ФС РС Такмичења Друга лига - група "Исток"

Друга лига - Исток

Преглед утакмица по колу

За преглед утакмице са детаљним извјештајем, кликните на извјештај.


imgimgimgimgimg
116.08.2014 - 17:00ФК Рудар (Угљевик)ФК Звијезда 09 (Бијељина)0:1 (0:1)img
116.08.2014 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ГФК Локомотива (Брчко)1:1 (0:0)img
116.08.2014 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Богутово Село)1:1 (0:0)img
117.08.2014 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:0 (2:0)img
117.08.2014 - 17:00ФК Горица (Пучиле)ФК Раднички (Каракај)0:0 (0:0)img
117.08.2014 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Jединство (Бродац)1:0 (0:0)img
117.08.2014 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)1:0 (1:0)img
imgimgimgimgimg
223.08.2014 - 17:00ГФК Локомотива (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)6:0 (1:0)img
223.08.2014 - 17:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Горица (Пучиле)1:1 (1:1)img
223.08.2014 - 17:00ФК Рудар (Угљевик)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (1:0)img
224.08.2014 - 17:00ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Mладост (Богутово Село)1:1 (0:0)img
224.08.2014 - 17:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Фамос (Ист. Илиџа)3:0 (2:0)img
224.08.2014 - 17:00ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Рогатица)4:3 (1:1)img
224.08.2014 - 17:00ФК Раднички (Каракај)ФК Пролетер (Дворови)3:2 (1:2)img
imgimgimgimgimg
330.08.2014 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Jединство (Бродац)1:1 (0:0)img
331.08.2014 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Звијезда 09 (Бијељина)1:1 (1:0)img
331.08.2014 - 17:00ФК Горица (Пучиле)ФК Рудар (Угљевик)0:0 (0:0)img
331.08.2014 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)3:1 (1:1)img
331.08.2014 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Раднички (Каракај)3:1 (0:1)img
331.08.2014 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)0:0 (0:0)img
331.08.2014 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ГФК Локомотива (Брчко)0:4 (0:2)img
imgimgimgimgimg
406.09.2014 - 16:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Рогатица)1:0 (1:0)img
406.09.2014 - 16:30ФК Рудар (Угљевик)ФК Пролетер (Дворови)3:0 (3:0)img
407.09.2014 - 16:30ФК Звијезда 09 (Бијељина)ГФК Локомотива (Брчко)2:0 (1:0)img
407.09.2014 - 16:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Mладост (Богутово Село)1:4 (1:1)img
407.09.2014 - 16:30ФК Jединство (Бродац)ФК Вележ (Невесиње)3:0 (1:0)img
407.09.2014 - 16:30ФК Раднички (Каракај)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:0 (1:0)img
407.09.2014 - 16:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Горица (Пучиле)1:1 (0:1)img
imgimgimgimgimg
513.09.2014 - 16:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)0:1 (0:0)img
513.09.2014 - 16:30ГФК Локомотива (Брчко)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)3:1 (1:1)img
514.09.2014 - 16:30ФК Горица (Пучиле)ФК Звијезда 09 (Бијељина)2:1 (1:1)img
514.09.2014 - 16:30ФК Пролетер (Дворови)УФК Илићка 01 (Брчко)3:3 (0:2)img
514.09.2014 - 16:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Рудар (Угљевик)1:1 (0:1)img
514.09.2014 - 16:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Раднички (Каракај)1:0 (0:0)img
514.09.2014 - 16:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Jединство (Бродац)3:3 (1:0)img
imgimgimgimgimg
620.09.2014 - 16:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Вележ (Невесиње)1:0 (0:0)img
620.09.2014 - 16:00ФК Рудар (Угљевик)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:1 (0:1)img
621.09.2014 - 16:00ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)5:2 (1:1)img
621.09.2014 - 16:00ФК Jединство (Бродац)ГФК Локомотива (Брчко)2:1 (0:0)img
621.09.2014 - 16:00ФК Раднички (Каракај)ФК Mладост (Богутово Село)2:2 (2:2)img
621.09.2014 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)5:0 (3:0)img
621.09.2014 - 16:00ФК Горица (Пучиле)ФК Пролетер (Дворови)2:2 (1:2)img
imgimgimgimgimg
727.09.2014 - 16:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)УФК Илићка 01 (Брчко)0:0 (0:0)img
727.09.2014 - 16:00ГФК Локомотива (Брчко)ФК Раднички (Каракај)1:0 (1:0)img
728.09.2014 - 16:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Звијезда 09 (Бијељина)0:0 (0:0)img
728.09.2014 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Горица (Пучиле)1:2 (1:1)img
728.09.2014 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Рудар (Угљевик)1:1 (0:0)img
728.09.2014 - 16:00ФК Mладост (Богутово Село)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)3:1 (1:0)img
728.09.2014 - 16:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Jединство (Бродац)1:1 (0:0)img
imgimgimgimgimg
804.10.2014 - 15:30ФК Рудар (Угљевик)ФК Mладост (Богутово Село)5:2 (2:2)img
805.10.2014 - 15:30ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Jединство (Бродац)2:1 (0:0)img
805.10.2014 - 15:30ФК Раднички (Каракај)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)2:1 (1:0)img
805.10.2014 - 15:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Вележ (Невесиње)2:0 (1:0)img
805.10.2014 - 15:30ФК Горица (Пучиле)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)img
805.10.2014 - 15:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Рогатица)6:3 (5:0)img
808.10.2014 - 15:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ГФК Локомотива (Брчко)1:5 (1:3)img
imgimgimgimgimg
911.10.2014 - 15:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Звијезда 09 (Бијељина)0:1 (0:0)img
911.10.2014 - 15:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Пролетер (Дворови)1:0 (0:0)img
911.10.2014 - 15:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Горица (Пучиле)1:0 (1:0)img
911.10.2014 - 15:30ФК Mладост (Богутово Село)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)img
911.10.2014 - 15:30ГФК Локомотива (Брчко)ФК Рудар (Угљевик)1:1 (1:0)img
911.10.2014 - 15:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:1 (1:0)img
911.10.2014 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Раднички (Каракај)2:2 (0:2)img
imgimgimgimgimg
1018.10.2014 - 15:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Jединство (Бродац)2:0 (1:0)img
1018.10.2014 - 15:00ФК Рудар (Угљевик)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)4:0 (2:0)img
1019.10.2014 - 15:00ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Раднички (Каракај)4:0 (1:0)img
1019.10.2014 - 15:00УФК Илићка 01 (Брчко)ГФК Локомотива (Брчко)3:0 (0:0)img
1019.10.2014 - 15:00ФК Горица (Пучиле)ФК Mладост (Богутово Село)2:1 (1:0)img
1019.10.2014 - 15:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Вележ (Невесиње)4:0 (2:0)img
1019.10.2014 - 15:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Фамос (Ист. Илиџа)3:2 (2:1)img
imgimgimgimgimg
1125.10.2014 - 14:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Звијезда 09 (Бијељина)1:1 (0:1)img
1126.10.2014 - 14:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Mладост (Рогатица)2:0 (0:0)img
1126.10.2014 - 14:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Пролетер (Дворови)3:2 (0:1)img
1126.10.2014 - 14:30ГФК Локомотива (Брчко)ФК Горица (Пучиле)1:1 (0:1)img
1126.10.2014 - 14:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)img
1126.10.2014 - 14:30ФК Jединство (Бродац)ФК Рудар (Угљевик)1:1 (0:1)img
1126.10.2014 - 14:30ФК Раднички (Каракај)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:1 (0:0)img
imgimgimgimgimg
1201.11.2014 - 14:30ФК Рудар (Угљевик)ФК Раднички (Каракај)1:1 (0:0)img
1201.11.2014 - 14:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Вележ (Невесиње)3:1 (0:1)img
1202.11.2014 - 14:30ФК Звијезда 09 (Бијељина)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)1:0 (1:0)img
1202.11.2014 - 14:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Jединство (Бродац)1:1 (1:1)img
1202.11.2014 - 14:30ФК Горица (Пучиле)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)4:1 (2:0)img
1202.11.2014 - 14:30ФК Пролетер (Дворови)ГФК Локомотива (Брчко)-:- (-:-)img
1202.11.2014 - 14:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Mладост (Богутово Село)1:0 (0:0)img
1220.11.2014 - 10:00ФК Пролетер (Дворови)ГФК Локомотива (Брчко)3:0 (0:0)img
imgimgimgimgimg
1308.11.2014 - 14:00ГФК Локомотива (Брчко)ФК Mладост (Рогатица)4:3 (0:0)img
1308.11.2014 - 14:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Рудар (Угљевик)1:4 (0:4)img
1309.11.2014 - 14:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Звијезда 09 (Бијељина)1:0 (0:0)img
1309.11.2014 - 14:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:1 (0:1)img
1309.11.2014 - 14:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Пролетер (Дворови)3:2 (1:1)img
1309.11.2014 - 14:00ФК Jединство (Бродац)ФК Горица (Пучиле)2:2 (0:1)img
1309.11.2014 - 14:00ФК Раднички (Каракај)УФК Илићка 01 (Брчко)1:5 (1:1)img
imgimgimgimgimg
1415.03.2015 - 14:00ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Рудар (Угљевик)3:0 (1:0)img
1415.03.2015 - 14:00ФК Раднички (Каракај)ФК Горица (Пучиле)0:0 (0:0)img
1415.03.2015 - 14:00ФК Jединство (Бродац)ФК Пролетер (Дворови)1:1 (1:0)img
1415.03.2015 - 14:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Mладост (Рогатица)1:0 (1:0)img
1415.03.2015 - 14:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Вележ (Невесиње)2:0 (1:0)img
1425.03.2015 - 14:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)УФК Илићка 01 (Брчко)2:0 (1:0)img
1425.03.2015 - 14:30ГФК Локомотива (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:0 (0:0)img
imgimgimgimgimg
1521.03.2015 - 14:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)2:0 (1:0)img
1522.03.2015 - 14:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Звијезда 09 (Бијељина)1:0 (0:0)img
1522.03.2015 - 14:30ФК Вележ (Невесиње)ГФК Локомотива (Брчко)3:0 (0:0)img
1522.03.2015 - 14:30ФК Mладост (Рогатица)ФК Jединство (Бродац)2:0 (1:0)img
1522.03.2015 - 14:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Раднички (Каракај)3:0 (0:0)img
1522.03.2015 - 14:30ФК Горица (Пучиле)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:0 (2:0)img
1522.03.2015 - 14:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Рудар (Угљевик)0:0 (0:0)img
imgimgimgimgimg
1628.03.2015 - 14:30ФК Рудар (Угљевик)ФК Горица (Пучиле)1:1 (0:0)img
1628.03.2015 - 14:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Пролетер (Дворови)4:2 (3:1)img
1628.03.2015 - 14:30ГФК Локомотива (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)0:2 (0:1)img
1629.03.2015 - 14:30ФК Звијезда 09 (Бијељина)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)img
1629.03.2015 - 14:30ФК Раднички (Каракај)ФК Mладост (Рогатица)2:0 (2:0)img
1629.03.2015 - 14:30ФК Jединство (Бродац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)4:1 (3:0)img
1629.03.2015 - 14:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Вележ (Невесиње)2:0 (0:0)img
imgimgimgimgimg
1704.04.2015 - 15:00ГФК Локомотива (Брчко)ФК Звијезда 09 (Бијељина)0:0 (0:0)img
1704.04.2015 - 15:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Раднички (Каракај)2:0 (1:0)img
1705.04.2015 - 12:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)2:3 (1:1)img
1705.04.2015 - 13:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Рудар (Угљевик)6:1 (2:0)img
1705.04.2015 - 15:00ФК Mладост (Рогатица)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)0:0 (0:0)img
1705.04.2015 - 15:00ФК Горица (Пучиле)УФК Илићка 01 (Брчко)3:2 (0:2)img
1729.04.2015 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Jединство (Бродац)0:3 (0:2)img
imgimgimgimgimg
1811.04.2015 - 15:30ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Горица (Пучиле)3:0 (1:0)img
1811.04.2015 - 15:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)2:1 (1:0)img
1811.04.2015 - 15:30ФК Рудар (Угљевик)ФК Mладост (Рогатица)0:0 (0:0)img
1811.04.2015 - 15:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:2 (0:1)img
1811.04.2015 - 15:30ФК Раднички (Каракај)ФК Вележ (Невесиње)4:3 (1:3)img
1811.04.2015 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Mладост (Богутово Село)2:0 (0:0)img
1811.04.2015 - 15:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ГФК Локомотива (Брчко)5:0 (1:0)img
imgimgimgimgimg
1918.04.2015 - 15:30ГФК Локомотива (Брчко)ФК Jединство (Бродац)2:1 (1:0)img
1918.04.2015 - 15:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Рудар (Угљевик)1:2 (0:0)img
1919.04.2015 - 15:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Звијезда 09 (Бијељина)0:0 (0:0)img
1919.04.2015 - 15:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Раднички (Каракај)4:0 (0:0)img
1919.04.2015 - 15:30ФК Вележ (Невесиње)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)3:0 (0:0)img
1919.04.2015 - 15:30ФК Mладост (Рогатица)УФК Илићка 01 (Брчко)3:2 (2:1)img
1919.04.2015 - 15:30ФК Пролетер (Дворови)ФК Горица (Пучиле)2:2 (0:2)img
imgimgimgimgimg
2025.04.2015 - 15:30ФК Рудар (Угљевик)ФК Вележ (Невесиње)2:0 (1:0)img
2025.04.2015 - 15:30ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Mладост (Богутово Село)3:0 (2:0)img
2026.04.2015 - 15:30ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Пролетер (Дворови)1:1 (0:0)img
2026.04.2015 - 15:30ФК Горица (Пучиле)ФК Mладост (Рогатица)1:2 (1:1)img
2026.04.2015 - 15:30УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:0 (0:0)img
2026.04.2015 - 15:30ФК Раднички (Каракај)ГФК Локомотива (Брчко)2:0 (1:0)img
2026.04.2015 - 15:30ФК Jединство (Бродац)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)5:3 (2:1)img
imgimgimgimgimg
2102.05.2015 - 16:00ГФК Локомотива (Брчко)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)2:1 (1:1)img
2102.05.2015 - 16:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Горица (Пучиле)2:1 (1:0)img
2103.05.2015 - 16:00ФК Jединство (Бродац)ФК Звијезда 09 (Бијељина)2:1 (0:1)img
2103.05.2015 - 16:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Раднички (Каракај)2:1 (1:0)img
2103.05.2015 - 16:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Рудар (Угљевик)1:0 (0:0)img
2103.05.2015 - 16:00ФК Вележ (Невесиње)УФК Илићка 01 (Брчко)1:0 (0:0)img
2103.05.2015 - 16:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Пролетер (Дворови)3:0 (0:0)img
imgimgimgimgimg
2209.05.2015 - 16:00ФК Рудар (Угљевик)ГФК Локомотива (Брчко)5:0 (2:0)img
2209.05.2015 - 16:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)2:0 (0:0)img
2210.05.2015 - 16:00ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Mладост (Рогатица)3:0 (1:0)img
2210.05.2015 - 16:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Фамос (Ист. Илиџа)1:2 (1:1)img
2210.05.2015 - 16:00ФК Горица (Пучиле)ФК Вележ (Невесиње)3:0 (1:1)img
2210.05.2015 - 16:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Mладост (Богутово Село)3:2 (3:1)img
2210.05.2015 - 16:00ФК Раднички (Каракај)ФК Jединство (Бродац)5:1 (1:1)img
imgimgimgimgimg
2316.05.2015 - 16:30ГФК Локомотива (Брчко)УФК Илићка 01 (Брчко)1:3 (1:0)img
2316.05.2015 - 16:30ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Рогатица)3:2 (1:1)img
2317.05.2015 - 16:30ФК Jединство (Бродац)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)4:1 (0:0)img
2317.05.2015 - 16:30ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Рудар (Угљевик)2:2 (2:0)img
2317.05.2015 - 16:30ФК Mладост (Богутово Село)ФК Горица (Пучиле)4:3 (2:1)img
2317.05.2015 - 16:30ФК Вележ (Невесиње)ФК Пролетер (Дворови)3:2 (2:1)img
2320.05.2015 - 16:30ФК Раднички (Каракај)ФК Звијезда 09 (Бијељина)1:1 (1:0)img
imgimgimgimgimg
2424.05.2015 - 17:00ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Фамос (Ист. Илиџа)2:1 (0:1)img
2424.05.2015 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ФК Вележ (Невесиње)8:2 (5:1)img
2424.05.2015 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Mладост (Богутово Село)4:3 (2:0)img
2424.05.2015 - 17:00ФК Горица (Пучиле)ГФК Локомотива (Брчко)0:1 (0:1)img
2424.05.2015 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)3:2 (1:2)img
2424.05.2015 - 17:00ФК Рудар (Угљевик)ФК Jединство (Бродац)3:4 (1:2)img
2424.05.2015 - 17:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Раднички (Каракај)1:0 (0:0)img
imgimgimgimgimg
2531.05.2015 - 17:00ОФК Гласинац 2011 (Соколац)ФК Звијезда 09 (Бијељина)1:0 (0:0)img
2531.05.2015 - 17:00ФК Раднички (Каракај)ФК Рудар (Угљевик)1:0 (0:0)img
2531.05.2015 - 17:00ФК Jединство (Бродац)УФК Илићка 01 (Брчко)4:2 (2:1)img
2531.05.2015 - 17:00ФК Слога Jунајтед (Бијељина)ФК Горица (Пучиле)3:2 (1:0)img
2531.05.2015 - 17:00ГФК Локомотива (Брчко)ФК Пролетер (Дворови)2:0 (1:0)img
2531.05.2015 - 17:00ФК Mладост (Богутово Село)ФК Mладост (Рогатица)1:1 (1:1)img
2531.05.2015 - 17:00ФК Вележ (Невесиње)ФК Фамос (Ист. Илиџа)0:1 (0:0)img
imgimgimgimgimg
2607.06.2015 - 17:00ФК Звијезда 09 (Бијељина)ФК Вележ (Невесиње)5:1 (3:0)img
2607.06.2015 - 17:00ФК Фамос (Ист. Илиџа)ФК Mладост (Богутово Село)3:1 (1:0)img
2607.06.2015 - 17:00ФК Mладост (Рогатица)ГФК Локомотива (Брчко)4:3 (2:1)img
2607.06.2015 - 17:00ФК Пролетер (Дворови)ФК Слога Jунајтед (Бијељина)5:4 (2:1)img
2607.06.2015 - 17:00ФК Горица (Пучиле)ФК Jединство (Бродац)3:1 (2:0)img
2607.06.2015 - 17:00УФК Илићка 01 (Брчко)ФК Раднички (Каракај)2:0 (2:0)img
2607.06.2015 - 17:00ФК Рудар (Угљевик)ОФК Гласинац 2011 (Соколац)1:1 (1:0)img

pls

Друга лига ФС РС, група "Исток" 2014/15

Статистика сезоне

Број утакмица:182
Побједе кућиНеријешеноПобједе у гостима
117 (64.29%)44 (24.18%)21 (11.54%)
Укупно постигнуто голова:553Просјек 3.04 по утакмици
Број голова домаћина:372Просјек 2.04 по утакмици
Број голова гостију:181Просјек 0.99 по утакмици
Жути картони:863Просјек 4.74 по утакмици
Искључења:52Просјек 0.29 по утакмици
Посјета стадионима:18035Просјек 99 по утакмици