РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
11005:053
2.MГА
ФК Mладост (Гацко)
11003:213
3.JБР
ФК Jединство (Бродац)
11002:113
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
11002:113
5.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
11001:013
6.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
11001:013
7.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
11001:013
8.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
10101:101
9.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
10101:101
10.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
10012:3-10
11.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
10011:2-10
12.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
10011:2-10
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
10010:1-10
14.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
10010:1-10
15.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
10010:1-10
16.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
10010:5-50

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
112.08.2017 - 17:30ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Богутово Село)1:0 (0:0)imgimg
112.08.2017 - 17:30ФК Mладост (Гацко)ФК Будућност (Пилица)3:2 (3:2)imgimg
112.08.2017 - 17:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Jединство (Брчко)1:1 (0:0)imgimg
112.08.2017 - 17:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)2:1 (1:0)imgimg
112.08.2017 - 17:31ФК Леотар (Требиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:0 (0:0)imgimg
113.08.2017 - 17:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Пролетер (Дворови)5:0 (0:0)imgimg
113.08.2017 - 17:30ФК Jединство (Бродац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)2:1 (1:1)imgimg
123.08.2017 - 17:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)0:1 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
22008:176
2.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
22005:146
3.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
21104:314
4.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
21103:214
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
21102:114
6.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
21013:213
7.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
21014:403
8.JБР
ФК Jединство (Бродац)
21013:303
9.MГА
ФК Mладост (Гацко)
21014:6-23
10.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
21014:6-23
11.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
20202:202
12.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
20110:1-11
13.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
20110:1-11
14.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
20111:3-21
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
20022:5-30
16.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
20021:5-40

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
219.08.2017 - 17:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:0 (2:0)imgimg
219.08.2017 - 17:30ФК Mладост (Рогатица)ОФК Слога (Горње Црњелово)1:3 (0:2)imgimg
219.08.2017 - 17:30ФК Jединство (Брчко)ФК Леотар (Требиње)1:1 (0:0)imgimg
219.08.2017 - 17:30ФК Губер (Сребреница)УФК Илићка 01 (Брчко)2:2 (0:1)imgimg
220.08.2017 - 17:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)0:0 (0:0)imgimg
220.08.2017 - 17:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Mладост (Гацко)4:1 (1:0)imgimg
220.08.2017 - 17:30ФК Будућност (Пилица)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:0)imgimg
220.08.2017 - 17:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Вележ (Невесиње)4:1 (3:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
330011:1109
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
32107:347
3.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
32015:326
4.JБР
ФК Jединство (Бродац)
32015:326
5.MГА
ФК Mладост (Гацко)
32017:706
6.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
31202:115
7.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
31114:224
8.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
31113:214
9.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
31117:704
10.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
31113:5-24
11.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
31025:9-43
12.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
30214:6-22
13.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
30213:6-32
14.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
30123:6-31
15.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
30122:6-41
16.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
30120:4-41

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
306.09.2017 - 17:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Будућност (Пилица)3:3 (1:2)imgimg
326.08.2017 - 17:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)3:0 (1:0)imgimg
326.08.2017 - 17:30ФК Леотар (Требиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)imgimg
326.08.2017 - 17:30ФК Mладост (Гацко)ФК Пролетер (Дворови)3:1 (2:1)imgimg
326.08.2017 - 17:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Jединство (Брчко)4:1 (3:0)imgimg
327.08.2017 - 17:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Рогатица)1:1 (0:1)imgimg
327.08.2017 - 17:30ФК Jединство (Бродац)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)2:0 (0:0)imgimg
327.08.2017 - 17:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Губер (Сребреница)3:0 (2:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
440012:11112
2.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
43016:339
3.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
42117:437
4.JБР
ФК Jединство (Бродац)
42116:427
5.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
42118:717
6.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
42115:6-17
7.MГА
ФК Mладост (Гацко)
42027:9-26
8.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
41214:225
9.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
41213:215
10.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
41212:205
11.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
41125:6-14
12.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
41121:4-34
13.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
41126:10-44
14.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
40224:7-32
15.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
40223:7-42
16.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
40133:8-51

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
402.09.2017 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)0:0 (0:0)imgimg
403.09.2017 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Jединство (Брчко)1:0 (1:0)imgimg
403.09.2017 - 17:00ФК Будућност (Пилица)ФК Леотар (Требиње)1:0 (1:0)imgimg
403.09.2017 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Jединство (Бродац)1:1 (1:1)imgimg
403.09.2017 - 17:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)1:0 (0:0)imgimg
403.09.2017 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Гацко)2:0 (2:0)imgimg
403.09.2017 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Слога (Горње Црњелово)0:1 (0:0)imgimg
406.09.2017 - 17:00ФК Губер (Сребреница)ФК Вележ (Невесиње)2:1 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
550019:11815
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
53119:5410
3.JБР
ФК Jединство (Бродац)
53118:4410
4.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
531110:7310
5.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
53027:619
6.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
52215:328
7.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
52217:8-18
8.MГА
ФК Mладост (Гацко)
52129:11-27
9.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
51224:405
10.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
51228:9-15
11.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
51223:4-15
12.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
51225:7-25
13.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
51135:8-34
14.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
51138:14-64
15.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
51131:11-104
16.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
50144:10-61

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
509.09.2017 - 17:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Mладост (Богутово Село)7:0 (2:0)imgimg
509.09.2017 - 17:00ФК Mладост (Гацко)ФК Губер (Сребреница)2:2 (1:0)imgimg
509.09.2017 - 17:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Пролетер (Дворови)4:2 (3:1)imgimg
509.09.2017 - 17:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Будућност (Пилица)0:2 (0:0)imgimg
510.09.2017 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)УФК Илићка 01 (Брчко)1:2 (1:1)imgimg
510.09.2017 - 17:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Рогатица)2:0 (2:0)imgimg
510.09.2017 - 17:00ФК Леотар (Требиње)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)3:1 (1:1)imgimg
510.09.2017 - 17:00ФК Jединство (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)2:0 (2:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
660025:12418
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
641113:5813
3.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
641113:8513
4.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
640210:7312
5.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
632111:9211
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
63129:8110
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
622212:1118
8.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
62225:418
9.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
62224:408
10.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
62139:14-57
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
62139:15-67
12.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
61235:7-25
13.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
61236:10-45
14.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
61147:12-54
15.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
61141:12-114
16.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
60154:16-121

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
616.09.2017 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Гацко)4:0 (3:0)imgimg
616.09.2017 - 16:30ФК Губер (Сребреница)ФК Jединство (Бродац)4:1 (4:0)imgimg
617.09.2017 - 16:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:1 (0:0)imgimg
617.09.2017 - 16:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:1 (1:0)imgimg
617.09.2017 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:4 (2:1)imgimg
617.09.2017 - 16:30ФК Будућност (Пилица)ФК Jединство (Брчко)3:1 (2:1)imgimg
617.09.2017 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Леотар (Требиње)1:0 (0:0)imgimg
617.09.2017 - 16:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Вележ (Невесиње)6:0 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
770030:12921
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
741214:7713
3.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
741211:8313
4.JБР
ФК Jединство (Бродац)
741211:9213
5.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
741216:18-213
6.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
733112:10212
7.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
732214:7711
8.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
732210:5511
9.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
723213:1219
10.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
72239:728
11.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
72149:18-97
12.MГА
ФК Mладост (Гацко)
72149:20-117
13.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
71337:11-46
14.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
711510:19-94
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
71158:17-94
16.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
71154:18-144

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
723.09.2017 - 16:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Рогатица)5:1 (4:0)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Jединство (Брчко)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)1:1 (1:1)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Mладост (Гацко)ОФК Слога (Горње Црњелово)0:5 (0:3)imgimg
723.09.2017 - 16:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Губер (Сребреница)1:1 (0:1)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Пролетер (Дворови)4:0 (1:0)imgimg
723.09.2017 - 16:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Будућност (Пилица)10:3 (6:2)imgimg
724.09.2017 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Богутово Село)6:3 (3:3)imgimg
724.09.2017 - 16:00ФК Jединство (Бродац)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
880036:13524
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
851217:8916
3.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
843113:10315
4.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
842217:71014
5.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
841311:11013
6.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
841316:19-313
7.JБР
ФК Jединство (Бродац)
841311:15-413
8.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
832310:6411
9.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
831411:19-810
10.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
823310:829
11.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
823314:15-19
12.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
821512:19-77
13.MГА
ФК Mладост (Гацко)
82159:22-137
14.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
82155:18-137
15.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
81348:13-56
16.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
81259:18-95

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
801.10.2017 - 16:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Будућност (Пилица)1:0 (1:0)imgimg
801.10.2017 - 16:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Jединство (Брчко)2:1 (2:0)imgimg
801.10.2017 - 16:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Jединство (Бродац)6:0 (3:0)imgimg
801.10.2017 - 16:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:3 (0:0)imgimg
801.10.2017 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)1:1 (0:0)imgimg
801.10.2017 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Гацко)2:0 (1:0)imgimg
830.09.2017 - 16:00ФК Губер (Сребреница)ФК Леотар (Требиње)1:0 (0:0)imgimg
830.09.2017 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)3:1 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
981037:23525
2.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
952222:81417
3.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
951317:9816
4.JБР
ФК Jединство (Бродац)
951312:15-316
5.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
943213:12115
6.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
942311:6514
7.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
942311:11014
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
942316:19-314
9.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
933312:8412
10.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
924315:16-110
11.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
931512:24-1210
12.MГА
ФК Mладост (Гацко)
931510:22-1210
13.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
92349:13-49
14.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
921612:20-87
15.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
92165:19-147
16.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
91269:19-105

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
907.10.2017 - 15:30ФК Mладост (Гацко)ФК Mладост (Богутово Село)1:0 (1:0)imgimg
907.10.2017 - 15:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ОФК Слога (Горње Црњелово)1:1 (1:1)imgimg
907.10.2017 - 15:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Губер (Сребреница)2:0 (0:0)imgimg
907.10.2017 - 15:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Пролетер (Дворови)5:1 (2:1)imgimg
907.10.2017 - 15:30ФК Леотар (Требиње)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
907.10.2017 - 15:30ФК Jединство (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)1:0 (0:0)imgimg
908.10.2017 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (1:0)imgimg
908.10.2017 - 15:30ФК Будућност (Пилица)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)0:0 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
1091040:23828
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1061319:91019
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1053223:91418
4.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1053214:12218
5.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1051413:19-616
6.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1042411:9214
7.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1042412:13-114
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1042417:21-414
9.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1041514:23-913
10.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1041514:25-1113
11.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1033412:10212
12.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1024415:18-310
13.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1031614:20-610
14.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
103167:20-1310
15.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
102359:14-59
16.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1013610:20-106

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1014.10.2017 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)2:0 (0:0)imgimg
1014.10.2017 - 15:00ФК Губер (Сребреница)ФК Jединство (Брчко)1:0 (1:0)imgimg
1014.10.2017 - 15:00ФК Mладост (Гацко)ФК Jединство (Бродац)4:1 (3:0)imgimg
1015.10.2017 - 15:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)2:1 (1:0)imgimg
1015.10.2017 - 15:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:1 (0:0)imgimg
1015.10.2017 - 15:00ФК Вележ (Невесиње)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:0 (1:0)imgimg
1015.10.2017 - 15:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Будућност (Пилица)2:1 (1:0)imgimg
1015.10.2017 - 15:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Леотар (Требиње)3:0 (1:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
11101043:34031
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1163216:13321
3.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1161419:10919
4.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1161415:19-419
5.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1153324:111318
6.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1152425:22317
7.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1152412:9317
8.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1152417:16117
9.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1134419:18113
10.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1141617:30-1313
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1141614:27-1313
12.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1133513:13012
13.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1133510:14-412
14.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1131714:21-710
15.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
113177:22-1510
16.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1113711:28-176

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1121.10.2017 - 15:00ФК Леотар (Требиње)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (0:0)imgimg
1121.10.2017 - 15:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)imgimg
1121.10.2017 - 15:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Гацко)4:0 (1:0)imgimg
1121.10.2017 - 15:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ОФК Слога (Горње Црњелово)1:3 (0:1)imgimg
1121.10.2017 - 15:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Губер (Сребреница)1:2 (0:1)imgimg
1122.10.2017 - 15:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Богутово Село)2:0 (1:0)imgimg
1122.10.2017 - 15:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Рогатица)8:1 (4:0)imgimg
1122.10.2017 - 15:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Пролетер (Дворови)5:3 (2:3)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
12111046:34334
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1271420:101022
3.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1264218:15322
4.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1262415:19-420
5.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1253424:121218
6.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1253427:24318
7.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1253413:10318
8.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1252518:19-117
9.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1235419:18114
10.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1242615:28-1314
11.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1241717:22-513
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1241718:32-1413
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
124179:23-1413
14.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1233614:16-212
15.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1233610:17-712
16.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1223714:29-159

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1228.10.2017 - 14:30ФК Губер (Сребреница)ФК Будућност (Пилица)2:2 (0:1)imgimg
1228.10.2017 - 14:30ФК Mладост (Гацко)ФК Леотар (Требиње)1:1 (0:1)imgimg
1228.10.2017 - 14:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:0 (0:0)imgimg
1229.10.2017 - 14:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Пролетер (Дворови)2:1 (1:1)imgimg
1229.10.2017 - 14:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Jединство (Брчко)3:0 (0:0)imgimg
1229.10.2017 - 14:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)3:1 (1:0)imgimg
1229.10.2017 - 14:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:1 (3:0)imgimg
1229.10.2017 - 14:30ФК Jединство (Бродац)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)0:0 (0:0)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
13111147:54234
2.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1372422:121023
3.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1364318:17122
4.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1363426:131321
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1363415:11421
6.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1362520:19120
7.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1362516:21-520
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1354429:26319
9.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1345422:19317
10.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1352617:29-1217
11.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1351720:23-316
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1351722:33-1116
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1341810:26-1613
14.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1333715:18-312
15.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1333711:20-912
16.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1323815:33-189

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1304.11.2017 - 14:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Богутово Село)3:1 (2:0)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Гацко)1:2 (1:1)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Слога (Горње Црњелово)2:1 (0:0)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Леотар (Требиње)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:1)imgimg
1304.11.2017 - 14:00ФК Jединство (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)1:3 (0:2)imgimg
1305.11.2017 - 14:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Губер (Сребреница)2:0 (2:0)imgimg
1305.11.2017 - 14:00ФК Будућност (Пилица)УФК Илићка 01 (Брчко)2:2 (0:1)imgimg
1305.11.2017 - 14:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Рогатица)4:1 (2:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
14112148:64235
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1474320:18225
3.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1473422:121024
4.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1472519:23-423
5.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1463526:161021
6.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1463516:13321
7.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1463520:19121
8.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1455424:20420
9.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1455430:27320
10.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1462619:29-1020
11.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1461723:23019
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1451823:35-1216
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1442811:27-1614
14.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1433817:21-412
15.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1433811:22-1112
16.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1424816:34-1810

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1411.11.2017 - 13:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)0:0 (0:0)imgimg
1411.11.2017 - 13:30ФК Губер (Сребреница)ФК Пролетер (Дворови)2:1 (0:0)imgimg
1411.11.2017 - 13:30ФК Mладост (Гацко)ФК Jединство (Брчко)2:0 (0:0)imgimg
1411.11.2017 - 13:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Леотар (Требиње)2:1 (2:0)imgimg
1412.11.2017 - 13:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Mладост (Рогатица)1:1 (1:0)imgimg
1412.11.2017 - 13:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)3:0 (3:0)imgimg
1412.11.2017 - 13:30ФК Jединство (Бродац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)3:2 (1:1)imgimg
1412.11.2017 - 13:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Будућност (Пилица)1:1 (1:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
1518.11.2017 - 13:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)1:4 (0:3)imgimg
1518.11.2017 - 13:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Гацко)3:0 (1:0)imgimg
1518.11.2017 - 13:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Богутово Село)5:1 (2:1)imgimg
1518.11.2017 - 13:00ФК Jединство (Брчко)ФК Jединство (Бродац)3:3 (1:1)imgimg
1519.11.2017 - 13:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ОФК Слога (Горње Црњелово)0:3 (0:0)imgimg
1519.11.2017 - 13:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Губер (Сребреница)2:1 (1:0)imgimg
1519.11.2017 - 13:00ФК Будућност (Пилица)ФК Вележ (Невесиње)2:2 (1:2)imgimg
1519.11.2017 - 13:00ФК Пролетер (Дворови)УФК Илићка 01 (Брчко)2:1 (1:1)imgimg

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
16 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
16 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
17 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
17 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)img
17 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
17 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)-:- (-:-)img
17 - 00:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
18 - 00:00ФК Губер (Сребреница)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
18 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
19 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
19 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
19 - 00:00ОФК Слога (Горње Црњелово)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
19 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
20 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
20 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
21 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)-:- (-:-)img
21 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
21 - 00:00ФК Mладост (Гацко)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
22 - 00:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Губер (Сребреница)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
22 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
22 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
23 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
23 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
23 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
24 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
24 - 00:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Губер (Сребреница)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
24 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)img
24 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
25 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
25 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
25 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
26 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
26 - 00:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Губер (Сребреница)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
26 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)img
26 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
27 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
27 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
27 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
28 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)img
28 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
28 - 00:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
28 - 00:00ФК Губер (Сребреница)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
29 - 00:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Губер (Сребреница)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Будућност (Пилица)ОФК Слога (Горње Црњелово)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Jединство (Брчко)ФК Mладост (Гацко)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Леотар (Требиње)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Богутово Село)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Вележ (Невесиње)-:- (-:-)img
29 - 00:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Jединство (Бродац)-:- (-:-)img

РБОзнакаКлубМПНИДГ:ПГГРБд
1.СГЦ
ОФК Слога (Горње Црњелово)
15122151:64538
2.ГСР
ФК Губер (Сребреница)
1574421:20125
3.ФАM
ФК Фамос (Ист. Илиџа)
1573529:161324
4.ИЛБ
УФК Илићка 01 (Брчко)
1573523:14924
5.ЛЕТ
ФК Леотар (Требиње)
1573521:14724
6.JБР
ФК Jединство (Бродац)
1573522:26-424
7.ГЛС
ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
1565428:21723
8.БПИ
ФК Будућност (Пилица)
1556432:29321
9.СJБ
ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
1563620:22-221
10.ВНЕ
ФК Вележ (Невесиње)
1562725:25020
11.MГА
ФК Mладост (Гацко)
1562719:32-1320
12.ПДВ
ФК Пролетер (Дворови)
1561825:36-1119
13.MБС
ФК Mладост (Богутово Село)
1542912:32-2014
14.JБЧ
ФК Jединство (Брчко)
1534814:25-1113
15.MРО
ФК Mладост (Рогатица)
1534818:35-1713
16.ДХЕ
ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1533918:25-712

*У табели су урачунате само утакмице чији је статус потврђен


КолоВријеме одигравањаДомаћинГостРезултатСтатусИзвјештај
30 - 00:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Mладост (Гацко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)-:- (-:-)img
30 - 00:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Губер (Сребреница)ФК Mладост (Рогатица)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Леотар (Требиње)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Jединство (Бродац)ФК Jединство (Брчко)-:- (-:-)img
30 - 00:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Будућност (Пилица)-:- (-:-)img
30 - 00:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)-:- (-:-)img