Најава утакмица

Прва лига - Лига за првака

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
830.05.2017 - 17:30ФК Дрина (Зворник)ФК Борац (Бања Лука)
Прва лига - Лига за останак

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
9 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Славија (Ист. Сарајево)
9 - СДФК Слога (Добој)ФК Слобода (Mркоњић Град)
9 - ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Борац (Шамац)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
29 - ФК Озрен (Петрово)ФК Jединство (Жеравица)
29 - ФК Жељезничар (Добој)ФК БСК (Бања Лука)
29 - ФК Слога (Трн)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
29 - ФК Слобода (Нови Град)ФК Пролетер (Теслић)
29 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Љубић (Прњавор)
29 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Лакташи
29 - ФК ОмарскаФК Слога (Србац)
29 - ФК Mодрича MаксимаФК Борац (Коз. Дубица)
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2731.05.2017 - 17:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Леотар (Требиње)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
29 - ФК ЧелинацФК Карановац
29 - ФК ФСА (Приједор)ФК Дубраве (Градишка)
29 - ФК КладариФК Лијевче (Нова Топола)
29 - ФК Mладост (Котор Варош)ФК Раван (Mеђеђа)
29 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Брдо (Хамбарине)
29 - ФК Слога ДИПО (Доњи Подградци)ОФК Лауш (Бања Лука)
29 - ФК Напријед (Бања Лука)ФК Гомјеница (Приједор)
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2604.06.2017 - 17:30ФК ВрањакФК Лијешће
2604.06.2017 - 17:30ФК Требава (Осјечани)ФК Слога (Дуго Поље)
2604.06.2017 - 17:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Црвена звијезда (Обудовац)
2604.06.2017 - 17:30ФК Будућност (Горња Слатина)ОФК Придјел (Придјел Доњи)
2604.06.2017 - 17:30ФК Хајдук (Баткуша)ФК Звијезда (Какмуж)
2604.06.2017 - 17:30ФК СкугрићФК Наша крила (Костајница)
2604.06.2017 - 17:30ФК Озрен (Пакленица)ФК Руданка
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
29 - ФК Jединство (Роћевић)ФК Локањ
29 - ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Омладинац (Поточари)
29 - ФК Братство (Братунац)ОФК Слога (Горње Црњелово)
29 - ФК ШековићиФК Раднички (Каракај)
29 - ФК Подриње (Тршић)ФК Будућност (Пилица)
29 - ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Mладост (Велика Обарска)
29 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Рудар (Угљевик)
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Женска лига фудбала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1831.05.2017 - 16:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Озрен (Петрово)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1831.05.2017 - 17:30ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Озрен (Петрово)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
5 - ФК РудоФК Хан Пијесак
10 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Соколац
13 - ФК Романија (Пале)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
3 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
5 - ФК РудоФК Хан Пијесак
6 - ФК Хан ПијесакФК Фамос (Ист. Илиџа)
6 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Рудо

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
3 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
10 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Славија (Ист. Сарајево)
11 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Хан Пијесак

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Последње додато

bilteni25|05
22:32
Службени гласник бр. 11 од 26. маја 2017. годинеdownload
delegiranje25|05
13:37
Делегирана службена лица: РЛ Центар - 25. колоdownload
delegiranje25|05
13:35
Делегирана службена лица: РЛ Југ - 10. колоdownload
delegiranje25|05
13:34
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 28. колоdownload
delegiranje24|05
16:35
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 28. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирањa Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови