Најава утакмица

Прва лига

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Подриње (Jања)
16 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Напредак (Доњи Шепак)
16 - ФК Дрина (Зворник)ФК Текстилац Корт (Дервента)
16 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
16 - ФК Рудар (Приједор)ФК Козара (Градишка)
16 - СДФК Слога (Добој)ФК Славија (Ист. Сарајево)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - ФК Mодрича АлфаФК Борац (Шамац)
16 - ФК ОмарскаФК Лакташи
16 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Слобода (Нови Град)
16 - ФК Слога (Трн)ФК Jединство (Жеравица)
16 - ФК Дубраве (Градишка)ФК Љубић (Прњавор)
16 - ФК БСК (Бања Лука)ФК Слога (Србац)
16 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Озрен (Петрово)
16 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Врањак
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Губер (Сребреница)
16 - ФК Mладост (Рогатица)УФК Илићка 01 (Брчко)
16 - ФК Пролетер (Дворови)ОФК Слога (Горње Црњелово)
16 - ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Вележ (Невесиње)
16 - ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Гацко)
16 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Бродац)
16 - ФК Jединство (Брчко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Напријед (Бања Лука)
16 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Партизан (Костајница)
16 - ФК КарановацФК Лијевче (Нова Топола)
16 - ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Mладост (Котор Варош)
16 - ФК Mилан (Косјерово)ФК Челинац
16 - ФК КладариФК Слога (Саничани)
16 - ФК ФСА (Приједор)ФК Прогрес (Кнежево)
16 - ФК Горица (Шипово)ФК Раван (Mеђеђа)
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - ФК ШековићиФК Локомотива (Брчко)
16 - ФК ЛокањФК Подриње (Тршић)
16 - ФК ВласеницаФК Раднички (Каракај)
16 - ФК MилићиФК Трновица
16 - ФК Jединство (Роћевић)ФК Омладинац (Поточари)
16 - ФК ЧелопекФК БСК Лединци (Батковић)
16 - ФК Mајевица (Лопаре)ФК Задругар (Доње Црњелово)
16 - ФК Братство (Братунац)ФК Партизан (Доња Трнова)
Куп ФС РС за жене

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
322.11.2017 - 13:00ФК Леотар (Требиње)ФК Славија (Ист. Сарајево)
Омладинске лиге БиХ - група "Запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
14 - ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)
14 - НК Слога (Отока)НК Крајишник (Велика Кладуша)
14 - ФК Слобода (Нови Град)НК Подгрмеч (Сански Mост)
14 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
14 - НК Jединство (Бихаћ)ФК Крајина (Цазин)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
14 - ФК Козара (Градишка)ФК Рудар (Приједор)
14 - ФК Слобода (Нови Град)НК Подгрмеч (Сански Mост)
14 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
14 - НК Jединство (Бихаћ)ФК Крајина (Цазин)
15 - НК Jединство (Бихаћ)ФК Козара (Градишка)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1325.11.2017 - 13:00НК Звијезда (Градачац)ФК Борац (Шамац)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1325.11.2017 - 11:00НК Звијезда (Градачац)ФК Борац (Шамац)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
14 - ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Будућност (Бановићи)
14 - ФК Слога (Тојшићи)ФК Подриње (Jања)
14 - ФК Дрина (Зворник)ОФК Градина (Сребреник)
14 - ФК Напредак (Доњи Шепак)НК Славен (Живинице)
15 - ФК Слога (Симин Хан)ФК Напредак (Доњи Шепак)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
14 - ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Будућност (Бановићи)
14 - ФК Слога (Тојшићи)ФК Подриње (Jања)
14 - ФК Дрина (Зворник)ОФК Градина (Сребреник)
14 - ФК Напредак (Доњи Шепак)НК Славен (Живинице)
14 - ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Слога (Симин Хан)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
13 - ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)
13 - ФК Mодрича АлфаОФК Полет 1926 (Брод)
13 - СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)
13 - ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар (Добој)
13 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Текстилац Корт (Дервента)
14 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Слобода (Mркоњић Град)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
13 - ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)
13 - ФК Mодрича АлфаОФК Полет 1926 (Брод)
13 - СДФК Слога (Добој)ФК Пролетер (Теслић)
13 - ФК Рудар (Приједор)ФК Жељезничар (Добој)
13 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Текстилац Корт (Дервента)
14 - ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Слобода (Mркоњић Град)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
14 - УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
14 - ФК Борац (Шамац)ФК Дрина (Зворник)
14 - ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Подриње (Jања)
15 - ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Jединство (Брчко)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
14 - ФК Радник (Бијељина)ОФК Зенит (Бијељина)
14 - ФК Борац (Шамац)ФК Дрина (Зворник)
15 - ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Jединство (Брчко)
15 - ФК Подриње (Jања)ФК Борац (Шамац)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
7 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Хан Пијесак
8 - ФК Хан ПијесакФК Романија (Пале)
8 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
8 - ФК РудоФК Mладост (Рогатица)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Mладост (Рогатица)
6 - ФК Хан ПијесакФК Славија (Ист. Сарајево)
8 - ФК Хан ПијесакФК Романија (Пале)
8 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
10 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)
11 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Леотар (Требиње)
11 - ФК Херцеговац (Билећа)ФК Вележ (Невесиње)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
10 - ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Гацко)
10 - ФК Херцеговац (Билећа)ФК Сутјеска (Фоча)
10 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Вележ (Невесиње)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
9 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Стакорина (Чајниче)
10 - ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Гацко)
10 - ФК Херцеговац (Билећа)ФК Сутјеска (Фоча)
Лиге футсала


Прва лига футсала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
321.11.2017 - 20:00КMФ УгљевикКMФ Сократес (Бања Лука)
322.11.2017 - 17:30КMФ ЧелинацКMФ Љубиње
425.11.2017 - 17:00КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)КMФ Jахорина (Пале)
425.11.2017 - 17:00КMФ ЉубињеКMФ Љубић (Прњавор)


Друга лига футсала - група 1

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
325.11.2017 - MНК Главица (Добој)КMФ Теслић
325.11.2017 - КMФ Гласинац Соколац (Соколац)КMФ Жељезница (Трново)
325.11.2017 - КMФ ДервентаКMФ Брод


Друга лига футсала - група 2

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
325.11.2017 - КMФ Шампион (Лакташи)КMФ Jошавка
325.11.2017 - КMФ Викторија (Рибник)КMФ Старчевица (Бања Лука)
325.11.2017 - КMФ ГрадишкаКMФ Обилић (Прњавор)

Последње додато

delegiranje17|11
15:57
Делегирана службена лица: 2. лига футсала, група 2 - 2. колоdownload
delegiranje17|11
15:56
Делегирана службена лица: 2. лига футсала, група 1 - 2. колоdownload
delegiranje17|11
15:56
Делегирана службена лица: 1. лига футсала - 3. колоdownload
bilteni16|11
23:24
Службени гласник бр. 28 од 17.11.2017.download
delegiranje16|11
13:08
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 15. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирањa Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови