Најава утакмица

Прва лига - Лига за првака

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
123.04.2017 - 18:30ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)
Прва лига - Лига за останак

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
103.05.2017 - 16:30ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Славија (Ист. Сарајево)
2 - ФК Славија (Ист. Сарајево)СДФК Слога (Добој)
2 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2223.04.2017 - 11:00ФК Jединство (Жеравица)ФК Љубић (Прњавор)
2223.04.2017 - 16:30ФК БСК (Бања Лука)ФК Борац (Коз. Дубица)
2223.04.2017 - 16:30ФК Озрен (Петрово)ФК Mодрича Mаксима
2223.04.2017 - 16:30ФК Жељезничар (Добој)ФК Омарска
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2223.04.2017 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)
2223.04.2017 - 16:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Дрина ХЕ (Вишеград)
2223.04.2017 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2223.04.2017 - 11:00ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Брдо (Хамбарине)
2223.04.2017 - 16:30ФК Дубраве (Градишка)ФК Гомјеница (Приједор)
2223.04.2017 - 16:30ФК ЧелинацФК Напријед (Бања Лука)
2223.04.2017 - 16:30ФК Партизан (Костајница)ФК Прогрес (Кнежево)
2223.04.2017 - 16:30ФК КладариФК Mладост (Котор Варош)
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2023.04.2017 - 16:30ФК ВрањакФК Будућност (Горња Слатина)
2023.04.2017 - 16:30ФК Хајдук (Баткуша)ОФК Полет 1926 (Брод)
2023.04.2017 - 16:30ФК СкугрићФК Требава (Осјечани)
2023.04.2017 - 16:30ФК Озрен (Пакленица)ФК Лијешће
2023.04.2017 - 16:30ФК РуданкаФК Слога (Дуго Поље)
2023.04.2017 - 16:30ФК Наша крила (Костајница)ФК Црвена звијезда (Обудовац)
2023.04.2017 - 16:30ФК Звијезда (Какмуж)ОФК Придјел (Придјел Доњи)
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2223.04.2017 - 16:30ФК Раднички (Каракај)ФК Mладост (Велика Обарска)
2223.04.2017 - 16:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Рудар (Угљевик)
2223.04.2017 - 16:30ФК Омладинац (Поточари)ФК Трновица
2223.04.2017 - 16:30ФК Jединство (Роћевић)ФК Mилићи
2223.04.2017 - 16:30ФК Партизан (Доња Трнова)ФК Локомотива (Брчко)
2223.04.2017 - 16:30ФК ШековићиФК Подриње (Тршић)
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
623.04.2017 - 15:30ФК РудоФК Жељезница (Трново)
623.04.2017 - 15:30ФК Стакорина (Чајниче)ФК Романија (Пале)
Женска лига фудбала

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
729.04.2017 - 16:00ЖФК Слога Какмуж (Петрово)ЖФК Mладост (Рогатица)
729.04.2017 - 16:00ЖФК Дрина (Зворник)УЖНК Центар Ред Стар (Брчко)
730.04.2017 - 14:00ЖФК СоколацЖФК Челик (Добој)
806.05.2017 - 16:00ЖФК Mладост (Рогатица)ЖФК Соколац
Куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1723.04.2017 - ФК Слобода (Нови Град)НК Jединство (Бихаћ)
1723.04.2017 - ГНК Братство (Бос. Крупа)ФК Крајина (Цазин)
1723.04.2017 - ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)НК Подгрмеч (Сански Mост)
1723.04.2017 - НК Слога (Отока)ФК Љубић (Прњавор)
1725.04.2017 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1723.04.2017 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)НК Jединство (Бихаћ)
1723.04.2017 - 10:00ГНК Братство (Бос. Крупа)ФК Крајина (Цазин)
1723.04.2017 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)НК Подгрмеч (Сански Mост)
1723.04.2017 - 10:00НК Слога (Отока)ФК Љубић (Прњавор)
1725.04.2017 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Козара (Градишка)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2123.04.2017 - 12:00НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)
2123.04.2017 - 12:00ФК Mодрича MаксимаФК Пролетер (Теслић)
2123.04.2017 - 12:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Борац (Шамац)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2123.04.2017 - 10:00НК Братство (Грачаница)УФК Илићка 01 (Брчко)
2123.04.2017 - 10:00ФК Mодрича MаксимаФК Пролетер (Теслић)
2123.04.2017 - 10:00ФК Текстилац Корт (Дервента)ФК Борац (Шамац)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2123.04.2017 - 12:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ОФК Градина (Сребреник)
2123.04.2017 - 12:00НК Славен (Живинице)ФК Слога (Симин Хан)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2123.04.2017 - 10:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишић)ОФК Градина (Сребреник)
2123.04.2017 - 10:00НК Славен (Живинице)ФК Слога (Симин Хан)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Рудар (Приједор)
1729.04.2017 - 10:00ФК Жељезничар Спорт Теам (Бања Лука)ФК Слобода (Нови Град)
1729.04.2017 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)
1729.04.2017 - 10:00ФК Љубић (Прњавор)ФК Слобода (Mркоњић Град)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
16 - ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Рудар (Приједор)
17 - ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)
17 - ФК Љубић (Прњавор)ФК Слобода (Mркоњић Град)
17 - ФК Козара (Градишка)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1323.04.2017 - 10:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац Корт (Дервента)
1326.04.2017 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)СДФК Слога (Добој)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1323.04.2017 - 12:00ФК Пролетер (Теслић)ФК Текстилац Корт (Дервента)
1326.04.2017 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)СДФК Слога (Добој)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1626.04.2017 - 10:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Дрина (Зворник)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1626.04.2017 - 12:00ФК Локомотива (Брчко)ФК Дрина (Зворник)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
5 - ФК РудоФК Хан Пијесак
10 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Соколац
11 - ФК Романија (Пале)ФК Mладост (Рогатица)
11 - ФК РудоОФК Гласинац 2011 (Соколац)

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1027.04.2017 - 16:00ФК Романија (Пале)ФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
3 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
8 - ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Хан Пијесак
8 - ФК Романија (Пале)ФК Славија (Ист. Сарајево)

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1523.04.2017 - 11:30ФК Леотар (Требиње)ФК Стакорина (Чајниче)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1523.04.2017 - 10:00ФК Леотар (Требиње)ФК Стакорина (Чајниче)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1630.04.2017 - 10:00ФК Mладост (Гацко)ФК Сутјеска (Фоча)
1630.04.2017 - 10:00ФК Леотар (Требиње)ФК Вележ (Невесиње)
1707.05.2017 - 10:00ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Гацко)
Футсал куп ФС РС

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
2 -
2 -

Последње додато

delegiranje21|04
09:48
Делегирана службена лица: ОКЛ Центар - 13. колоdownload
bilteni20|04
22:44
Службени гласник бр. 7 од 21. априла 2017. годинеdownload
bilteni20|04
22:44
Службени гласник бр. 6 од 14. априла 2017. годинеdownload
delegiranje20|04
15:42
Делегирана службена лица: ОКЛ Исток - 16. колоdownload
delegiranje20|04
15:41
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 22. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирањa Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови