РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
11003:033
2.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
11002:023
3.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
11002:113
4.РПД
ФК Рудар (Приједор)
11002:113
5.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
11001:013
6.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
11001:013
7.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
10011:2-10
8.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
10011:2-10
9.СДО
СДФК Слога (Добој)
10010:1-10
10.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
10010:1-10
11.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
10010:2-20
12.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
10010:3-30

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
112.08.2017 - 17:30ФК Напредак (Доњи Шепак)СДФК Слога (Добој)1:0 (0:0)imgimg
112.08.2017 - 17:30ФК Дрина (Зворник)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)0:1 (0:0)imgimg
112.08.2017 - 17:30ФК Подриње (Jања)ФК Рудар (Приједор)1:2 (1:1)imgimg
112.08.2017 - 17:30ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Славија (Ист. Сарајево)3:0 (2:0)imgimg
112.08.2017 - 19:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Слобода (Mркоњић Град)0:2 (0:0)imgimg
112.08.2017 - 20:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)1:2 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
22005:056
2.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
22004:046
3.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
22003:036
4.РПД
ФК Рудар (Приједор)
22003:126
5.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
21014:403
6.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
21011:103
7.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
21012:3-13
8.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
20110:1-11
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
20110:2-21
10.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
20021:4-30
11.СДО
СДФК Слога (Добој)
20020:3-30
12.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
20022:6-40

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
219.08.2017 - 17:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)4:1 (2:0)imgimg
219.08.2017 - 17:30ФК Рудар (Приједор)ФК Напредак (Доњи Шепак)1:0 (1:0)imgimg
219.08.2017 - 17:30ФК Дрина (Зворник)ФК Сутјеска (Фоча)0:0 (0:0)imgimg
219.08.2017 - 17:30ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Козара (Градишка)2:0 (1:0)imgimg
219.08.2017 - 17:30СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац Корт (Дервента)0:2 (0:1)imgimg
223.08.2017 - 17:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Подриње (Jања)2:0 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
33006:159
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
33005:059
3.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
32106:157
4.РПД
ФК Рудар (Приједор)
32104:227
5.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
31115:504
6.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
31112:204
7.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
31113:4-14
8.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
31022:3-13
9.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
31024:6-23
10.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
30120:4-41
11.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
30032:6-40
12.СДО
СДФК Слога (Добој)
30030:5-50

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
326.08.2017 - 17:30ФК Подриње (Jања)ФК Дрина (Зворник)1:2 (1:1)imgimg
326.08.2017 - 17:30ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Рудар (Приједор)1:1 (0:0)imgimg
326.08.2017 - 17:30ФК Козара (Градишка)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:1 (1:0)imgimg
326.08.2017 - 17:30ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:2 (0:1)imgimg
326.08.2017 - 19:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)0:2 (0:0)imgimg
328.08.2017 - 18:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)СДФК Слога (Добој)2:0 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
44006:0612
2.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
43108:2610
3.РПД
ФК Рудар (Приједор)
43106:3310
4.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
43017:349
5.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
42113:217
6.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
41214:5-15
7.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
41125:6-14
8.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
41032:4-23
9.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
41035:8-33
10.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
41033:6-33
11.СДО
СДФК Слога (Добој)
40131:6-51
12.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
40130:5-51

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
402.09.2017 - 17:00СДФК Слога (Добој)ФК Козара (Градишка)1:1 (1:0)imgimg
402.09.2017 - 17:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Текстилац Корт (Дервента)1:2 (0:1)imgimg
402.09.2017 - 17:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:0 (1:0)imgimg
402.09.2017 - 17:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)0:0 (0:0)img
402.09.2017 - 17:00ФК Дрина (Зворник)ФК Напредак (Доњи Шепак)1:0 (1:0)imgimg
402.09.2017 - 19:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Подриње (Jања)0:1 (0:1)imgimg
406.09.2017 - 17:00ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)2:1 (2:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
54109:4513
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
54016:1512
3.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
53118:3510
4.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
53114:2210
5.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
53027:529
6.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
52037:8-16
7.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
52034:6-26
8.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
51226:7-15
9.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
51225:8-35
10.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
51133:5-24
11.СДО
СДФК Слога (Добој)
50232:7-52
12.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
50231:6-52

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
508.09.2017 - 17:00ФК Славија (Ист. Сарајево)СДФК Слога (Добој)1:1 (0:0)imgimg
509.09.2017 - 17:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)2:0 (0:0)imgimg
509.09.2017 - 17:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)1:0 (0:0)imgimg
509.09.2017 - 17:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Дрина (Зворник)0:1 (0:1)imgimg
509.09.2017 - 17:00ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)1:3 (0:2)imgimg
509.09.2017 - 17:05ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Сутјеска (Фоча)1:1 (1:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
650110:1915
2.РПД
ФК Рудар (Приједор)
642010:5514
3.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
640210:5512
4.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
63219:4511
5.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
63215:3211
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
63036:7-19
7.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
62138:9-17
8.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
61327:8-16
9.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
61235:11-65
10.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
61144:7-34
11.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
60332:7-53
12.СДО
СДФК Слога (Добој)
60242:11-92

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
616.09.2017 - 16:30ФК Рудар (Приједор)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:1 (1:1)imgimg
616.09.2017 - 16:30ФК Дрина (Зворник)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:1 (0:0)imgimg
616.09.2017 - 16:30ФК Подриње (Jања)ФК Напредак (Доњи Шепак)2:1 (1:1)imgimg
616.09.2017 - 16:30ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)СДФК Слога (Добој)4:0 (2:0)imgimg
616.09.2017 - 16:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)3:0 (1:0)imgimg
616.09.2017 - 16:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Текстилац Корт (Дервента)1:1 (0:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
760113:31018
2.РПД
ФК Рудар (Приједор)
743011:6515
3.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
742113:5814
4.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
74216:3314
5.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
740310:6412
6.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
73139:9010
7.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
72328:809
8.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
73047:11-49
9.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
71245:12-75
10.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
71156:10-44
11.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
70342:8-63
12.СДО
СДФК Слога (Добој)
70343:12-93

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
722.09.2017 - 16:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Подриње (Jања)4:1 (3:1)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Козара (Градишка)ФК Дрина (Зворник)0:1 (0:0)imgimg
723.09.2017 - 16:00СДФК Слога (Добој)ФК Рудар (Приједор)1:1 (1:0)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)2:3 (1:1)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Сутјеска (Фоча)1:0 (1:0)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:0 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
861113:31019
2.РПД
ФК Рудар (Приједор)
844011:6516
3.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
843114:6815
4.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
850313:8515
5.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
84317:4315
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
84049:12-312
7.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
82429:9010
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
831410:11-110
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
81346:9-36
10.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
81257:11-45
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
81256:16-105
12.СДО
СДФК Слога (Добој)
80355:15-103

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
830.09.2017 - 16:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Текстилац Корт (Дервента)1:1 (1:1)imgimg
830.09.2017 - 16:00ФК Слобода (Mркоњић Град)СДФК Слога (Добој)3:2 (2:2)imgimg
830.09.2017 - 16:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Козара (Градишка)4:1 (3:0)imgimg
830.09.2017 - 16:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Рудар (Приједор)0:0 (0:0)imgimg
830.09.2017 - 16:00ФК Дрина (Зворник)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:1 (0:0)imgimg
830.09.2017 - 16:00ФК Подриње (Jања)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)2:1 (0:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
962113:31020
2.РПД
ФК Рудар (Приједор)
954015:7819
3.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
944114:6816
4.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
94418:5316
5.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
950414:12215
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
950411:12-115
7.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
941413:11213
8.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
934212:10213
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
91357:12-56
10.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
91267:14-75
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
91266:18-125
12.СДО
СДФК Слога (Добој)
90456:16-104

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
907.10.2017 - 15:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Напредак (Доњи Шепак)3:0 (1:0)imgimg
907.10.2017 - 15:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Сутјеска (Фоча)3:1 (3:0)imgimg
907.10.2017 - 15:00ФК Рудар (Приједор)ФК Слобода (Mркоњић Град)4:1 (1:1)imgimg
907.10.2017 - 15:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)0:0 (0:0)imgimg
907.10.2017 - 15:00ФК Козара (Градишка)ФК Подриње (Jања)0:2 (0:1)imgimg
907.10.2017 - 15:00СДФК Слога (Добој)ФК Дрина (Зворник)1:1 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1072114:31123
2.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1054117:61119
3.РПД
ФК Рудар (Приједор)
1054115:8719
4.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
105419:5419
5.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1051413:14-116
6.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1050514:13115
7.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1035214:12214
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1041513:14-113
9.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
102269:15-68
10.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
101459:14-57
11.СДО
СДФК Слога (Добој)
100558:18-105
12.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
101277:20-135

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1014.10.2017 - 15:00ФК Дрина (Зворник)ФК Рудар (Приједор)1:0 (1:0)imgimg
1014.10.2017 - 15:00ФК Подриње (Jања)ФК Славија (Ист. Сарајево)2:2 (1:0)imgimg
1014.10.2017 - 15:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)3:0 (1:0)imgimg
1014.10.2017 - 15:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Слобода (Mркоњић Град)1:0 (0:0)imgimg
1014.10.2017 - 15:00ФК Сутјеска (Фоча)СДФК Слога (Добој)2:2 (0:0)imgimg
1014.10.2017 - 15:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Козара (Градишка)2:1 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1173114:31124
2.РПД
ФК Рудар (Приједор)
1164118:81022
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1164111:6522
4.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1155118:71120
5.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1145218:14417
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1151513:16-316
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1150615:15015
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1142513:14-114
9.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
1122711:19-88
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1115510:18-88
11.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
111469:17-87
12.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
111378:21-136

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1121.10.2017 - 15:00ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац Корт (Дервента)1:1 (0:1)imgimg
1121.10.2017 - 15:00СДФК Слога (Добој)ФК Подриње (Jања)2:0 (1:0)imgimg
1121.10.2017 - 15:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Дрина (Зворник)1:2 (1:2)imgimg
1121.10.2017 - 15:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Напредак (Доњи Шепак)4:2 (3:0)imgimg
1121.10.2017 - 15:00ФК Рудар (Приједор)ФК Сутјеска (Фоча)3:0 (0:0)imgimg
1122.10.2017 - 15:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)0:0 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
1274119:81125
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1274116:51125
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1265113:8523
4.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1255219:91020
5.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1255220:15520
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1251613:17-416
7.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1243514:15-115
8.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1250716:18-215
9.СДО
СДФК Слога (Добој)
1225513:19-611
10.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1224612:18-610
11.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
1222812:22-108
12.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
121479:22-137

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1228.10.2017 - 14:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Сутјеска (Фоча)1:3 (0:1)imgimg
1228.10.2017 - 14:30СДФК Слога (Добој)ФК Напредак (Доњи Шепак)3:1 (1:0)imgimg
1228.10.2017 - 14:30ФК Козара (Градишка)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)1:1 (0:1)imgimg
1228.10.2017 - 14:30ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Дрина (Зворник)2:2 (1:0)imgimg
1228.10.2017 - 14:30ФК Рудар (Приједор)ФК Подриње (Jања)1:0 (1:0)imgimg
1228.10.2017 - 14:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Текстилац Корт (Дервента)2:1 (2:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1384121:61528
2.РПД
ФК Рудар (Приједор)
1384121:81328
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1375116:8826
4.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1365222:101223
5.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1365222:16623
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1361616:19-319
7.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1343615:17-215
8.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1350818:21-315
9.СДО
СДФК Слога (Добој)
1325614:22-811
10.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1324712:21-910
11.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
1322912:24-128
12.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
1314810:27-177

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1304.11.2017 - 14:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:2 (0:1)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Рудар (Приједор)0:2 (0:1)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Дрина (Зворник)0:3 (0:1)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Козара (Градишка)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)1:5 (1:2)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Текстилац Корт (Дервента)СДФК Слога (Добој)3:1 (1:1)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Подриње (Jања)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:2 (1:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
1494123:81531
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1485121:61529
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1476116:8827
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1475224:17726
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1465322:121023
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1462616:19-320
7.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1453618:19-118
8.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1460820:22-218
9.СДО
СДФК Слога (Добој)
1425716:25-911
10.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1425712:21-911
11.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
14221013:26-138
12.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
1414911:29-187

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1411.11.2017 - 13:30ФК Дрина (Зворник)ФК Подриње (Jања)0:0 (0:0)imgimg
1411.11.2017 - 13:30ФК Рудар (Приједор)ФК Текстилац Корт (Дервента)2:0 (0:0)imgimg
1411.11.2017 - 13:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Козара (Градишка)2:1 (1:1)imgimg
1411.11.2017 - 13:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Напредак (Доњи Шепак)2:1 (2:0)imgimg
1411.11.2017 - 13:30СДФК Слога (Добој)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)2:3 (1:1)imgimg
1412.11.2017 - 13:30ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Сутјеска (Фоча)0:0 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
15104128:91934
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1595125:91632
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1586120:81230
4.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1575325:131226
5.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1575327:21626
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1572620:20023
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1560921:25-418
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1553719:24-518
9.СДО
СДФК Слога (Добој)
1525816:26-1011
10.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1525813:25-1211
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
1524912:29-1710
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
15221113:30-178

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1517.11.2017 - 13:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)3:4 (0:2)imgimg
1517.11.2017 - 13:30ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)1:5 (0:3)imgimg
1518.11.2017 - 13:00ФК Козара (Градишка)СДФК Слога (Добој)1:0 (0:0)imgimg
1518.11.2017 - 13:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Слобода (Mркоњић Град)3:1 (3:0)imgimg
1518.11.2017 - 13:00ФК Подриње (Jања)ФК Сутјеска (Фоча)4:1 (1:1)imgimg
1518.11.2017 - 13:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Дрина (Зворник)0:4 (0:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
16114134:102437
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
16105128:111735
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1696123:81533
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1676328:22627
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1675425:16926
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1672722:23-123
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1670923:26-321
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1653820:26-618
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1635814:25-1114
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1626817:27-1012
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
16241013:35-2210
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
16221213:31-188

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1625.11.2017 - 13:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Напредак (Доњи Шепак)1:0 (0:0)imgimg
1625.11.2017 - 13:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)2:1 (2:0)imgimg
1625.11.2017 - 13:00СДФК Слога (Добој)ФК Славија (Ист. Сарајево)1:1 (0:0)imgimg
1625.11.2017 - 13:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Подриње (Jања)3:2 (1:0)imgimg
1625.11.2017 - 13:00ФК Дрина (Зворник)ФК Текстилац Корт (Дервента)3:0 (1:0)imgimg
1625.11.2017 - 13:00ФК Рудар (Приједор)ФК Козара (Градишка)6:1 (3:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
16114134:102437
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
16105128:111735
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1696123:81533
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1676328:22627
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1675425:16926
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1672722:23-123
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1670923:26-321
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1653820:26-618
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1635814:25-1114
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1626817:27-1012
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
16241013:35-2210
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
16221213:31-188

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
17 - 00:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)img
17 - 00:00СДФК Слога (Добој)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
16114134:102437
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
16105128:111735
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1696123:81533
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1676328:22627
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1675425:16926
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1672722:23-123
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1670923:26-321
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1653820:26-618
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1635814:25-1114
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1626817:27-1012
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
16241013:35-2210
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
16221213:31-188

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
18 - 00:00ФК Подриње (Jања)ФК Текстилац Корт (Дервента)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Рудар (Приједор)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Напредак (Доњи Шепак)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Славија (Ист. Сарајево)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
16114134:102437
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
16105128:111735
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1696123:81533
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1676328:22627
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1675425:16926
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1672722:23-123
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1670923:26-321
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1653820:26-618
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1635814:25-1114
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1626817:27-1012
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
16241013:35-2210
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
16221213:31-188

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
19 - 00:00СДФК Слога (Добој)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Козара (Градишка)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Напредак (Доњи Шепак)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Рудар (Приједор)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
16114134:102437
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
16105128:111735
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1696123:81533
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1676328:22627
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1675425:16926
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1672722:23-123
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1670923:26-321
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1653820:26-618
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1635814:25-1114
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1626817:27-1012
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
16241013:35-2210
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
16221213:31-188

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
20 - 00:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Славија (Ист. Сарајево)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Текстилац Корт (Дервента)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Подриње (Jања)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Дрина (Зворник)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
16114134:102437
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
16105128:111735
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1696123:81533
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1676328:22627
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1675425:16926
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1672722:23-123
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1670923:26-321
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1653820:26-618
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1635814:25-1114
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1626817:27-1012
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
16241013:35-2210
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
16221213:31-188

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
21 - 00:00ФК Рудар (Приједор)ФК Дрина (Зворник)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Подриње (Jања)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Текстилац Корт (Дервента)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)-:- (-:-)img
21 - 00:00СДФК Слога (Добој)ФК Сутјеска (Фоча)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Козара (Градишка)ФК Напредак (Доњи Шепак)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.РПД
ФК Рудар (Приједор)
16114134:102437
2.З09
ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
16105128:111735
3.ДЗВ
ФК Дрина (Зворник)
1696123:81533
4.СЛА
ФК Славија (Ист. Сарајево)
1676328:22627
5.ТДЕ
ФК Текстилац Корт (Дервента)
1675425:16926
6.ПДJ
ФК Подриње (Jања)
1672722:23-123
7.СMГ
ФК Слобода (Mркоњић Град)
1670923:26-321
8.ЖБЛ
ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1653820:26-618
9.СФО
ФК Сутјеска (Фоча)
1635814:25-1114
10.СДО
СДФК Слога (Добој)
1626817:27-1012
11.КОЗ
ФК Козара (Градишка)
16241013:35-2210
12.НДШ
ФК Напредак (Доњи Шепак)
16221213:31-188

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
22 - 00:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Козара (Градишка)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Подриње (Jања)СДФК Слога (Добој)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Дрина (Зворник)ФК Слобода (Mркоњић Град)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Славија (Ист. Сарајево)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Рудар (Приједор)-:- (-:-)img