Најава утакмица

Прва лига

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
427.08.2016 - 16:30ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Борац (Шамац)
427.08.2016 - 19:00ФК Сутјеска (Фоча)ФК Рудар (Приједор)
427.08.2016 - 16:30ФК Дрина (Зворник)ФК Текстилац (Дервента)
427.08.2016 - 16:30ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)ФК Подриње (Jања)
427.08.2016 - 19:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Слога (Добој)
427.08.2016 - 16:30ФК Козара (Градишка)ФК Слобода (Mркоњић Град)
Друга лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
327.08.2016 - 16:30ФК Жељезничар (Бања Лука)ФК Jединство (Жеравица)
327.08.2016 - 16:30ФК Пролетер (Теслић)ФК БСК (Бања Лука)
327.08.2016 - 16:30ФК ЛакташиФК Жељезничар (Добој)
327.08.2016 - 16:30ФК Слога (Србац)ФК Слога (Трн)
327.08.2016 - 16:30ФК MодричаФК Mинерал (Бања Врућица)
328.08.2016 - 16:30ФК Борац (Коз. Дубица)ФК Слобода (Нови Град)
328.08.2016 - 16:30ФК ОмарскаФК Mладост (Доња Слатина)
329.08.2016 - 16:30ФК Љубић (Прњавор)ФК Озрен (Петрово)
Друга лига "Исток"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
327.08.2016 - 16:30ФК Леотар (Требиње)ФК Mладост (Рогатица)
327.08.2016 - 16:30ФК Напредак (Доњи Шепак)УФК Илићка 01 (Брчко)
327.08.2016 - 16:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)
327.08.2016 - 16:30ФК Дрина ХЕ (Вишеград)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)
327.08.2016 - 16:30ФК Губер (Сребреница)ФК Jединство (Брчко)
328.08.2016 - 16:30ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)
328.08.2016 - 16:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Mладост (Гацко)
328.08.2016 - 16:30ФК ВласеницаФК Пролетер (Дворови)
Регионалнa лига "Запад"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
327.08.2016 - 16:30ФК Лијевче (Нова Топола)ФК Дубраве (Градишка)
327.08.2016 - 16:30ФК Брдо (Приједор)ФК ФСА (Приједор)
327.08.2016 - 16:30ОФК Лауш (Бања Лука)ФК Партизан (Костајница)
328.08.2016 - 16:30ФК Раван (Mеђеђа)ФК Челинац
328.08.2016 - 11:00ФК Гомјеница (Приједор)ФК Кладари
328.08.2016 - 16:30ФК Слога ДИ (Горњи Подградци)ФК Прогрес (Кнежево)
Регионалнa лига "Центар"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
327.08.2016 - 16:30ОФК Полет 1926 (Брод)ФК Наша крила (Костајница)
328.08.2016 - 16:30ФК СкугрићФК Врањак
328.08.2016 - 16:30ФК Хајдук (Баткуша)ФК Озрен (Пакленица)
328.08.2016 - 16:30ФК Будућност (Горња Слатина)ФК Руданка
328.08.2016 - 16:30ФК ЛијешћеОФК Придјел Доњи
328.08.2016 - 16:30ФК Слога (Дуго Поље)ФК Црвена звијезда (Обудовац)
331.08.2016 - 17:00ФК Требава (Осјечани)ФК Звијезда (Какмуж)
Регионална лига - Исток

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
327.08.2016 - 16:30ФК Рудар (Угљевик)ФК Братство (Братунац)
328.08.2016 - 16:30ОФК Слога (Горње Црњелово)ФК Локањ
328.08.2016 - 16:30ФК Раднички (Каракај)ФК Омладинац (Поточари)
328.08.2016 - 16:30ФК Будућност (Пилице)ФК Jединство (Роћевић)
328.08.2016 - 16:30ФК Mладост (Велика Обарска)ФК Партизан (Доња Трнова)
328.08.2016 - 16:31ФК ТрновицаФК Шековићи
328.08.2016 - 16:30ФК MилићиФК Подриње (Тршић)
331.08.2016 - 16:30ФК Локомотива (Брчко)ФК Задругар (Доње Црњелово)
Регионалнa лига "Југ"

КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
Омладинске лиге БиХ - група "запад"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
428.08.2016 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)
428.08.2016 - 12:00ФК Козара (Градишка)ГНК Братство (Босанска Крупа)
428.08.2016 - 12:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Жељезничар (Бања Лука)
428.08.2016 - 12:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Љубић (Прњавор)
429.08.2016 - 17:00ФК Крајина (Цазин)НК Слога (Босанска Отока)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
428.08.2016 - 10:00ФК Рудар (Приједор)ФК Борац (Бања Лука)
428.08.2016 - 10:00ФК Козара (Градишка)ГНК Братство (Босанска Крупа)
428.08.2016 - 10:00НК Jединство (Бихаћ)ФК Жељезничар (Бања Лука)
428.08.2016 - 10:00НК Подгрмеч (Сански Mост)ФК Љубић (Прњавор)
429.08.2016 - 15:00ФК Крајина (Цазин)НК Слога (Босанска Отока)
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер А"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
428.08.2016 - 12:00ФК Борац (Шамац)ФК Слога (Добој)
428.08.2016 - 12:00ФК MодричаНК Звијезда (Градачац)
428.08.2016 - 12:00ФК Текстилац (Дервента)НК Братство (Грачаница)
428.08.2016 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
428.08.2016 - 10:00ФК Борац (Шамац)ФК Слога (Добој)
428.08.2016 - 10:00ФК MодричаНК Звијезда (Градачац)
428.08.2016 - 10:00ФК Текстилац (Дервента)НК Братство (Грачаница)
428.08.2016 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)ХНК Орашје
Омладинске лиге БиХ - група "Сјевер Б"

Јуниори


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
428.08.2016 - 12:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Слога (Симин Хан)
428.08.2016 - 12:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)НК Славен (Живинице)
428.08.2016 - 12:00ФК Слога (Тојшићи)ФК Будућност (Бановићи)
428.08.2016 - 12:00ФК Раднички (Лукавац)ФК Подриње (Jања)
531.08.2016 - 12:00НК Славен (Живинице)ФК Слога (Тојшићи)
201.09.2016 - 17:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Будућност (Бановићи)

Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
428.08.2016 - 10:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Слога (Симин Хан)
428.08.2016 - 10:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)НК Славен (Живинице)
428.08.2016 - 10:00ФК Слога (Тојшићи)ФК Будућност (Бановићи)
428.08.2016 - 10:00ФК Раднички (Лукавац)ФК Подриње (Jања)
428.08.2016 - 10:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)НК Славен (Живинице)
428.08.2016 - 10:00ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)НК Славен (Живинице)
531.08.2016 - 10:00НК Славен (Живинице)ФК Слога (Тојшићи)
201.09.2016 - 15:00ОФК Градина (Сребреник)ФК Будућност (Бановићи)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Запад"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
127.08.2016 - 10:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Љубић (Прњавор)
131.08.2016 - 10:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар (Бања Лука)
131.08.2016 - 10:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
131.08.2016 - 10:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
127.08.2016 - 12:00ФК Слобода (Нови Град)ФК Љубић (Прњавор)
527.08.2016 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Жељезничар (Бања Лука)
527.08.2016 - 12:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Слобода (Нови Град)
527.08.2016 - 12:00ФК Козара (Градишка)ФК Крупа (Крупа на Врбасу)
527.08.2016 - 12:00ФК Рудар (Приједор)ФК Љубић (Прњавор)
131.08.2016 - 12:00ФК Крупа (Крупа на Врбасу)ФК Жељезничар (Бања Лука)
131.08.2016 - 12:00ФК Борац (Бања Лука)ФК Рудар (Приједор)
131.08.2016 - 12:00ФК Слобода (Mркоњић Град)ФК Козара (Градишка)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Центар"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
127.08.2016 - 10:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Mодрича
127.08.2016 - 10:00ФК Борац (Шамац)ОФК Полет 1926 (Брод)
130.08.2016 - 10:00ФК Слога (Добој)ФК Озрен (Петрово)
231.08.2016 - 16:00ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Шамац)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
127.08.2016 - 12:00ФК Жељезничар (Добој)ФК Mодрича
127.08.2016 - 12:00ФК Борац (Шамац)ОФК Полет 1926 (Брод)
130.08.2016 - 12:00ФК Слога (Добој)ФК Озрен (Петрово)
231.08.2016 - 17:30ФК Mинерал (Бања Врућица)ФК Борац (Шамац)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Исток"

Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
128.08.2016 - 10:00ФК Дрина (Зворник)ФК Рудар (Угљевик)
129.08.2016 - 10:00ОФК Слога (Горње Црњелово)УФК Илићка 01 (Брчко)
131.08.2016 - 10:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)

Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
128.08.2016 - 12:00ФК Дрина (Зворник)ФК Рудар (Угљевик)
129.08.2016 - 12:00ОФК Слога (Горње Црњелово)УФК Илићка 01 (Брчко)
131.08.2016 - 12:00ФК Подриње (Jања)ФК Звијезда 09 (Етно село Станишићи)
Омладинске квалитетне лиге ФС РС - група "Југ"

Група "Сарајево-Романија" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК СоколацФК Романија (Пале)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Сарајево-Романија" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Романија (Пале)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Сарајево-Романија" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)
1 - ФК Хан ПијесакФК Дрина ХЕ (Вишеград)
1 - ФК Славија (Ист. Сарајево)ФК Романија (Пале)
1 - ФК РудоФК Фамос (Ист. Илиџа)

Група "Херцеговина" - Кадети


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
1 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)

Група "Херцеговина" - Пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
1 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)

Група "Херцеговина" - Млађи пионири


КолоВријеме одигравањаДомаћинГост
1 - ФК Сутјеска (Фоча)ФК Mладост (Гацко)
1 - ФК Стакорина (Чајниче)ФК Херцеговац (Билећа)
1 - ФК Вележ (Невесиње)ФК Леотар (Требиње)

Последње додато

delegiranje26|08
12:29
Делегирана службена лица: ОКЛ Исток - 1. колоdownload
bilteni25|08
15:26
Службени гласник бр. 12 од 26.8.2016download
delegiranje25|08
09:50
Делегирана службена лица: РЛ Исток - 3. колоdownload
delegiranje25|08
09:00
Делегирана службена лица: РЛ Центар - 3. колоdownload
delegiranje24|08
20:51
Делегирана службена лица: РЛ Запад - 3. колоdownload
Dokumenti - Документи Delegiranje - Делегирање Fudbal - Сл. гласник Arhiva - Архива

Рекламе & Линкови