Актуелности

- Славко Басара

Резултати и стријелци 3. кола Прве лиге

Двадесети фудбалски шампионат Републике Српске настављен је данас утакмицама 3. кола, на распореду је било шест утакмица у којима је гостујућу побједу остварила само Власеница у Фочи против домаће Сутјеске.

Детаљније...

Младост (Г) побиједила у Крупи

У посљедњој утакмици другог кола Прве лиге Републике Српске јуче су фудбалери Младости из Гацка побиједили, као гости, у Крупи на Врбасу домаћи састав Крупе са 1:0. Једини погодак у 54. минуту постигао је Рајко Ћеранић.

Овај меч је требало да се одигра у прошлу суботу, али је пролонгиран због лошег времена и потопљеног терена у Крупи на Врбасу.

- Админ. служба

РЛ Југ - Исправка

Одгођене утакмице 1. кола Регионалне лиге Југ, Романија - Херцеговац и Стакорина- Жељезница играју се 28. септембра 2014. године, а не 28. августа као што је првобитно објављено.

Додатни семинар кандидата за делегате

Обавјештавамо Вас, да је јединствено утврђено одржавање додатног семинара (поправног семинара) кандидата за листу делегата Прве, Других и Регионалних лига ФС РС у такмичарској сезони 2014/2015 година, и то, искључиво за кандидате који нису задовољили на првом семинару односно за кандидате који нису могли из оправданих разлога приступити семинару.

Службени гласник ФС РС доступан за преузимање

Од данас можете путем сајта ФС РС преузети Службени гласник ФС РС - "Фудбал". Службени гласници ће бити објављени у секцији Документи, под рубриком "ФУДБАЛ" - Службени гласник ФС РС.

Озрен - Слога (Д) 3:0 - службени резултат

Утакмица првог кола Друге лиге Републике Српске, група запад Озрен - Слога (Добој) која је прекинута у 37. минуту код резултата 1:0 за домаћина регистрована је службеним резултатом 3:0 у корист Озрена.

Тако је одлучила Такмичарска комисија ФС Републике Српске. Утакмица је прекинута након уласка у терен гостујућих навијача.