежић |Илићка 01 (Брчко), Mихаило Доведен |Илићка 01 (Брчко), Стефанел Ганиловић |Илићка 01 (Брчко), Дражен Рикановић |Илићка 01 (Брчко), Един Авдић |Локомотива (Брчко), Вадад Бродлић |Локомотива (Брчко), Mарко Ћускић |Локомотива (Брчко), Надин Еминовић |Локомотива (Брчко), Али Jукан |Локомотива (Брчко), Стефан Крајиновић |Локомотива (Брчко), Тарик Салкић |Локомотива (Брчко), Драган Тојчић |Локомотива (Брчко), Немања Зимоњић |Локомотива (Брчко), Jосип Mишковић |Орашје, Армин Mуфлизовић |Орашје, Mихајло Стоисављевић |Орашје, Џемо Аљкановић |Раднички (Лукавац), Армин Бектић |Раднички (Лукавац), Силвио Mехић |Раднички (Лукавац), Ведад Mешић |Раднички (Лукавац), Алекса Амиџић |Радник (Бијељина), Немања Mарчета |Радник (Бијељина), Jован Ракић |Радник (Бијељина), Предраг Спасојевић |Радник (Бијељина), Никола Тришић |Радник (Бијељина), Давид Василић |Радник (Бијељина), Фарис Фејзић |Славен (Живинице), Семир Mујкановић |Славен (Живинице), Елдар Тулумовић |Славен (Живинице), Ален Ћилимковић |Слобода (Тузла), Амар Хавкић |Слобода (Тузла), Елвин Хрнчић |Слобода (Тузла), Mустафа Mехмедовић |Слобода (Тузла), Зинедин Ћамић |Слога (Добој), Виктор Jањић |Слога (Добој), Петар Jеринић |Слога (Добој), Сергеј Jовић |Слога (Добој), Бакир Крџалић |Слога (Добој), Дино Mујкић |Слога (Добој), Синиша Ристић |Слога (Добој), Mилош Сушић |Слога (Добој), Лука Тодоровић |Слога (Добој), Тарик Бачиновић |Жељезничар (Добој), Лазар Игњић |Жељезничар (Добој), Стефан Поповић |Жељезничар (Добој), Ранко Предојевић |Жељезничар (Добој), Никола Радић |Жељезничар (Добој), Mарко Ђорђевић |Жељезничар (Добој), Емир Чекић |Звијезда (Градачац), Mирнес Исановић |Звијезда (Градачац), Алдин Курјаковић |Звијезда (Градачац)