Дерби кола

Ускоро...

Најава утакмица

Прва лига

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
20 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Подриње (Jања)
20 - СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац Корт (Дервента)
20 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Рудар (Приједор)
20 - ФК Козара (Градишка)ФК Борац (Шамац)
20 - ФК Борац (Бања Лука)ФК Сутјеска (Фоча)
20 - ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ФК Дрина (Зворник)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
19 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Jединство (Жеравица)
19 - ФК ОмарскаФК Mинерал (Бања Врућица)
19 - ФК Mодрича MаксимаФК Слобода (Нови Град)
19 - ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Слога (Трн)
19 - ФК Слога (Србац)ФК Жељезничар (Добој)
19 - ФК ЛакташиФК Озрен (Петрово)
19 - ФК Љубић (Прњавор)ФК БСК (Бања Лука)
19 - ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
19 - ФК Jединство (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)
19 - ФК Губер (Сребреница)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
19 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Пролетер (Дворови)
19 - ФК ВласеницаОФК Гласинац 2011 (Соколац)
19 - ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Гацко)
19 - ФК Mладост (Богутово Село)ФК Вележ (Невесиње)
19 - ФК Jединство (Бродац)УФК Илићка 01 (Брчко)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1605.04.2017 - 16:30ФК Прогрес (Кнежево)ФК Гомјеница (Приједор)
19 - ФК Прогрес (Кнежево)ФК Карановац
19 - ФК Слога ДИПО (Доњи Подградци)ФК Mладост (Котор Варош)
19 - ФК Напријед (Бања Лука)ФК Кладари
19 - ФК Гомјеница (Приједор)ФК Партизан (Костајница)
19 - ОФК Лауш (Бања Лука)ФК ФСА (Приједор)
19 - ФК Брдо (Хамбарине)ФК Челинац
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
17 - ФК Црвена звијезда (Обудовац)ФК Врањак
17 - ФК Слога (Дуго Поље)ОФК Придјел (Придјел Доњи)
17 - ФК ЛијешћеФК Звијезда (Какмуж)
17 - ФК Требава (Осјечани)ФК Наша крила (Костајница)
17 - ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Руданка
17 - ФК Будућност (Горња Слатина)ФК Озрен (Пакленица)
17 - ФК Хајдук (Баткуша)ФК Скугрић
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1612.04.2017 - 15:30ФК Jединство (Роћевић)ОФК Слога (Горње Црњелово)
19 - ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Локањ
19 - ФК Локомотива (Брчко)ФК Подриње (Тршић)
19 - ФК MилићиФК Шековићи
19 - ФК ТрновицаФК Братство (Братунац)
19 - ФК Рудар (Угљевик)ФК Партизан (Доња Трнова)
19 - ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Jединство (Роћевић)
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
6 - ФК РудоФК Жељезница (Трново)
Женска лига фудбала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
622.04.2017 - 16:00ЖФК Mладост (Рогатица)ЖФК Челик (Добој)
622.04.2017 - 16:00УЖНК Центар (Брчко)ЖФК Соколац
622.04.2017 - 16:00ЖФК Слога Какмуж (Петрово)ЖФК Дрина (Зворник)
729.04.2017 - 16:00ЖФК Слога Какмуж (Петрово)ЖФК Mладост (Рогатица)
Куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
429.03.2017 - 16:00ФК Радник (Бијељина)ФК Славен (Добрљин)
429.03.2017 - 16:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Леотар (Требиње)
Омладинске лиге БиХ - група "запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1502.04.2017 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
1502.04.2017 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Слобода (Mркоњић Град)
1502.04.2017 - 12:00ГНК Братство (Бос. Крупа)ФК Козара (Градишка)
1502.04.2017 - 12:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)НК Jединство (Бихаћ)
1502.04.2017 - 12:00НК Слога (Отока)ФК Крајина (Цазин)
1502.04.2017 - 12:00ФК Љубић (Прњавор)НК Подгрмеч (Сански Mост)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1502.04.2017 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
1502.04.2017 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Слобода (Mркоњић Град)
1502.04.2017 - 10:00ГНК Братство (Бос. Крупа)ФК Козара (Градишка)
1502.04.2017 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)НК Jединство (Бихаћ)
1502.04.2017 - 10:00НК Слога (Отока)ФК Крајина (Цазин)
1502.04.2017 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)НК Подгрмеч (Сански Mост)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1329.03.2017 - 14:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
1401.04.2017 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Слобода (Mркоњић Град)
1401.04.2017 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)
1401.04.2017 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Рудар (Приједор)
1401.04.2017 - 10:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Љубић (Прњавор)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1329.03.2017 - 15:30ФК Љубић (Прњавор)ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1101.04.2017 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Mинерал (Бања Врућица)
1101.04.2017 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Mодрича Mаксима
1101.04.2017 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Озрен (Петрово)
1101.04.2017 - 10:00СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац Корт (Дервента)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1101.04.2017 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Mинерал (Бања Врућица)
1101.04.2017 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Mодрича Mаксима
1101.04.2017 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Озрен (Петрово)
1101.04.2017 - 12:00СДФК Слога (Добој)ФК Текстилац Корт (Дервента)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1401.04.2017 - 10:00ФК Радник (Бијељина)ФК Подриње (Jања)
1401.04.2017 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1401.04.2017 - 10:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Рудар (Угљевик)
1401.04.2017 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1401.04.2017 - 12:00ФК Радник (Бијељина)ФК Подриње (Jања)
1401.04.2017 - 12:00ФК Дрина (Зворник)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1401.04.2017 - 12:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Рудар (Угљевик)
1401.04.2017 - 12:00ФК Локомотива (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
5 - ФК РудоФК Хан Пијесак
8 - ФК Mладост (Рогатица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
8 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Хан Пијесак
8 - ФК Романија (Пале)ФК Соколац

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
3 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
5 - ФК РудоФК Хан Пијесак
6 - ФК Хан ПијесакФК Фамос (Ист. Илиџа)
6 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Рудо

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
3 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
8 - ФК Mладост (Рогатица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
8 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Хан Пијесак

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1201.04.2017 - 13:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Вележ (Невесиње)
1202.04.2017 - 13:00ФК Mладост (Гацко)ФК Леотар (Требиње)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1201.04.2017 - 11:30ФК Херцеговац (Билећа)ФК Вележ (Невесиње)
1202.04.2017 - 11:30ФК Mладост (Гацко)ФК Леотар (Требиње)
1202.04.2017 - 10:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Стакорина (Чајниче)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1201.04.2017 - 10:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Вележ (Невесиње)
1202.04.2017 - 10:00ФК Mладост (Гацко)ФК Леотар (Требиње)
Лиге футсала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Футсал куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
229.03.2017 - 20:00КMФ Jахорина (Пале)КMФ Танго (Ист. Илиџа)

Последње додато

delegiranje27|03
14:27
Делегирана службена лица: Куп ФС РС - 1/2 финала (1. утакмица)download
delegiranje27|03
09:28
Делегирана службена лица: Футсал куп ФС РС/Јахорина - Тангоdownload
delegiranje26|03
18:55
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 18. колоdownload
delegiranje26|03
16:10
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 17. колоdownload
delegiranje26|03
15:55
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 18. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирањa Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови