Молимо представнике клубова или друга овлаштена лица да ажурирају клупске податке у информационом систему COMET. На основу тих података се генерише садржај клупске странице на сајту који се односи на податке о клубу. Уколико нису у могућности то да ураде, нека нам доставе тражене промјене на емаил адресу: web@fsrs.org

 

Премијер лига БиХ, Прва и Друге лиге ФС РС

Премијер лига БиХ Прва лига Друга лига "Запад" Друга лига "Исток"
ФК Крупа (Крупа на Врбасу) ФК Слобода (Мркоњић Град) ФК БСК (Бања Лука) ФК Илићка 01 (Брчко)
ФК Радник (Бијељина) ФК Жељезничар Спорт Тим (Бања Лука) ФК Борац (Шамац) ФК Леотар (Требиње)
ФК Борац (Бања Лука) ФК Дрина (Зворник) ФК Пролетер (Теслић) ФК Будућност (Пилица)
  ФК Рудар (Приједор) ФК Љубић (Прњавор) ФК Јединство (Бродац)
  ФК Славија (Ист. Сарајево) ФК Лакташи ФК Младост (Богутово Село)
  ФК Козара (Градишка) ФК Слога (Србац) ФК Фамос (Ист. Илиџа)
  ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић) ФК Дубраве (Градишка) ФК Слога (Горње Црњелово)
  ФК Сутјеска (Фоча) ФК Модрича Алфа (Модрича) ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
  ФК Текстилац (Дервента) ФК Омарска ФК Губер (Сребреница)
  ФК Напредак (Доњи Шепак) ФК Младост (Доња Слатина) ФК Јединство (Брчко)
  ФК Подриње (Јања) ФК Врањак ФК Слога Јунајтед (Бијељина)
  ФК Слога (Добој) ФК Слобода (Нови Град) ФК Пролетер (Дворови)
    ФК Слога (Трн) ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
    ФК Жељезничар (Добој) ФК Младост (Гацко)
    ФК Озрен (Петрово) ФК Вележ (Невесиње)
    ФК Јединство (Жеравица) ФК Младост (Рогатица)

Регионалне лиге

Група "Запад" Група "Центар" Група "Исток" Група "Југ"
ФК Борац (Козарска Дубица) ФК Озрен (Пакленица) ФК Локањ ФК Романија (Пале)
ФК Горица (Шипово) ФК Минерал (Бања Врућица) ФК Омладинац (Поточари) ФК Жељезница (Трново)
ФК Лијевче (Нова Топола) ФК Скугрић ФК БСК Лединци (Батковић) ФК Рудо
ФК Раван (Међеђа) ФК Руданка ФК Јединство (Роћевић) ФК Стакорина (Чајниче)
ОФК Брдо (Хамбарине) ФК Хајдук (Баткуша) ФК Раднички (Каракај) ОФК Подграб
ОФК Лауш (Бања Лука) ФК Наша крила (Костајница) ФК Партизан (Доња Трнова) ФК Хан Пијесак
ФК Слога (Саничани) ФК Будућност (Горња Слатина) ФК Челопек  
ФК Напријед (Бања Лука) ФК Звијезда (Какмуж) ФК Братство (Братунац)  
ФК Милан (Косјерово) ОФК Полет 1926 (Брод) ФК Мајевица (Лопаре)  
ФК Прогрес (Кнежево) ОФК Придјел (Придјел Доњи) ОФК Шековићи  
ФК Младост (Котор Варош) ФК Требава (Осјечани) ФК Власеница  
ФК Кладари ФК Црвена звијезда (Обудовац) ФК Подриње (Тршић)  
ФК Партизан (Костајница) ФК Слога (Јакеш) ОФК Трновица  
ФК ФСА (Приједор) ФК Слога (Дуго Поље) ФК Задругар (Доње Црњелово)  
ФК Челинац   ФК Милићи  
ФК Карановац (Бања Лука)   ГФК Локомотива (Брчко)  

Омладинске квалитетне лиге ФС РС

Група "Запад" Група "Исток" Група "Југ - Сарајевско-романијска регија" Група "Југ - Херцеговина"
ФК Козара (Градишка) ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи) ОФК Гласинац 2011 (Соколац) ФК Сутјеска (Фоча)
ФК Пролетер (Теслић) УФК Илићка 01 (Брчко) ФК Хан Пијесак ФК Младост (Гацко)
ФК Рудар (Приједор) ФК Борац (Шамац) ФК Славија (Ист. Сарајево) ФК Стакорина (Чајниче)
ФК Жељезничар Спорт Тим (Бања Лука) ФК Радник (Бијељина) ФК Рудо ФК Херцеговац (Билећа)
ФК Слобода (Mркоњић Град) ФК Подриње (Jања) ФК Фамос (Ист. Илиџа) ФК Вележ (Невесиње)
ФК Борац (Бања Лука) ФК Дрина (Зворник) ФК Романија (Пале) ФК Леотар (Требиње)
ФК Mинерал (Бања Врућица) ФК Јединство (Брчко) ФК Дрина ХЕ (Вишеград)  
ФК Жељезничар (Добој) ФК Локомотива (Брчко) ФК Младост (Рогатица)  
ОФК Полет 1926 (Брод) ОФК Зенит (Бијељина)    
ФК Текстилац (Дервента) ФК Напредак (Доњи Шепак)    
ФК Слога (Добој)      
ФК Mодрича