Најава утакмица

Прва лига

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1121.10.2017 - 15:00ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац Корт (Дервента)
1121.10.2017 - 15:00ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Напредак (Доњи Шепак)
1121.10.2017 - 15:00СДФК Слога (Добој)ФК Подриње (Jања)
1121.10.2017 - 15:00ФК Рудар (Приједор)ФК Сутјеска (Фоча)
1121.10.2017 - 15:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Дрина (Зворник)
1122.10.2017 - 15:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1120.10.2017 - 15:00ФК БСК (Бања Лука)ФК Борац (Шамац)
1121.10.2017 - 15:00ФК Слога (Србац)ФК Mодрича Алфа
1121.10.2017 - 15:00ФК Озрен (Петрово)ФК Љубић (Прњавор)
1121.10.2017 - 15:00ФК Слога (Трн)ФК Пролетер (Теслић)
1122.10.2017 - 15:00ФК ВрањакФК Jединство (Жеравица)
1122.10.2017 - 15:00ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Слобода (Нови Град)
1122.10.2017 - 15:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Лакташи
1122.10.2017 - 15:00ФК Дубраве (Градишка)ФК Омарска
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1121.10.2017 - 15:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Гацко)
1121.10.2017 - 15:00ФК Леотар (Требиње)ФК Вележ (Невесиње)
1121.10.2017 - 15:00ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ОФК Слога (Горње Црњелово)
1121.10.2017 - 15:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)
1121.10.2017 - 15:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Губер (Сребреница)
1122.10.2017 - 15:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Богутово Село)
1122.10.2017 - 15:00ФК Будућност (Пилица)ФК Mладост (Рогатица)
1122.10.2017 - 15:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Пролетер (Дворови)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1121.10.2017 - 15:00ФК Прогрес (Кнежево)ФК Челинац
1121.10.2017 - 15:00ФК ФСА (Приједор)ФК Партизан (Костајница)
1121.10.2017 - 15:00ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Карановац
1122.10.2017 - 15:00ФК Слога (Саничани)ФК Борац (Коз. Дубица)
1122.10.2017 - 15:00ФК Раван (Mеђеђа)ФК Mладост (Котор Варош)
1122.10.2017 - 15:00ФК Горица (Шипово)ФК Лијевче (Нова Топола)
1122.10.2017 - 15:00ФК КладариФК Напријед (Бања Лука)
1122.10.2017 - 15:00ФК Mилан (Косјерово)ФК Брдо (Хамбарине)
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1121.10.2017 - 15:00ФК Озрен (Пакленица)ОФК Придјел (Придјел Доњи)
1122.10.2017 - 15:00ФК Звијезда (Какмуж)ФК Mинерал (Бања Врућица)
1122.10.2017 - 15:00ФК Наша крила (Костајница)ОФК Полет 1926 (Брод)
1122.10.2017 - 15:00ФК Будућност (Горња Слатина)ФК Руданка
1122.10.2017 - 15:00ФК Требава (Осјечани)ФК Црвена звијезда (Обудовац)
1122.10.2017 - 15:00ФК Слога (Дуго Поље)ФК Хајдук (Баткуша)
1122.10.2017 - 15:00ФК СкугрићФК Слога (Jакеш)
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1121.10.2017 - 15:00ФК Братство (Братунац)ФК Раднички (Каракај)
1122.10.2017 - 15:00ФК БСК Лединци (Батковић)ФК Шековићи
1122.10.2017 - 15:00ФК Задругар (Доње Црњелово)ФК Омладинац (Поточари)
1122.10.2017 - 15:00ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Трновица
1122.10.2017 - 15:00ФК Mајевица (Лопаре)ФК Подриње (Тршић)
1122.10.2017 - 15:00ФК ЧелопекФК Локомотива (Брчко)
1122.10.2017 - 15:00ФК Jединство (Роћевић)ФК Локањ
1122.10.2017 - 15:00ФК MилићиФК Власеница
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
522.10.2017 - 15:00ФК Стакорина (Чајниче)ОФК Подграб
522.10.2017 - 15:00ФК Жељезница (Трново)ФК Рудо
522.10.2017 - 15:00ФК Романија (Пале)ФК Хан Пијесак
Женска лига фудбала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
521.10.2017 - 15:00ЖФК Дрина (Зворник)ЖФК Олимпик (Брчко)
521.10.2017 - 14:00УЖНК Центар Ред Стар (Брчко)ЖФК Mладост (Рогатица)
Куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "Запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1022.10.2017 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Нови Град)
1022.10.2017 - 12:00ФК Слобода (Mркоњић Град)НК Слога (Отока)
1022.10.2017 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Рудар (Приједор)
1022.10.2017 - 12:00ФК Крајина (Цазин)НК Крајишник (Велика Кладуша)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1022.10.2017 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Нови Град)
1022.10.2017 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)НК Слога (Отока)
1022.10.2017 - 10:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Рудар (Приједор)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1022.10.2017 - 12:00ФК Борац (Шамац)СДФК Слога (Добој)
1022.10.2017 - 12:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје
1022.10.2017 - 12:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Mодрича Алфа
1022.10.2017 - 12:00НК Звијезда (Градачац)ФК Пролетер (Теслић)
1022.10.2017 - 12:00НК Братство (Грачаница)ФК Jединство (Брчко)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1022.10.2017 - 10:00ФК Борац (Шамац)СДФК Слога (Добој)
1022.10.2017 - 10:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје
1022.10.2017 - 10:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Mодрича Алфа
1022.10.2017 - 10:00НК Звијезда (Градачац)ФК Пролетер (Теслић)
1022.10.2017 - 10:00НК Братство (Грачаница)ФК Jединство (Брчко)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1022.10.2017 - 12:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Дрина (Зворник)
1022.10.2017 - 12:00ФК Раднички (Лукавац)ФК Напредак (Доњи Шепак)
1022.10.2017 - 12:00ФК Подриње (Jања)ФК Слога (Симин Хан)
1022.10.2017 - 12:00ОФК Градина (Сребреник)НК Славен (Живинице)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1019.10.2017 - 15:30ФК Будућност (Бановићи)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
1022.10.2017 - 10:00ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Дрина (Зворник)
1022.10.2017 - 10:00ФК Раднички (Лукавац)ФК Напредак (Доњи Шепак)
1022.10.2017 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Слога (Симин Хан)
1022.10.2017 - 10:00ОФК Градина (Сребреник)НК Славен (Живинице)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
921.10.2017 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)
921.10.2017 - 10:00ФК Mодрича АлфаСДФК Слога (Добој)
921.10.2017 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
921.10.2017 - 10:00ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац Корт (Дервента)
921.10.2017 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар (Добој)
922.10.2017 - 10:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слобода (Mркоњић Град)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
921.10.2017 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Mинерал (Бања Врућица)
921.10.2017 - 12:00ФК Mодрича АлфаСДФК Слога (Добој)
921.10.2017 - 12:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
921.10.2017 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Текстилац Корт (Дервента)
921.10.2017 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Жељезничар (Добој)
922.10.2017 - 12:00ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Слобода (Mркоњић Град)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
4 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Врањак
5 - ФК ВрањакФК Озрен (Петрово)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
4 - ФК Жељезничар (Добој)ФК Озрен (Петрово)
4 - ФК Mладост (Доња Слатина)ФК Врањак
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1021.10.2017 - 10:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)
1021.10.2017 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Радник (Бијељина)
1021.10.2017 - 10:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Локомотива (Брчко)
1021.10.2017 - 10:00ФК Подриње (Jања)ОФК Зенит (Бијељина)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1021.10.2017 - 12:00ФК Jединство (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)
1021.10.2017 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Радник (Бијељина)
1021.10.2017 - 12:00ФК Напредак (Доњи Шепак)ФК Локомотива (Брчко)
1021.10.2017 - 12:00ФК Подриње (Jања)ОФК Зенит (Бијељина)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
6 - ФК Хан ПијесакФК Славија (Ист. Сарајево)
6 - ФК Романија (Пале)ФК Рудо
6 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)
6 - ФК Mладост (Рогатица)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Mладост (Рогатица)
4 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
6 - ФК Хан ПијесакФК Славија (Ист. Сарајево)
6 - ФК Романија (Пале)ФК Рудо

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
721.10.2017 - 10:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Стакорина (Чајниче)
722.10.2017 - 11:30ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
722.10.2017 - 11:30ФК Сутјеска (Фоча)ФК Леотар (Требиње)
722.10.2017 - 11:30ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
721.10.2017 - 10:00ФК Херцеговац (Билећа)ФК Стакорина (Чајниче)
722.10.2017 - 10:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Леотар (Требиње)
722.10.2017 - 10:00ФК Mладост (Гацко)ФК Вележ (Невесиње)
Лиге футсала


Прва лига футсала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
104.11.2017 - 17:00КMФ Сократес (Бања Лука)КMФ Брчко (Попово поље - Дистрикт Брчко)
104.11.2017 - 17:00КMФ Котор ВарошКMФ Љубиње
104.11.2017 - 17:00КMФ УгљевикКMФ Jахорина (Пале)
104.11.2017 - 17:00КMФ ЧелинацКMФ Љубић (Прњавор)


Друга лига футсала - група 1

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост


Друга лига футсала - група 2

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост

Последње додато

delegiranje19|10
11:53
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 11. колоdownload
delegiranje18|10
14:27
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 11. колоdownload
delegiranje18|10
12:29
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 10. колоdownload
delegiranje17|10
15:22
Делегирана службена лица: 2. лига Исток - 11. колоdownload
delegiranje17|10
15:22
Делегирана службена лица: 2. лига Запад - 11. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирањa Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови